Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 378 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon jó a wellness részleg. Az ételek mennyisége, minősége megfelelő, egy kis különlegesség hiányzik. Nagyon szép a környezet, kellemesen lehet kikapcsolódni. Egy kis figyelmesség hiányzik ami jólesik pihenéskor. A tetőablakon a sötétítő kezelése elég nehézkes. Nekem egy szárító hiányzott amin a vizes törölközőket szárítani lehetne.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen megyünk Önökhöz!
Viszont ha kirakom a "nem kérek takarítást" táblát és bezárom az ajtót, akkor a takarítónő egy kopogás után ne jöjjön be..... :-)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Köszönetet mondunk a pünkösdi hétvégi pihenésünknek, csodálatos helyen, gyönyörű környezetben voltunk. Nem gondoltam volna hogy ilyen szép igazán testi-lelki feltöltődésben lesz részünk. Nagyon szép szobánk volt a Dunára nézve, elképesztően szép látvány, mindenben köszönetet mondunk a szállodának, a kedvességnek, az éttermi kiszolgálásnak a wellnesben töltött csodálatos felüdülésnek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás koszos, a napi takarítás a takaró ráterítése az ágyra és a pizsamák földre dobásából állt. a 4 nap alatt se porszívózva, se felmosva nem volt, ami egy kutyabarát helyen vicces. A svédasztalos reggeli ötlettelen, néha romlott ételt tartalmazott. A vacsora kapcsán volt, hogy ehetetlne húst szolgáltak fel, és több vendég kifogására sem hoztak másikat, vagy kértek elnézést.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
A szálloda elhelyezkedése és klímája kitűnő. Wellnessrészleg szép és jól használható. Az étteremben a kihelyezett ételek mennyisége és minősége kifogástalan

Értékelt: 2018. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk ezt a hosszú hétvégét nászútra. A Szálloda elhelyezkedése nagyon szép környezetben van. Nagyon közel van a városhoz. Amikor a recepcióra mentünk bejelentkezni, nekem nagyon sötét és nyomasztó volt. Felfele a szobánkhoz a lépcsőknél nem volt megfelelő a világítás. A szobánk az erdőre nézett, az ablakon nem volt szúnyogháló, és nem lehetett bukóra nyitni.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü fekvésü Duna parti szálloda. . . lenne
Ha. . . . . Kár hogy a tetötéri szobánkbol 2 napig a csillagos eget kémlelhetjük. nemhogy terasz vagy erkély nincs a szobához ami egy 4 csillagos vellnes szállonál a minimum lenne de normális ablak sincs a szobán. 3 tetöablak szemmagasság fölött. kilátni nem lehet. Szellöztetni se. Függöny szunyoghálo nincs.

Értékelt: 2018. május 9.
Megérkezéskor a szobába való bejutás negyed órát vett igénybe a hibás szobakártya miatt.A szoba tiszta, rendezett volt, de dohányszag volt érzékelhető. A wellness része a szállodának kifogásolatlan, szép,kényelmes, pihenésre alkalmas. A vacsora választéka nem volt megfelelő a többi 4"-os szállodához képest. A reggeli felhozatala kifogástalan.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 9.
A szálloda szép, a kilátás valóban gyönyörű. A wellness részleg alsós gyerekekkel pont jó, belátható, így nem kell állandóan a sarkukban lenni. Az étkezés minősége átlagos, a vacsoráztató személyzet unott. A szoba kényelmes, az ágyat leszamítva, és nem lett volna rossz sötétítő a tetőtéri ablakra.

Értékelt: 2018. május 7.
Nagyon kellemes, zöld környezetben épült a hangulatos, pihenésre kivállóan alkalmas szálloda. Kellemes volt a szobánk, csak az erkélyt hiányoltuk. A csend és madárcsicsergés azonban kárpótolt bennünket a tetőteraszon, ahonnan gyönyörű kilátásunk volt a Dunára is. Jó volt a wellness, minden ragyogóan tiszta, a személyzet mindenütt kedves és udvarias.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.906,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, limonádéval és desszerttel, wellness-részleg használattal, Medvepark belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
Érvényes: 2019.09.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, borkóstolóval, Lurkó Kuckó és X-Box szoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX