Anyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs bemutatkozása

Az Anyukám mondta ikonikus hely, ahová már csak egy ebéd kedvéért is elutazik az ember az ország bármely pontjáról. Dudás Szabolcs és Dudás Szilárd története jól ismert, ám az pédaértékű, hogyan lehet éveken keresztül – túl a 25. esztendőn - köztudatban tartani egy éttermet.

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Anyukám Mondta Étterem Encs vélemények

Kiváló 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Eldugott helyen lévő, kissé kopott fehér kazettás ajtó rejti ezt az éttermet, ahová kizárólag asztalfoglalással lehet bejutni. Udvarias, előzékeny fogadtatásban volt részünk. Mivel néhány hónapos unokámmal érkeztünk, külön kértük,hogy lehetőség szerint csöndes, és tágas helyet kaphassunk, ahol a babakocsi elfér és a kicsi pihenni tud.
Anyukám Mondta Étterem Encs - Belső
Kiváló 2016. június 30., kollégákkal járt itt
Sokan jártunk már itt a csapatból családdal, ezért esett a választásunk erre az étteremre, mikor Team Buildingre került sor legutóbb. A Zempléni túraútvonalak, a Boldogkőváraljai vár, a Regéci vár közelsége szintén meghatározó. Az ételekről ódákat lehetne zengeni. Kiváló alapanyagok, eredeti autentikus olasz konyha.
2016. május 16.a párjával járt itt
Tény, hogy jó hely, de a zsúfoltság miatt a mosdónál sor van és nem csak a női előtt, a nejem szerint abban a mosdóban iszonyú volt az állapot a férfi mosdó az véleményem szerint tűrhetőnek mondható! Problémának látom még azt, hogy szinte minden hely kihasználva az asztalok által, emiatt folyamatosan hallottuk a mellettünk levő asztalnál a beszélgetést!
Anyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Belső
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Jó helyen járunk? ” - kérdeztem a férjem, mikor az autó GPS navigációja célt ért. Az étterem közvetlen környezete ugyanis teljesen hétköznapi, ezenfelül az épülethez tartozó bejárat még tíz méter távolságról sem elég feltűnő.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 6.családjával járt itt
Legutóbb gyermekemmel tértünk be egy kellemes délutáni étkezésre és legnagyobb örömünkre a kiskutyánk is velünk tarthatott. Sajnos ezen a vidéken (Borsod) nem sok étterem engedi be a kutyákat. Nagyon finom pizzát evett a gyermekem (az mindig finom! ! ) én pedig sáfrányos húslevest és rántott sajtot kértem.
Kiváló 2016. március 16.barátokkal járt itt
Évek óta szerettem volna eljutni ide, de sajnos nagyon távol esik tőlünk. Szerencse, hogy előre foglaltunk asztalt, mert pénteken kora este szinte telt házzal üzemeltek. Minden méltató beszámoló, amit olvastam róluk, túlzások nélkül helytálló.
Anyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étlap/itallapAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étlap/itallapAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - MosdóAnyukám Mondta Étterem Encs - MosdóAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Belső
Kiváló 2015. október 27.barátokkal járt itt
Másodszor jártam itt barátokkal és nem csalódtam. Fantasztikus ízek, remek kiszolgálással. Bár úgy tűnik a világ végén van, megéri ellátogatni ide.
Az oldalas, a kacsalakoma szenzációs és a lazacot is tökéletesen készítik.
Az asztalok elrendezése kicsit zsúfoltnak tűnik, remélem nem zavartunk másokat.
Ha erre járunk biztosan nem hagyjuk ki az éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Vasárnap ebédidőben látogattunk Encsre. Előre foglaltunk asztalt. Meglepett, mennyire eldugott helyen van az étterem, de belépve úgy éreztem egy toszkán étteremben vagyok. Hangulatos több helyiségből álló étterem, pizzakemencével, sonkaszeletelővel, helyben sütött kenyerekkel és mindennel ami olasz, paradicsomszószok, olajbogyók, oliva olajok, olasz tészták.
Szörnyű 2015. június 23.gyerekekkel járt itt
Kb. 1 éve jártunk ott a családdal, direkt nem hétvégén mert szerettük volna megismerni a sokat dícsért helyet. Sajnos teljesen az ellenkezője lett az eredmény pedig nagyon szerettük volna hinni, hogy amit tapasztalunk csak véletlen. Csak felsorolom, mert igen hosszú lenne:
A szörp savanyú ihatatlan volt mintha romlott lenne (pedig nem vagyunk finnyásak) de ezt még betudtuk "egészséges házi" kategóriának.
Kiváló 2015. június 20.barátokkal járt itt
Sokszor és sok jót hallottam erről az eldugodt helyen lévő encsi étteremről! Rajongok Itályáért, és az olasz ételekért! Mikor beléptem, már tudtam, hogy nagyon jó helyre érkeztem! Nem tévedtem! Le írhatnám , hogy ilyen jót, meg olyan jót ettem! De minek? Otthon voltam! Soha nem voltam még ott, de úgy fogadtak, mint egy törzsvendéget!