Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Jóhírű szálloda vonzó honlappal: ezek voltak első benyomásaink a Saliris Hotelről. És hogy milyen tapasztalatokat szereztünk ott? Elmeséljük! A téli hónapokban látogattuk meg a szállodát.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Első alkalommal jártunk barátokkal április végén a szállodában. Ismerősöktől már sok jót hallottunk róla és nem csalódtunk. A szálloda és a környék is gyönyörű. Az alkalmazottak kivétel nélkül mind nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek. Az ételek finomak voltak, bár a vacsoránál lehetett volna egy kicsit bővebb a választék (pl. többfajta sült hús).

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Nemrég a családommal fiaimmal és unokáimmal jártunk a szállodában. Már nem elöször járunk itt és kiemelt kedvenceink közé tartozik. Mindenek elött azért, mert itt minden korosztálynak meg lehet találni a kedvenc idötöltését. A legkisebbnek pancsoló a nagyobbaknak vizi csuszda az idösebbeknek békés szunyokálási lehetöség a meleg vizes lubickolás után.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Párommal együtt töltöttünk el három napot a Saliris Hotelben. Túl sok tapasztalatunk nincs az ilyen kategóriájú szállodák körében, de bátran mondhatom, hogy ez a szálloda nyújtotta eddig a legtöbbet számunkra. Már maga a recepció elhelyezése is egyedi, hiszen a legfelső, hetedik emeleten található.

Értékelt: 2016. május 4.
Újdonsült kolléganőm egy beszélgetés alkalmával elmesélte, hogy ők évek óta minden évben pár napot az egerszalóki Saliris Hotelben töltenek és nem is hajlandók máshová menni, mert teljes mértékben meg vannak elégedve a szállodával és szolgáltatásaival.

Értékelt: 2016. május 4.
Ha tehetjük minden évben felkeresünk egy magyarországi szállodát. 2015 májusában a Saliris Resort Spa. Konferencia Hotelt részesítettük előnyben, amit nem bántunk meg. A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el nem messze Eger városától (ami szintén egy jó kirándulási lehetőség) A hotel kiváló kikapcsolódást nyújt azoknak, akik szeretik a kirándulást az erdő csendjében, illetve azoknak is, akik ki sem szeretnének mozdulni a szállodából.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Fagyos reggelre ébredve elindultunk Orosházáról egy „rövid” , autó kirándulásra a feleségemmel és nagykorú leányommal Egerszalókra. Demjén környékén már kirajzolódott szépséges dimbes- dombos táj, ami az alföldi sík vidékhez szokott embernek mindig tartogat megjelenésében érdekességet, ritkaságokat. Itt már látszott a dombtetőkön a havas hideg hólepel.

Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Saliris hotel az a hely,ahova férjemmel már többször is elszöktünk a szürke hétköznapokból. Nagyon modern,tiszta. A szobák kényelmesek,megfelelő alapterületűek. Kipróbáltuk már a standard és a standard plussz,sódombra néző szobát is. Meg kell modjam,nem érte meg többet fizetni a drágább szobáért,mert a sódomb látványát elcsúfította az erkélyről látható csúny tető,ami egy kicsit szemetes is volt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Mint egy birodalom! Ez az első benyomásom, amikor megpillantom a völgyben meghúzódó épületet. . . meghúzódó, írom én, de igazából, ha már kikukkantunk a hegy mögül, a szálloda uralja a tájat. Tökéletes elhelyezkedése, impozáns megjelenése azonnal rabul ejt. A novemberi hidegben szépen gőzölgő vízfelület és a mögötte magasodó hófehér sódombok szépen keretezik a sokablakos komplexumot.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Gyerekkoromba sok hétvégét töltöttünk el itt, akkor még 1-2 medencében és a sódombon ülve, kivájva magunknak a kis medencét, amiben jókat lubickoltunk. Azóta rengeteget változott a hely, teljesen kiépült. A régi sódomb sem hófehér már mint anno. Kíváncsi voltam milyen a szálloda belülről, mert csak az új fürdő részre mentünk el néha nyáron, így lefoglaltam egy hétvégét a családnak.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 13.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Imola Hostel
2020.12.06. - 2019.12.06.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.31.
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 9.782,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerszalókX