Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Habár az októberi párkányi Júda napi vásárhoz szoktuk hangolni az itt tartózkodásunkat, most szakítottunk a hagyományokkal. Jó volt ide újra visszajönni és megtapasztalni a változásokat, fejlődéseket. A konyhájuk most is kiváló - semmi kivetnivalót nem találtam. A szobák szebbek, mint 2,5 évvel ezelőtt. A fürdővíz hőmérsékletét bizony most is hidegnek tartottuk.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Elégedetten távoztunk!A személyzet barátságos,kedves.Tisztaság a szobákba és a wellnesben.Az étteremben változatos és finom ételeket kaptunk!Szívesen vissza térnénk még több hosszú hétvégékre!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A szálloda fekvése gyönyörű. Kezdem a pozitív megerősítésekkel: konyha változatos, jó ízek, a mennyiség is bőséges. Welness részleg jó elosztású, nincs tömeg,ideális, hogy igénybe vehető étel és ital fogyasztás is. Takarítás 3 nap alatt egyáltalán nem volt, tiszta törölköző és wc papir pótlás sem történt meg.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
gyönyörű kilátás remek wellnes sok megnéznivaló Esztergomba amire sajnos nem is nagyon jutott idő a kiruccanás rövidsége miatt Az esti finom és bő választékú vacsora után még sétáltunk volna egyet de sajnos a Duna partra nem tudtunk lemenni Még ellátogatunk a szállodába.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Remek napokat töltöttünk a szállodában.A táj csodálatos, a szobából fantasztikus a kilátás a Dunára és a környező hegyekre.A wellness nagyon jó,az étkezések finomak és változatosak voltak.tervezzük a visszatérést.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Másodszorra tértünk vissza. Kissé későn foglaltam, ennek tudom be a szoba hiányosságait: A szekrényajtó leesett, nem volt jól rögzítve (másnap megcsinálták), az ablak rögzítője félig le volt törve, (padlástéri ablak), a WC fedelének az egyik rögzítője hiányzott, az állólámpában ki volt égve az égő. Ezeket csak távozáskor jelentettük, hogy a következő lakó jobb száj ízzel távozzon.

Értékelt: 2018. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk már a szálloda gyönyörü, a környezet is gyönyörü de levesz az értékéből a takaritás hiánya az ételek a kiszolgálás remek a matracok már nem megfelelőek

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
A hotel panorámája a fekvésének köszönhetően, csodálatos. A kiszolgálás átlagos minőségű, ugyanolyan, mint általában máshol. A takarításra jobban ügyelhetnének, ugyanis néhány vendég panaszkodott a pókhálókra, bár mi ilyen jellegű dolgot nem tapasztaltunk. A bárban lehetne állandó kiszolgálás, ugyanis volt olyan, hogy csengettünk, de nem jött oda senki kiszolgálni minket.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Csendes helyen, gyönyörű kilátással rendelkező szálloda. A szolgáltatások színvonalával nagyon elégedettek voltunk, a hotel wellnessrészlege kiemelkedő. Csak ajánlani tudom.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyon szép hétvégét töltöttünk a Bellevue hotelban! A szálloda nagyon szép! Gyönyörű a környék,csend van,pihenni kiválló! Amít negatívumként tudnék írni,hogy az ágyon az a pótmatrc lepedőstől elcsúszik,az erkélyajtót megemelve lehetett csukni,és kár hogy bukóra nem állítható,éjjel szívesebben aludtunk volna nyitott ajtónál mint légkondival.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
Érvényes: 2019.10.18-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
Érvényes: 2020.09.20-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.166 - 14.850,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX