Nautilus Hajós Bár Esztergom

Nautilus Hajós Bár Esztergom
Nautilus Hajós Bár EsztergomNautilus Hajós Bár Esztergom
Nautilus Hajós Bár EsztergomNautilus Hajós Bár Esztergom

Nautilus Hajós Bár Esztergom bemutatkozása

Esztergom város szívében, mégis vízparti környezetben, a Nautica Yachtkikötő területén várjuk kedves vendégeinket.
Koktél, csapolt sör, hekk, pisztráng és még sok minden a repertoárban.
És mindez egy festői szépségű közegben, az esztergomi Kis-Dunán.
Jöjjön, próbálja ki, nem fog csalódni!

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Nautilus Hajós Bár Esztergom vélemények

Kiváló 2022. június 14.barátokkal járt itt
Elég rosszakat írtak erről kis hajós étteremről, de ezt megcáfoljuk. Nagyon kedves segítőkész felszolgáló fiatalember dolgozik itt. Ahogy beléptünk rögtön hozta az étlapot és megnyugtatott ,hogy nem kell sokat várni az ételre. Fél órán belül meg is kaptuk a frissen sült keszeget . Nagyon ízletes volt.
2020. november 29.barátokkal járt itt
A bár egyedi hangulatát az adja, hogy az esztergomi Kis-Dunán lebegő állóhajóról van szó. A sétányról átvezető gyaloghídról lehet a hajóra bejutni. Szépen felújított, csinos kis hajó. Kényelmes, párnázott díványos ülőhely is van, illetve a hajó belsejében lévő pult közelében fedett helyen lévő asztalok is.
Nautilus Hajós Bár Esztergom - Külső képNautilus Hajós Bár Esztergom - Étel/italNautilus Hajós Bár Esztergom - Étlap/itallapNautilus Hajós Bár Esztergom - Étlap/itallapNautilus Hajós Bár Esztergom - Étlap/itallapNautilus Hajós Bár Esztergom - Étlap/itallapNautilus Hajós Bár Esztergom - Étlap/itallapNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - EgyébNautilus Hajós Bár Esztergom - Külső képNautilus Hajós Bár Esztergom - Külső képNautilus Hajós Bár Esztergom - Egyéb
Kiváló 2020. június 4.a párjával járt itt
Véletlenül tévedtünk arra, szó szerint az orrunk, azaz az illatok után mentünk. Nagyon hangulatos, nem túl nagy befogadóképességű hely, a kikötő környezet nagyon sokat ad ehhez. A limonádék nagyon finomak, az ételek választéka nem nagy, nem is különleges, de finomak, jól elkészítettek.
Nautilus Hajós Bár Esztergom - Étel/italNautilus Hajós Bár Esztergom - Étel/italNautilus Hajós Bár Esztergom - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2019. augusztus 15.családjával járt itt
Élőzenés helyet szerettünk volna, ezért választottuk ezt a helyet. Hely foglalás kicsit döcögősen ment, koktél borzalmas volt. Másikat is ki próbáltam borzalom. Ételek finomak voltak. És a helyszín az dob a mércén. Jacht kikötő, nagyon tetszett. Élőzenés vacsora nagyon jó.
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Az esztergomi Kisdunán ringatózó stégen vacsoráztunk. A kikötni készülő hajók kellemesen himbálták, ami eléggé szokatlan volt. Az étel finom volt, a bor hozzáillő épp a megfelelő hőmérsékleten. Előttünk korzóztak az emberek a Kisduna-parton, míg az iskola épülete mögül a Bazilikai kivilágított kupolája nézett le ránk
Nautilus Hajós Bár Esztergom - Külső kép
Nautilus Hajós Bár Esztergom a térképen
2500 EsztergomGesztenye fasor 1.
06 30 6426953
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • Kikötés hajóval a Nautica Yachtkikötőben
H-CS
P-Szo
V
magyar, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Élőzene: alkalmanként élő koncert
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rock, rock&roll
1000 Ft (kb. ár)
Rotburger házi sör