Csülök Csárda Esztergom

csárda, étterem
Csülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Szörnyű 2021. november 1.családjával járt itt
Már nem tudom hány évtizede viszonylag ritkán megfordulunk a Csülök csárdában, amikor hazautazunk apám szülőfalujába. Idén ismét útba ejtettük. Bent nem kaptunk azonnal asztalt, várni kellett 10-15 percet. A hosszú út alatt rendesen kitikkadtam. Láttam egy Coca-Colas szekrényt, úgyhogy kivettem belőle egy vizet és odavittem a pulthoz, hogy kifizetem.
Szörnyű 2016. október 17.családjával járt itt
Harmadik alkalommal jártunk az étteremben négyesben, és az első két alkalommal meg voltunk elégedve. Viszont a harmadik alkalom valami elszomorító volt. Esett az eső, csak a teraszon volt hely, ami nem lett volna baj, ha a pincérünk nem lett volna illuminált állapotban.
2018. április 10.a párjával járt itt
Esztergomi wellness hétvégére érkeztünk párommal. Mivel a szobafoglalásig még volt időnk, így a párom ismerősének ajánlására betértünk. Rögtön kaptunk asztalt. A pincér láthatóan kicsit illuminált állapotban volt, de kedvesen fogadott minket. Az étlap átnézése előtt rögtön kérdezte, mit iszunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. április 18.családjával járt itt
Húsvétvasárnap jóval ebédidő után tértünk be, így is várnunk kellett egy kicsit szabad asztalra. A teraszon kaptunk helyet, kellemes napsütés volt, de takarót is biztosítottak a fázósabbaknak. Az ételeket és italokat gyorsan megkaptuk, minden nagyon finom volt. A mellékhelyiség tiszta, a kiszolgálás mértéktartóan udvarias, az árak sem vészesek, szóval ajánlott hely mindenképpen!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 27.a párjával járt itt
Esztergomi pihenésünk során ellátogattunk a Csülök Csárdába, amely tele volt vendéggel, de a pincérek hamar találtak nekünk is helyet. A megrendelt juhtúrós csülkös sztrapacska nagyon finom volt, és nem is kellett sokáig várni rá. A csárda nagyon szép, a pincérek udvariasak, jól éreztük magunkat.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2020. június 27.gyerekekkel járt itt
Családommal tértünk be ide esztergomi kirándulásunk során. Jól tettük, hogy előre foglaltunk: szombati nap 12 órára érkeztünk, sokan jöttek volna még, de foglalás nélkül nem tudtak asztalt adni már. A kiszolgálás kedves, az ételek bőségesek és finomak. Az árak korrektek, tükrözik az étterem elhelyezkedését is.
1947
Kiváló 2019. szeptember 23.barátokkal járt itt
Hétvégén előre kell asztalt foglalni, de ezt már csak ott tudtuk meg. Éppen nyitásra érkeztünk és csak 2 szabad asztal volt, így az egyikhez leültünk. Hamar megkaptuk az italokat és az ételekre sem kellett sokat várni. A Kakasleves 2 személyre bőséges adag és nagyon finom, tele hússal, zöldséggel, tésztával.
Kiváló 2019. augusztus 18.családjával járt itt
Augusztusban, hétköznap jártunk itt, ráadásul épp ebédidőben. Ennek ellenére remek helyet kaptunk kint a teraszon. Az italokat nagyon rövid időn belül megkaptuk, és az ebédre sem kellett sokat várni. A csülökpörkölt sztrapacskával egyszerűen fantasztikus volt éppúgy, mint a magyaros gombaleves.
Kiváló 2019. július 7.a párjával járt itt
Kifogástalan fogások, csülök, ahogy még nem próbáltad. Sztrapi csülökkel feljavítva tökéletes! Kacsatál puha, ízletesre sütött combbal, rántott máj finom, köret igazán passzol, káposzta, ahogy szerettem, nem savanyú, nem is édes, kicsit ropogós. 15 éve jártunk itt, de most sem csalódtunk. Ha ide jöttök, foglaljatok asztalt. Ha Esztergom, akkor Csülök Csárda! *****
Kiváló 2019. június 29.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely, jó időben érkezni ha nincs foglalásunk, mert a teraszon a legtöbb asztal le van foglalva (nyári szezon). Az ételre várni kellett, de megérte, hiszen frissen készült, a 2 fős tál több személynek is elég lett volna. A maradékot készségesen becsomagolták. Az árak egyeznek a környékkel, nem kiemelkedően magasak. A személyzet készséges és az étterem belső kialakítása igen hangulatos.