Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Értékelt: 2018. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az átadás után fél évvel már jártam itt és már akkor elhatároztam, hogy mindenképp visszatérek még. 8évvel később Feleségemmel és ebbel egy hétre érkeztünk. Csalódottan vettem tudomásul, hogy ez alatt a nyolc év alatt, nem csak engem harapdált meg az idő vasfoga.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Immáron 4. alkalommal választottuk ezt a szállodát, nem véletlenül. :) Két gyermekünkkel érkeztünk. Megérkezésünkkor pici bonyodalom adódott a szobát illetően, de nagyon gyorsan és precízen hárították ezt a kellemetlenséget, így végül egy nagyon jó 4 napos pihenést tudhatunk magunk mögött. Az ételek mint eddig is finom, ízletesek voltak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
A hotel nagyon szép helyen van, nagyokat lehet sétálni, kirándulni. A recepciósok kimondottan kedvesek, segítőkészen. Az étteremben is ezt tapasztaltuk az ottani személyzetnél. Finom, bőséges reggeli, vacsora. Ami negatívum volt, hogy nem volt kitakarítva a szobánk, pedig majdnem 15 órakor érkeztünk. Aztán is problémánk volt a takarítással!

Értékelt: 2018. július 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk itt barátokkal. Pozitívumok:-A személyzet barátságos, segítőkész. -A szobánkból remek volt a kilátás. -Van hideg vizes úszómedence (nagyon-nagyon hideg volt a víz, szinte csak egy-két szauna utáni elvetemült merült meg benne, meg én úszkáltam kitartóan (legalább nem volt tömeg) -jó wellnessrészleg Negatívumok: -A vizes dolgainkat nem tudtuk hol megszárítani.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A várostól való távolsága miatt adtam csak 4 pontot az elhelyezkedésre. A hotel környezete viszont nagyon szép. A vacsora étkezésben keveseltem a csirkehúst. A gyümölcs csak dinnyéből állt. Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek. A szoba elég kicsi. A szolgáltatásban egy problémám volt az pedig a 21 órai welnes medencék zárása.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
Az üdülő csodálatosan szép környezetben fekszik hegyek között / Búbánat völgyben /. Az épület modern kialakításban kényelmes helyet biztosít a pihenésre, szórakozásra,fürdőzésre . hegyek közötti sétára, 88 éves vagyok de remélem még többszőr igénybe tudom venni az üdülő szolgáltatásait. Ezúton is köszönjük a Feleségemmel együtt.Jeszenszki házaspár.

Értékelt: 2018. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda hangulata nagyon kellemes, az épület állaga helyenként felújításra szorul. A kilátás gyönyörű. A wellness részleg és a szabadtéru medence kifogástalan! Az ételek finomak és változatosak. A szoba megfelelő.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Nagyon kedves volt fogadtatás,a szoba tiszta, kellemes hőmérsékletű. A reggeli,vacsora bő választékával, kiváló.
A fürdő tiszta, medencék sok élménnyel gazdagítottak.
Csak ajánlani tudom mindenkinek .

Értékelt: 2018. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokan dicsérik a szállodát, de ennek valószínűleg az lehet az oka, hogy a véleményezőknek nincs összehasonlítási alapjuk. Aki járt már több 4 csillagos hotelben, az bizonyára egyetért velünk, hogy ez a hotel csak 3 csillagot érdemelne. Valószínűleg megfelel a besorolás kritériumainak (pl. szobaszéf, ágyak mérete stb.

Értékelt: 2018. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negatív: A szobában az ágyon 2 matrac volt, rajta lepedővel állandóan szét csúszott, kényelmetlen volt. A szobában a fel le volt verve nagyon. A hűtő hangos volt. A tv távkapcsolója alig reagált. Programok nem voltak.
Pozitív: A hotel elhelyezkedése kiváló, a személyzet kedves segítőkész.

Csalódás volt.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 19.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2020.09.20-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.744 - 17.089,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX