Anyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs bemutatkozása

Az Anyukám mondta ikonikus hely, ahová már csak egy ebéd kedvéért is elutazik az ember az ország bármely pontjáról. Dudás Szabolcs és Dudás Szilárd története jól ismert, ám az pédaértékű, hogyan lehet éveken keresztül – túl a 25. esztendőn - köztudatban tartani egy éttermet.

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Anyukám Mondta Étterem Encs vélemények

Kiváló 2013. július 15., kollégákkal járt itt
Kollégákkal voltunk nemrég az étteremben, amely a "város zajától" eldugottan, csendes, barátságos környezetben nyűgözile az ide látogatókat. A fiatal személyzet nagyon udvarias és figyelmes volt. Az ételek ízletesek, és a tálalásuk sem mindennapi. Olyan az egész, mintha egy mediterrán kisváros rusztikus konyhájában lennénk. Az akácszörpért külön dícséret. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. július 1.barátokkal járt itt
Barátokkal és kollégákkal voltunk immár második alkalommal ebben a fantasztikus étteremben, melyet egy testvérpár és családtagjaik üzemeltetnek. Nagyon jól eltalált ízek, olaszos felszolgálás, alapanyagok és a vendégek tisztelete: ez az Anyukám Mondta.
Mindenkinek ajánlom, hogy látogasson el egyszer, ha ezen a vidéken jár. Tipp: a pizza a legjobb, amit eddig Mo-n ettem.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Idén márciusában ismét sikerült ellátogatnom a környék - véleményem szerint - legjobb éttermébe és ezúttal sem csalódtam sem az ételek minőségét, sem pedig a hangulatot vagy a kiszolgálás tökéletességét tekintve. Az étterem országszerte híres arról, hogy csak és kizárólag a legjobb minőségű olasz alapanyagokból készítik ételeiket és ez az elmondhatatlanul finom pizzáiknál érezhető leginkább.
Anyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Belső
Kiváló 2013. május 21.gyerekekkel járt itt
Kétszer volt szerencsém ebédelni az étteremben és azóta is visszavágyom!! Bőséges ételválaszték,kedves felszolgálók,szuper tulajdonosok. Az ételek felejthetetlenek,azt is mondhatom,hogy még életemben nem ettem ilyen finomakat! Sajnos messze van Budapesttől,de megéri a többórás utazást!!!