Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Én már a párommal évek óta visszajarunk és nagyon meg vagyunk elegedve, igaz, hogy kipróbáltunk más helyeket is, de mindig megállapitjuk, hogy ez a hely a legjobb, általában évente 2x visszatérunk, sőt a kisleányomék is velünk voltak a múlt évben. Több ismerősnek ajanlottuk, és mindenkinek ugyanaz a véleménye. Bozókine Éber Szilvia
Csirko Tibor

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
A Bellevue hotelban ünnepeltük a 30. születésnapomat. Vacsora közben a szerelmem megkérte a kezem. Ettől szebb születésnapot kívánni sem lehetne.
A medencék tiszták voltak. Az ételek jók voltak-elég bőséges volt a választék. A személyzet nagyon kedves és szimpatikus volt.
Egyszerűen meg vagyunk elégedve mindennel. Örülök,hogy Önöket választottuk!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 8.
A mi kis családunkkal /10 fő/ 3 éjszakát töltöttünk a hotelben és mindannyian nagyon jól éreztük magunkat.Az ételek mindegyikünk ízlését kielégítették,változatosak és nagyon finomak voltak.A környezet gyönyörű.A szobák is szépek és tiszták.A wellness részleg is nagyon jó.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon jó a wellness részleg. Az ételek mennyisége, minősége megfelelő, egy kis különlegesség hiányzik. Nagyon szép a környezet, kellemesen lehet kikapcsolódni. Egy kis figyelmesség hiányzik ami jólesik pihenéskor. A tetőablakon a sötétítő kezelése elég nehézkes. Nekem egy szárító hiányzott amin a vizes törölközőket szárítani lehetne.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen megyünk Önökhöz!
Viszont ha kirakom a "nem kérek takarítást" táblát és bezárom az ajtót, akkor a takarítónő egy kopogás után ne jöjjön be..... :-)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Köszönetet mondunk a pünkösdi hétvégi pihenésünknek, csodálatos helyen, gyönyörű környezetben voltunk. Nem gondoltam volna hogy ilyen szép igazán testi-lelki feltöltődésben lesz részünk. Nagyon szép szobánk volt a Dunára nézve, elképesztően szép látvány, mindenben köszönetet mondunk a szállodának, a kedvességnek, az éttermi kiszolgálásnak a wellnesben töltött csodálatos felüdülésnek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás koszos, a napi takarítás a takaró ráterítése az ágyra és a pizsamák földre dobásából állt. a 4 nap alatt se porszívózva, se felmosva nem volt, ami egy kutyabarát helyen vicces. A svédasztalos reggeli ötlettelen, néha romlott ételt tartalmazott. A vacsora kapcsán volt, hogy ehetetlne húst szolgáltak fel, és több vendég kifogására sem hoztak másikat, vagy kértek elnézést.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
A szálloda elhelyezkedése és klímája kitűnő. Wellnessrészleg szép és jól használható. Az étteremben a kihelyezett ételek mennyisége és minősége kifogástalan

Értékelt: 2018. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk ezt a hosszú hétvégét nászútra. A Szálloda elhelyezkedése nagyon szép környezetben van. Nagyon közel van a városhoz. Amikor a recepcióra mentünk bejelentkezni, nekem nagyon sötét és nyomasztó volt. Felfele a szobánkhoz a lépcsőknél nem volt megfelelő a világítás. A szobánk az erdőre nézett, az ablakon nem volt szúnyogháló, és nem lehetett bukóra nyitni.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü fekvésü Duna parti szálloda. . . lenne
Ha. . . . . Kár hogy a tetötéri szobánkbol 2 napig a csillagos eget kémlelhetjük. nemhogy terasz vagy erkély nincs a szobához ami egy 4 csillagos vellnes szállonál a minimum lenne de normális ablak sincs a szobán. 3 tetöablak szemmagasság fölött. kilátni nem lehet. Szellöztetni se. Függöny szunyoghálo nincs.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.03. - 2019.12.28.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.973 - 26.451,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.718 - 12.193,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 23.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.25-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX