Csülök Csárda Esztergom

csárda, étterem
Csülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve,kedves,humoros pincérek,nagyon finom étel. Viszont a kenyér lehetne frissebb,,vagy lehet pont én fogtam ki a nem friss kenyeret. . /Ha van kijelölt dohányzóhely,akkor a helyieknek/városi/ miért szabad mégis a teraszon az étkező vendégek közt dohányozni? Ez zavart!
Kiváló 2017. február 24.gyerekekkel járt itt
Igen csábítónak tünt az étterem étlapján feltüntetett sok-sok különlegesen elkészített csülök-fogás. Mindnyájan csülköt ettünk ilyen-olyan módon, egészben, feldarabolva, erdélyi rakottasként. Rendkívül finomak voltak, de a mennyiség az kifogott rajtunk. A maradékokat becsomagoltattuk, mert egyikünk bendője sem tudott megbírkózni a bőséges adagokkal.
Kiváló 2016. december 16.barátokkal járt itt
Esztergomi kirándulásunk alkalmával néztük ki a Csülök Csárda Éttermet, hogy ott fogunk ebédelni. Pont időben érkeztünk,a felszolgáló PINCÉR illedelmesen be invitált a légkondival ellátott, belső helységbe, mivel kint tombolt a hőség. A légkör és az Étterem berendezése azonnal elnyerte a tetszésünket, mely nagyon jó benyomást keltett bennünk.
Csülök Csárda Esztergom - Egyéb
Szörnyű 2016. október 17.családjával járt itt
Harmadik alkalommal jártunk az étteremben négyesben, és az első két alkalommal meg voltunk elégedve. Viszont a harmadik alkalom valami elszomorító volt. Esett az eső, csak a teraszon volt hely, ami nem lett volna baj, ha a pincérünk nem lett volna illuminált állapotban.
Kiváló 2016. október 8.barátokkal járt itt
Mindent megkaptunk, amit egy étteremtől vártunk, de ahhoz képest, hogy az árak nincsenek nagyon elszállva, kifejezetten nagy a tisztaság és figyelmes a személyzet. Pillanatok alatt felvették a rendelést, nem hibáztak semmiben. A mellékesben a standard folyékony szappanon és kéztörlőn kívül fertőtlenítő és fogkefe automata is várt (*), de van pelenkázó asztal is a női szekcióban.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
2016. októberben, a párommal jártam itt. Péntek este volt, vacsoraidő. A teraszon ültünk le. A felszolgálás gyors és barátságos volt. Az étel is, ital is gyorsan megérkezett az asztalunkhoz. Kétszemélyes tepsis csülköt ettünk: isteni finom volt. Mást már nem is bírtunk enni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Hétfőn este érkeztünk, vacsora időben. A teraszon foglaltunk helyet. A felszolgáló késlekedés nélkül hozta az étlapokat, és felvette az italokat, amik hamar meg is érkeztek. Minden étel, amit fogyasztottunk, a desszertet is beleértve, nagyon ízletes volt. A kiszolgálás udvarias és gyors volt.
Kiváló 2015. április 8., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártam több alkalommal is a Csülök csárdában, ahonnan mindig úgy távoztunk, hogy a legközelebb is ezt a csárdát fogjuk választani. Mind az ételekkel, mind a kiszolgálással nagyon elégedettek voltunk. Az ételek ízletesek, a pincérek figyelmesek, minden apró jelzést észrevettek és magas szinvonalon szolgáltak ki.
2015. március 24.gyerekekkel járt itt
Finom volt az étel! A pincérekért pedig bármelyik top étterem vezetője össze tenné a két kezét annyira profi volt!
Kiváló 2014. szeptember 24.barátokkal járt itt
Ha olyan vendégünk van aki nem járt még a városban, természetesen megmutatjuk neki a Bazilikát kívül-belül, megnézzük a Várat és lesétálunk a "Macskalépcsőn" a Dzsámihoz. Városnézés után pedig a legjobb program egy ebéd, vagy vacsora a "Csülökben". Finom ételek, bőséges adagok, udvarias és profi kiszolgálás, hangulatos környezet - még sosem csalódtunk benne.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/ital