Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Egy hetet töltöttem a szállodában barátaimmal. A hét elején egész tűrhető volt a négy csillaghoz képest elég kevés volt a választék az étteremben csütörtökön éhen távoztunk a vacsoráról 19 órakkor mert a hús nyers volt jeges nem volt más se és a szakács csak annyit mondott szori így mindenki csak mérgelödött.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Nagyon remek napokat töltöttünk,augusztusban a barátiházaspárral!Igazán jól éreztük magunkat, ezen a mesés erdi csöndes környezetben.Nagyon finomak,voltak az ételek és kedves volt a kiszolgálás!Bőséges volt a választék!Nagyon jó szívvel tudom bárkinek ajánlani,szerintem máskor is fogunk menni,Nagyon köszönjük az élményt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
2018 júliusában voltunk lányommal a Bellevue szállodában. Szlovákiábol jottunk, de a szálloda konnyen megkozelítheto autoval és autobusszal is. Ugyesen megtaláltuk. Parkolási lehetoség van . Mi a búbánat volgyébe felejteni és feltoltodni jottunk . Féltunk tole, hogy teltház lesz és tele lesz " nyuzsgo" emberekkel és nem tudunk majd pihenni, de pozitívan csalódtunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Visszatérő vendégek vagyunk , nagyon jól érezzük magunkat az étteremben az ételek nagyon finomak és az ízek nagyon jók lettek!Semmi gond nincs, a pincérek meg vannak dicsérve!A szobákkal sincs gond!Máskor is visszatérünk!!!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Hét napot voltunk a szállodába. A fogadtatás recepciós életunt arca fogadott bennünket villám gyorsan eldarálta melyik a mi szobánk. Elvileg a csomag tartalmazott egy üdvözlő italt egy kedvezményes ebédet egy múzeumi belépőt amit nem kaptunk meg. Nagy nehezen két lift igénybe vételével megtaláltuk a szobánkat,a tisztaság elfogadható volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
A napozóteraszra nyíló szobánk volt, nagyon kényelmes. Sajnos mellettünk volt valami szervíz gép, (talán a wellneshez kapcsolódott) elég hangos volt éjszaka, de azért lehett aludni tőle.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A szálloda, nagyon szép és nyugodt környezetben fekszik. A szobák szépek és tágasak. Az alkalmazottak segítőkészek.
Amivel kevésbé voltunk elégedettek, az az étkezéseknél a kínálat, viszonylag kevés volt, de finomak az ételek.
Minden mással tökéletesen elégedettek voltunk.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
A szálloda festői környezetben helyezkedik el, távol a város zajától. A szoba tágas, szép, a személyzet kedves. A vacsoránál lehetne kicsit bővebb a választék, viszont az ételek finomak voltak, külön tetszett, hogy volt fagyi is.

Értékelt: 2018. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az átadás után fél évvel már jártam itt és már akkor elhatároztam, hogy mindenképp visszatérek még. 8évvel később Feleségemmel és ebbel egy hétre érkeztünk. Csalódottan vettem tudomásul, hogy ez alatt a nyolc év alatt, nem csak engem harapdált meg az idő vasfoga.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Immáron 4. alkalommal választottuk ezt a szállodát, nem véletlenül. :) Két gyermekünkkel érkeztünk. Megérkezésünkkor pici bonyodalom adódott a szobát illetően, de nagyon gyorsan és precízen hárították ezt a kellemetlenséget, így végül egy nagyon jó 4 napos pihenést tudhatunk magunk mögött. Az ételek mint eddig is finom, ízletesek voltak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 13.770 - 15.810,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.433,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.17.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.287 - 26.574,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.01.18-ig
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Esztergom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX