Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
A szállodáról szinte csak jókat tudok írni. Magas minőségben hozza az elvárt színvonalat. Szolgálatkész személyzet, minden igényt kielégítő fürdőkomplexum, színvonalas ételek, ráadásul mindezt gyönyörű környezetben! A gyerekek imádták, nagyon jó, hogy este 10-ig lehet használni a fürdőt, óriási élmény este a meleg vízbe ülve nézni a naplementét, majd a kivilágított "sódombot"!

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 13.
Családdal unokákkal jártam itt legutoljára, és nem csalódtam. Minden évben 2-3 alkalommal töltöm itt a hét végémet, és még nem csalódtam. Rend tisztaság, és nagyon barátságos személyzet. Az étterem minden kérést teljesít. A medencékben mindig mennek az élmény elemek. Szeretném, ha reggel korábban nyitna, hogy egy jó reggeli úszást is be lehessen iktatni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12.
Igényes, kiváló szolgáltatásokat nyújtó (drágább) hotel. A személyzet nagyon udvarias, figyelmes. A szobák gyönyörűek, tiszták. A fürdő minden igényt kielégít. Télen, nyáron csodás. Az étteremben rendkívüli választék, egészséges ételek fogadják a vendéget. A sódomb látványa magával ragadó. Nagyon tiszta levegő, túrázásra, sétálgatásra alkalmas környék.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Sok helyen jártunk már, de szerintünk ez a legjobb hotel közülük. Sokáig nézegettük az ajánlatukat és drágának találtuk, de annyira csalogatóak voltak a képek, hogy nem bírtunk ellenállni :) Nagyi , két gyermek,két felnőtt. Mindenki talált korának megfelelő programot :)A fürdő rész szuper, főleg a kinti :) A svédasztal, mennyiségben és minőségben is svédasztal :) A szobák tiszták tágasak és a kilátás csodálatos.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem lehet vele betelni! Azt gondolom, mindent elmond, hogy sokadszori visszatérő vendégei vagyunk, s leszünk! Itt mindent megkapunk, amit várunk, és olyan minőségben, ahogyan várjuk. Csodálatos helyen, vendég centrikus személyzettel, gyönyörű környezetben, isteni finom és sokféle étellel, kényelmes, tágas modern szobákkal, és sódombra néző saját stranddal várják vendégeiket.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Három napot töltöttem ebben a hotelban párommal, ez a legszebb hotel, ahol eddig jártam, pedig már sok helyen volt szerencsém megfordulni. Gyönyörű az elhelyezkedése, a szálloda berendezése és az ételek kifogástalanok. A wellness részleg hatalmas, mi főleg emiatt mentünk, de három nap alatt se untuk meg, annyi medence van :) Sok szeretettel ajánlom a helyet mindenkinek, egyszer mindenképp érdemes ide ellátogatni!

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
A szálloda csodálatos világos nagy terek, pazar kilátás. A wellnesrészlege is tökéletes. Mi gyerekkel voltunk 8 éves nagyon jól érezte magát. Az étterem nagyon szép a kiszolgálással voltak gondjaink. Kértünk édes fehér bort és hát a cukrot elfelejtették összekavarni az alján. Cikinek találtam szólni ezért nem szóltam. Az ételekkel nem volt gond rendben voltak.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Férjemmel már többször terveztük, hogy kipróbáljuk a hotelt, azonban mindig elvetettük, mert egy picit drágának találtuk. Azonban a megismerkedésünk évfordulójaként úgy voltam vele, egy életem egy halálom, már pediglen legalább egyszer csak meg kell nézni. Így szerveztem egy meglepi hétvégét a férjemnek. A hotel nagyon szép rendezett környezetben található.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Négy éve már üdültünk az egerszalóki Hotel Saliris-ben. Jó benyomást tett ránk a kiszolgálás, a tisztaság és a nyugodt, csendes, szép környezet, ezért újból élvezni akartuk a szálloda és környéke nyújtotta lehetőségeket. A szállodai szolgáltatások most is ugyanolyan kiválóak voltak, mint 4 évvel ezelőtt: udvarias, szolgálatkész személyzet, gyönyörű szobák, tisztaság, hétvégi programkínálat…
Választékos és bőséges reggeli és vacsora állt rendelkezésünkre.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Többször jártunk már Egerszalókon a szálloda fürdőjében, de a szállodában 2015 decemberében voltunk először egy nagyobb társasággal. A mészkődomb vonzereje, amiben már Törökországban Pamukkale-ban is volt részem, elvarázsolt egy életre. A szálloda jó híre már ismert volt számomra és mégis kellemes csalódás volt a hotelszobák szépsége, kényelme a színek összhangja és a panoráma a sódombra.

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fortuna Vendégház
Abádszalók
Érvényes: 2020.09.30-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.284 - 33.707,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Viszlát karantén! Helló Nyár! (min. 2 éj)

EgerszalókX