Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda hangulata nagyon kellemes, az épület állaga helyenként felújításra szorul. A kilátás gyönyörű. A wellness részleg és a szabadtéru medence kifogástalan! Az ételek finomak és változatosak. A szoba megfelelő.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Nagyon kedves volt fogadtatás,a szoba tiszta, kellemes hőmérsékletű. A reggeli,vacsora bő választékával, kiváló.
A fürdő tiszta, medencék sok élménnyel gazdagítottak.
Csak ajánlani tudom mindenkinek .

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokan dicsérik a szállodát, de ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy a véleményezőknek nincs összehasonlítási alapjuk. Aki járt már több 4 csillagos hotelben, az bizonyára egyetért velünk, hogy ez a hotel csak 3 csillagot érdemelne. Valószínűleg megfelel a besorolás kritériumainak (pl. szobaszéf, ágyak mérete stb.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negatív: A szobában az ágyon 2 matrac volt, rajta lepedővel állandóan szét csúszott, kényelmetlen volt. A szobában a fel le volt verve nagyon. A hűtő hangos volt. A tv távkapcsolója alig reagált. Programok nem voltak.
Pozitív: A hotel elhelyezkedése kiváló, a személyzet kedves segítőkész.

Csalódás volt.

Értékelt: 2018. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes pihenés, változatos wellness lehetőség volt jellemző: nagyon tetszett a sodrófolyosó, hol itt, hol ott bugyogott, pezsgett, és masszírozott. Háromféle hőmérsékletű medence bent. Mindenhol festmények, nagyon igényes kialakítású helyiségek. Szép kert, remek környezet. Nem volt zsúfoltság, minden adott volt az igazi pihenéshez.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Visszatérő vendégek voltunk és leszünk is. Nem is akarom tovább ragozni csodálatos napokat töltöttünk el a szállodába.Ősszel ismét visszatérünk.
Köszönet az egész személyzetnek!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Hotelböl a kilatas,pazar volt. Gyönyörü festöi környezetben helyezkedik el.
Udvaron csodaszep viragok. Wellnes resz kifogastalan volt.
Ételek finomak voltak,a vàlaszték kicsit szerenyebb volt 4 csillagos szallodahoz kepest.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Én már a párommal évek óta visszajarunk és nagyon meg vagyunk elegedve, igaz, hogy kipróbáltunk más helyeket is, de mindig megállapitjuk, hogy ez a hely a legjobb, általában évente 2x visszatérunk, sőt a kisleányomék is velünk voltak a múlt évben. Több ismerősnek ajanlottuk, és mindenkinek ugyanaz a véleménye. Bozókine Éber Szilvia
Csirko Tibor

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
A Bellevue hotelban ünnepeltük a 30. születésnapomat. Vacsora közben a szerelmem megkérte a kezem. Ettől szebb születésnapot kívánni sem lehetne.
A medencék tiszták voltak. Az ételek jók voltak-elég bőséges volt a választék. A személyzet nagyon kedves és szimpatikus volt.
Egyszerűen meg vagyunk elégedve mindennel. Örülök,hogy Önöket választottuk!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 8.
A mi kis családunkkal /10 fő/ 3 éjszakát töltöttünk a hotelben és mindannyian nagyon jól éreztük magunkat.Az ételek mindegyikünk ízlését kielégítették,változatosak és nagyon finomak voltak.A környezet gyönyörű.A szobák is szépek és tiszták.A wellness részleg is nagyon jó.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 59.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.18-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 14.854,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 38.167,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.25-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, Duna-mente Kártya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.349,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX