Csülök Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom
38.569 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Kiváló 2018. október 6.a párjával járt itt
Pazar ízű ételek ínycsiklandó tálalással. Vendégszerető hozzáállás és megbízható ételajánlások. Az adagok bőven elég akár a nagyétkűeknek. Fantasztikus ízvilággal egy csokorban.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Harmadszor ebédeltünk itt kb. négy év alatt. A korábbi jó tapasztalatok miatt tértünk vissza és nem csalódtunk. A kiszolgálás és az étel ( választék, íz, ár/érték arány ) is kifogástalan volt. A berendezés összetétele kissé 'zűrzavaros', de ennek ellenére otthonos a hangulat.
Gyenge 2018. augusztus 28.családjával járt itt
Az asztal foglalásakor is és az étteremben is olyan érzésem volt, hogy hálás lehetek, hogy egyáltalán a vendégük lehetek. Az ételek közül volt, ami ízlett, volt amit nem is ettem meg. Az asztal méretével és tisztaságával sem voltam elégedett. Talán már az elején, a fogadtatás meghatározta a későbbi hangulatunkat.
Nem ajánlom ismerőseimnek.
2018. július 11.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtunk rá az étteremre, de nem bántuk meg. Sajnos az egész városban nem is találtunk más éttermet nyitva, pedig vasárnap volt. Kivéve a pizzázokat, de azt nem szeretjük. Az adagok finomak és óriásiak voltak. Egyetlen hátrány, hogy a teraszon szivarozó vendég mellé ültettek és szívtuk a büdös füstőt.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. július 2.a párjával járt itt
Párommal és ebbel érkeztünk, és a teraszon foglaltunk helyet. A “varott pincér” számunkra megtestesítette, az igazi vendéglátóst. Le a kalappal, ritka az ilyen kiszolgálás. Ebnek kérés nélkül hozta a vizet, külön köszönet! Éttel: korrekt adag, a csülök tökéletesen omlósan készítve, a tányér minden eleme nagyon egyben volt.
Gyenge 2018. május 14.a párjával járt itt
Esztergomi városnézésünk közben találtunk erre a helyre, és sajnos betértünk egy ebédre. Nos röviden, nejem kisadagot evett, az én adagom teljes áru volt de csak árban, mennyiségben nem érte el a felnőtt adagot. A hús ehető volt, ízre közepesre értékelném , ettem jobbat is rosszabbat is. A köret állt rizsből és pirított burgonya szerűségből.
2018. április 10.a párjával járt itt
Esztergomi wellness hétvégére érkeztünk párommal. Mivel a szobafoglalásig még volt időnk, így a párom ismerősének ajánlására betértünk. Rögtön kaptunk asztalt. A pincér láthatóan kicsit illuminált állapotban volt, de kedvesen fogadott minket. Az étlap átnézése előtt rögtön kérdezte, mit iszunk.
Kiváló 2017. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Unokáinkkal látogattuk meg az éttermet. Már járunk itt, és meg voltunk elégedve. Az ételekben, most sem csalódtunk. Ízletesek, a fűszerezés pont olyan, amit a hús megkíván. A desszert, nagyon jól zárta az étkezésünket. Egy gondom azért, rögtön az elején volt. Nem tudtam felszolgáló vagy pincér jött az asztalunkhoz, de rögtön azt kérdezte, milyen italt hozhatok, hm….
Kiváló 2017. augusztus 27.egyedül járt itt
Nagyon hangulatos hely,finomak az ételek és bőségesek!!!
Nagyon udvarias és figyelmes kiszolgálás!!!
Kiváló 2017. április 29.a párjával járt itt
Finom ételek, vicces személyzet, jó hangulat, remek kiszolgálás.Az adagok bőségesek, ár-érték arány megfelő. :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a magyar konyha ízeit.