Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
A hotel panorámája a fekvésének köszönhetően, csodálatos. A kiszolgálás átlagos minőségű, ugyanolyan, mint általában máshol. A takarításra jobban ügyelhetnének, ugyanis néhány vendég panaszkodott a pókhálókra, bár mi ilyen jellegű dolgot nem tapasztaltunk. A bárban lehetne állandó kiszolgálás, ugyanis volt olyan, hogy csengettünk, de nem jött oda senki kiszolgálni minket.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Csendes helyen, gyönyörű kilátással rendelkező szálloda. A szolgáltatások színvonalával nagyon elégedettek voltunk, a hotel wellnessrészlege kiemelkedő. Csak ajánlani tudom.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyon szép hétvégét töltöttünk a Bellevue hotelban! A szálloda nagyon szép! Gyönyörű a környék,csend van,pihenni kiválló! Amít negatívumként tudnék írni,hogy az ágyon az a pótmatrc lepedőstől elcsúszik,az erkélyajtót megemelve lehetett csukni,és kár hogy bukóra nem állítható,éjjel szívesebben aludtunk volna nyitott ajtónál mint légkondival.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Gyönyörű, tiszta szálloda. Modern és klasszikus is egyben. Személyzet figyelmes, segítőkész. Családbarát szálloda. Medencék minden igényt ki tudnak elégíteni, idősebbeket és fiatalokat, gyerekeket is. Az ételek bőségesek, és finomak. A reggelinél és vacsoránál bőven van választék. A szállodában található ajándékbolt üzemeltetője nagyon kedves volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk a hotelban. A szoba, a kilátás a felszereltség teljesen rendben volt. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. A szobába bekészítve kopottabb kis méretű fürdőköntöst találtunk, de kérésre azonnal kicserélték.
Az étkezésnél is mindenki talált kedvére valót. Bármikor visszamennénk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
6 hónapos babával töltöttünk el 3 éjszakát. Szuperül éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves mosolygós. Ételek nagyon finomak és bőséges választék van. A szálloda nagyon szép igényes gyönyörű helyen van. Wellnesben is pont elég medence van. A tisztaság hagy némi kivetni valót de ezt leszámitva mindennel elégedettek voltunk. Biztos visszatérünk még

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el. Az étterem szolgáltatásai jók voltak az ételek ízletesek voltak. A wellnes rész is elég jó volt azonban azt a szálloda részéről senki nem felügyelte ezért fordulhatott elő hogy felnőttek áztatták magukat a gyerekmendencében illetve a felnőtt medencébe áztatták a pelenkás kisbabát annak ellenére hogy ki volt írva hogy tilos.

Értékelt: 2018. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és nyugodt 2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. A szobák tiszták, nagyon kényelmes matracokkal vannak felszerelve (nincs kifeküdve). A személyzet figyelmes és udvarias, a wellness kiváló. A konyha sokoldalú, minden étrend számára kielégítő. Csak ajánlani tudom!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A szálloda gyönyörű helyen van. A szobák tisztaság, főleg a fürdőszoba hagy némi kivetnivalót maga után. A wellness részleg változatos, de itt is van mit javítani(szauna törölköző nem mindig volt).

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A hotel wellness rèszlege jò volt.Ami igazi csalòdàst okozott,az a konyha.4csillagos helyhez kèpest inkàbb menza.az ètlap szegènyes,viszont dràga,ès mèg nem is azt adjàk amit kèr a vendèg(pl kuszkusz helyett rizst,minden magyaràzat nèlkül).

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 12.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, húsvéti programokkal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.01-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 13.770 - 29.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX