Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 378 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Hét napot voltunk a szállodába. A fogadtatás recepciós életunt arca fogadott bennünket villám gyorsan eldarálta melyik a mi szobánk. Elvileg a csomag tartalmazott egy üdvözlő italt egy kedvezményes ebédet egy múzeumi belépőt amit nem kaptunk meg. Nagy nehezen két lift igénybe vételével megtaláltuk a szobánkat,a tisztaság elfogadható volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
A napozóteraszra nyíló szobánk volt, nagyon kényelmes. Sajnos mellettünk volt valami szervíz gép, (talán a wellneshez kapcsolódott) elég hangos volt éjszaka, de azért lehett aludni tőle.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A szálloda, nagyon szép és nyugodt környezetben fekszik. A szobák szépek és tágasak. Az alkalmazottak segítőkészek.
Amivel kevésbé voltunk elégedettek, az az étkezéseknél a kínálat, viszonylag kevés volt, de finomak az ételek.
Minden mással tökéletesen elégedettek voltunk.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
A szálloda festői környezetben helyezkedik el, távol a város zajától. A szoba tágas, szép, a személyzet kedves. A vacsoránál lehetne kicsit bővebb a választék, viszont az ételek finomak voltak, külön tetszett, hogy volt fagyi is.

Értékelt: 2018. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az átadás után fél évvel már jártam itt és már akkor elhatároztam, hogy mindenképp visszatérek még. 8évvel később Feleségemmel és ebbel egy hétre érkeztünk. Csalódottan vettem tudomásul, hogy ez alatt a nyolc év alatt, nem csak engem harapdált meg az idő vasfoga.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Immáron 4. alkalommal választottuk ezt a szállodát, nem véletlenül. :) Két gyermekünkkel érkeztünk. Megérkezésünkkor pici bonyodalom adódott a szobát illetően, de nagyon gyorsan és precízen hárították ezt a kellemetlenséget, így végül egy nagyon jó 4 napos pihenést tudhatunk magunk mögött. Az ételek mint eddig is finom, ízletesek voltak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
A hotel nagyon szép helyen van, nagyokat lehet sétálni, kirándulni. A recepciósok kimondottan kedvesek, segítőkészen. Az étteremben is ezt tapasztaltuk az ottani személyzetnél. Finom, bőséges reggeli, vacsora. Ami negatívum volt, hogy nem volt kitakarítva a szobánk, pedig majdnem 15 órakor érkeztünk. Aztán is problémánk volt a takarítással!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk itt barátokkal. Pozitívumok:-A személyzet barátságos, segítőkész. -A szobánkból remek volt a kilátás. -Van hideg vizes úszómedence (nagyon-nagyon hideg volt a víz, szinte csak egy-két szauna utáni elvetemült merült meg benne, meg én úszkáltam kitartóan (legalább nem volt tömeg) -jó wellnessrészleg Negatívumok: -A vizes dolgainkat nem tudtuk hol megszárítani.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A várostól való távolsága miatt adtam csak 4 pontot az elhelyezkedésre. A hotel környezete viszont nagyon szép. A vacsora étkezésben keveseltem a csirkehúst. A gyümölcs csak dinnyéből állt. Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek. A szoba elég kicsi. A szolgáltatásban egy problémám volt az pedig a 21 órai welnes medencék zárása.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
Az üdülő csodálatosan szép környezetben fekszik hegyek között / Búbánat völgyben /. Az épület modern kialakításban kényelmes helyet biztosít a pihenésre, szórakozásra,fürdőzésre . hegyek közötti sétára, 88 éves vagyok de remélem még többszőr igénybe tudom venni az üdülő szolgáltatásait. Ezúton is köszönjük a Feleségemmel együtt.Jeszenszki házaspár.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Szent Adalbert Hotel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
Érvényes: 2020.04.30-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kiss
Tata
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.28-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Érvényes: 2019.06.19-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX