Anyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs bemutatkozása

Az Anyukám mondta ikonikus hely, ahová már csak egy ebéd kedvéért is elutazik az ember az ország bármely pontjáról. Dudás Szabolcs és Dudás Szilárd története jól ismert, ám az pédaértékű, hogyan lehet éveken keresztül – túl a 25. esztendőn - köztudatban tartani egy éttermet.

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Anyukám Mondta Étterem Encs vélemények

Kiváló 2019. október 19.a párjával járt itt
Nagyon finoman főznek, jó minőségű alapanyagokból. Minidg sokan vannak, érdemes előre foglalni. Az étterem kivüről, szolid, bent sem mondható elegánsnak, látszik a nagy forgalom, kopottas. Az árak az ételek minőségéhez igazodnak. Ajánlom mindenkinek aki egy ízletes ebédet, vagy vacsorát szeretne. Fru
Kiváló 2019. június 13.családjával járt itt
Az étterem bejárata nem ígér annyit, mint a belbecs tartalmaz. Nagyon kellemes hangulatú, családias a légkör. Az alkalmazottak gyorsak, kedvesek, precízek. Az asztaloknál többször érdeklődnek, hogy minden rendben van-e. A magyar konyha ízeit, remekül ötvözik az olasz és a mediterrán ízvilággal. Fantasztikus ízekkel lepik meg a vendégeket.
Kiváló 2019. április 6.barátokkal járt itt
Elég eldugott helyen van, egy üzletsor közepén, a 3-as főúttól 300 méterre, de megtaláltuk. A parkoló motorok részére ingyenes, a bejárat pici és szolíd semmi extra. Bent recepció, profi kiszolgálás. Viszont helyet foglalni kellett volna, de szerencsénk volt mert egy foglaló jelezte később érkezik így jó asztalunk is lett.
Kiváló 2019. január 30.gyerekekkel járt itt
Heten érkeztünk ebédre, telefonos egyeztetés után. A bejárat nem ígért sokat, szolid, egyszerű, de amint belépünk egy kedves, szimpatikus, kellemes hangulatot árasztó környezetbe csöppentünk. A finom zsongás, a pincérek figyelmessége megkapó. Pl. a legéhesebb (4 éves unokánk) kapott legelsőként enni.
Szörnyű 2018. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Betértünk ebbe az étterembe sajnos. A pincér közölte, hogy egy félóránk van enni, mert foglalt az asztal. A fiam rántott borjulábszárat kért zöldségkörettel, én valami ragacsos oldalast krumplipürével. Tömve volt a hely, amire azóta sem jöttem rá miért. Egy gyalult deszkadarabon ami le volt teritve egy zsírpapírral hoztak egy tenyérnyi oldalast és bádogbögrében 2 kanál krumplipürét.
2018. január 16.a párjával járt itt
Párommal jártam ott, itt vacsoráztunk a 25. házassági évfordulónk alkalmából. Sajnos már az asztalfoglalás sem volt túl egyszerű, a vacsorából estebéd lett, mert csak délutáni időpontot tudtak adni, pedig időben több héttel előtte próbáltunk helyet foglalni. A hely megközelíthetősége és a parkolás sajnos nem túl egyszerű.
Kiváló 2017. november 7.a párjával járt itt
Kissé eldugott helyen kialakított étterem belülről lenyűgöző látvánnyal fogad. A régi stílust kedvelőknek nem szabad kihagyniuk. Látványos a bent, kemencében készített tésztafélék. Csak előre foglalással biztos a hely, erre figyeljen oda mindenki.
És ami még fontos, az árak sajnos nem egészen a földön járnak, de azért megfizethető. Az általunk fogyasztott ételek és üdítők íze finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Encs,maga a település rémálom. Mikor beértünk megijedtem hogy itt hogy lehet ekkorát alkotni. Mivel már olvastam róluk sokat ,és fel voltam készülve az élményre nem nagyon kellett volna meglepödnöm. De mégis. Tudtam hogy kivülről semmit mondó az épület és hogy hol van. . Azt is hogy ha belépünk mi fog fogadni.
Anyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Belső
Kiváló 2017. január 15.barátokkal járt itt
Pár napot barátainkkal Miskolctapolcán töltöttünk. Mivel a szálláson csak reggelit kaptunk, kipróbáltuk a környék ígéretes helyeit: Anyukám mondta Encsen, Végállomás Diósgyőrött, Dűlő Miskolcon. Ez a három hely a legtöbb budapesti helyet kenterbe veri. Mindhárom magas színvonalú, méltán híres étterem, nem tudok rangsort felállítani, márcsak azért sem, mert mindenütt mást ettünk.
Kiváló 2016. december 28., csoporttal járt itt
Húsz fős csoporttal ebédeltünk ott, előre megbeszélt, 3 fogásos menüt kaptunk egy választott italt és kávét. Nagyon figyelmes kiszolgálásban volt részünk, előre jeleztük, hogy a csoportban van, aki nem fogyaszt disznóhúst, így füstölt borjúnyelv került a krémleves tetejére.