Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Sok helyen jártunk már, de szerintünk ez a legjobb hotel közülük. Sokáig nézegettük az ajánlatukat és drágának találtuk, de annyira csalogatóak voltak a képek, hogy nem bírtunk ellenállni :) Nagyi , két gyermek,két felnőtt. Mindenki talált korának megfelelő programot :)A fürdő rész szuper, főleg a kinti :) A svédasztal, mennyiségben és minőségben is svédasztal :) A szobák tiszták tágasak és a kilátás csodálatos.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem lehet vele betelni! Azt gondolom, mindent elmond, hogy sokadszori visszatérő vendégei vagyunk, s leszünk! Itt mindent megkapunk, amit várunk, és olyan minőségben, ahogyan várjuk. Csodálatos helyen, vendég centrikus személyzettel, gyönyörű környezetben, isteni finom és sokféle étellel, kényelmes, tágas modern szobákkal, és sódombra néző saját stranddal várják vendégeiket.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Három napot töltöttem ebben a hotelban párommal, ez a legszebb hotel, ahol eddig jártam, pedig már sok helyen volt szerencsém megfordulni. Gyönyörű az elhelyezkedése, a szálloda berendezése és az ételek kifogástalanok. A wellness részleg hatalmas, mi főleg emiatt mentünk, de három nap alatt se untuk meg, annyi medence van :) Sok szeretettel ajánlom a helyet mindenkinek, egyszer mindenképp érdemes ide ellátogatni!

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
A szálloda csodálatos világos nagy terek, pazar kilátás. A wellnesrészlege is tökéletes. Mi gyerekkel voltunk 8 éves nagyon jól érezte magát. Az étterem nagyon szép a kiszolgálással voltak gondjaink. Kértünk édes fehér bort és hát a cukrot elfelejtették összekavarni az alján. Cikinek találtam szólni ezért nem szóltam. Az ételekkel nem volt gond rendben voltak.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Férjemmel már többször terveztük, hogy kipróbáljuk a hotelt, azonban mindig elvetettük, mert egy picit drágának találtuk. Azonban a megismerkedésünk évfordulójaként úgy voltam vele, egy életem egy halálom, már pediglen legalább egyszer csak meg kell nézni. Így szerveztem egy meglepi hétvégét a férjemnek. A hotel nagyon szép rendezett környezetben található.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Négy éve már üdültünk az egerszalóki Hotel Saliris-ben. Jó benyomást tett ránk a kiszolgálás, a tisztaság és a nyugodt, csendes, szép környezet, ezért újból élvezni akartuk a szálloda és környéke nyújtotta lehetőségeket. A szállodai szolgáltatások most is ugyanolyan kiválóak voltak, mint 4 évvel ezelőtt: udvarias, szolgálatkész személyzet, gyönyörű szobák, tisztaság, hétvégi programkínálat…
Választékos és bőséges reggeli és vacsora állt rendelkezésünkre.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Többször jártunk már Egerszalókon a szálloda fürdőjében, de a szállodában 2015 decemberében voltunk először egy nagyobb társasággal. A mészkődomb vonzereje, amiben már Törökországban Pamukkale-ban is volt részem, elvarázsolt egy életre. A szálloda jó híre már ismert volt számomra és mégis kellemes csalódás volt a hotelszobák szépsége, kényelme a színek összhangja és a panoráma a sódombra.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Az egyik legjobb hely, ahol jártunk. Minden minőségi, nem olcsó, de megért minden fillért. Normál nagyságú szobák, kellően felszerelve. Udvarias személyzet. Kiváló ételek, minden ígényt kielégítenek. A wellness részleg nagy, tágas, egész napot el lehet benne tölteni. Mivel elég tágas, nem zavar a sok ember. Pár kilométerre Eger, ha városnézésre vagy vásárlásra támad kedvünk.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Jóhírű szálloda vonzó honlappal: ezek voltak első benyomásaink a Saliris Hotelről. És hogy milyen tapasztalatokat szereztünk ott? Elmeséljük! A téli hónapokban látogattuk meg a szállodát.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Első alkalommal jártunk barátokkal április végén a szállodában. Ismerősöktől már sok jót hallottunk róla és nem csalódtunk. A szálloda és a környék is gyönyörű. Az alkalmazottak kivétel nélkül mind nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek. Az ételek finomak voltak, bár a vacsoránál lehetett volna egy kicsit bővebb a választék (pl. többfajta sült hús).

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.11-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2020.09.01. - 2020.11.11.
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.11-ig
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/cfő/éj ártól: önellátással
2019.12.28. - 2020.01.02.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.06-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

EgerszalókX