Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A hotel wellness rèszlege jò volt.Ami igazi csalòdàst okozott,az a konyha.4csillagos helyhez kèpest inkàbb menza.az ètlap szegènyes,viszont dràga,ès mèg nem is azt adjàk amit kèr a vendèg(pl kuszkusz helyett rizst,minden magyaràzat nèlkül).

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Kevés volt a reklámanyag (kirándulási lehetőségek a környéken, menetrendek, látnivalók).
Napfény terasz kihasználatlan (nem üzemelt), pedig kiváló adottságokkal rendelkezik, remek panoráma, jó levegő, hangulatos lenne, főleg az esti órákban.
Összességében remek hely, szép környezetben, nagyszerű wellness szolgáltatásokkal és étteremmel.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Július első hétvégéjét töltöttük itt férjemmel. A szobánk tiszta volt,a személyzet kedves. Az étterem hangulatos. Az ételek kifogástalanok,a választék bőséges. A wellness szép,minden igényt kielégít,a víz hőfoka kellemes,nem hideg. Sajnos az időjárás miatt a kinti medencét és a hatalmas napozóteraszt nem tudtuk kihasználni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételválaszték bőséges, az ételek nagyon finomak. Ami negatív: a törölközők, fürdőköpenyek állapota. Cserére szorulnak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A szálloda gyönyörű kørnyezetben helyezkedik el. A kinti medencéből, a teraszokról a hegyekre és a Dunára láthatunk. A wellness részleg jó, a medencék sokféle igényt kielégítenek. A szoba felújításra szorul. A kiszolgáló személyzet igyekszik mindent megtenni, de kevesen vannak. A kert sír, kár érte. Egy gyöngyszem lehetne ez a hely.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Párommal már 6-dik alkalommal voltunk a szállodában,családdal és barátokkal is !!! Nekünk nagyon tetszik ,mind a Welnes a kiszolgálás ,ételek a környezet csodálatos !!!
A kinti medence az nagyon jó ötlet volt ,nagyon élveztük ! Mindenkinek tudom ajánlani aki igazi kikapcsolódásra vágyik ! Mi biztos ,hogy megyünk még !

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Egy hetet töltöttem a szállodában barátaimmal. A hét elején egész tűrhető volt a négy csillaghoz képest elég kevés volt a választék az étteremben csütörtökön éhen távoztunk a vacsoráról 19 órakkor mert a hús nyers volt jeges nem volt más se és a szakács csak annyit mondott szori így mindenki csak mérgelödött.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Nagyon remek napokat töltöttünk,augusztusban a barátiházaspárral!Igazán jól éreztük magunkat, ezen a mesés erdi csöndes környezetben.Nagyon finomak,voltak az ételek és kedves volt a kiszolgálás!Bőséges volt a választék!Nagyon jó szívvel tudom bárkinek ajánlani,szerintem máskor is fogunk menni,Nagyon köszönjük az élményt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
2018 júliusában voltunk lányommal a Bellevue szállodában. Szlovákiábol jottunk, de a szálloda konnyen megkozelítheto autoval és autobusszal is. Ugyesen megtaláltuk. Parkolási lehetoség van . Mi a búbánat volgyébe felejteni és feltoltodni jottunk . Féltunk tole, hogy teltház lesz és tele lesz " nyuzsgo" emberekkel és nem tudunk majd pihenni, de pozitívan csalódtunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Visszatérő vendégek vagyunk , nagyon jól érezzük magunkat az étteremben az ételek nagyon finomak és az ízek nagyon jók lettek!Semmi gond nincs, a pincérek meg vannak dicsérve!A szobákkal sincs gond!Máskor is visszatérünk!!!

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.311 - 33.660,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.899 - 16.206,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX