Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A gyerekeim házibulit rendeztek az otthonunkban ezért elutaztunk a feleségemmel. Most már mi érdeklődünk a gyerekeknél, hogy mikor lesz a következő buli, mert szívesen elutaznánk ismét a szállodába.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az ételek a vacsoránál ízletesek, viszont majdnem minden esetben csak langyosak, illetve hidegek voltak.
Javasolnám az otthon elvégezhető online bejelentkezést, ami lényegesen gyorsabbá tenné az ügyintézést érkezéskor. Sokat kellett várni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Ezúton szeretném megköszönni a sok sok kedvességet amit kaptunk .Már többször voltunk e szállodában és mindig megelégedve távoztunk.Szálloda személyzete,kedvessége elragadó,szép környezet pedig nagyon vonzó.Remélem a tavasz folyamán ismét vendégei lehetünk a hotelnak.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szálloda szép környezetben van, a Spa remek, étkezés változatos és bőséges.
Ami nem tetszett: én bankkártyával fizettem és nem KP-vel, ezért 600.- Ft-t felszámítottak. Miért?

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A negyedik szinten, a tetőtérben, lévő szobákban voltunk, nem kaptunk lehetőséget hogy alsóbb szintre, nagyobb szobába költözzünk, a személyzet ebben nem volt segítőkész. A szobák levegőtlenek és kicsit voltak.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a szálloda, nagyon csendes. Igazi pihenő hely, aki kicsit el akar vonulni a város zaja elől. Ami nem tetszett az a személyzet hozzáállása a vendégekhez. Az itt dolgozóknak biztos nehezükre esik köszönni a vendégeknek, vagy csak mi hallottuk túl halkan.

Flótás TOP szállásértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elég messze van mindentől, így csak kocsival kényelmes a megközelítése. A szobánk szerencsére nem az erdő felé nézett, mert az borzalmas lehet. . . A wellness részleg jó, bár a medence fertőtlenítése címén az egyik nap csak 11-től volt látogatható. Ezt egy normális üzem éjszaka végzi el! Az étterem kicsit zsúfoltnak tűnt, a választék viszont jó volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, még néhány kellemetlen apróság sem rontotta el a kedvünket. A szálloda fekvése csodálatos, a wellness élmények, szaunák is kiválóak. Ugyanakkor az élménymedencék vize igen hideg volt. A gyerekkel érkezők csalódottan vették tudomásul, hogy a kicsik fáznak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Gyönyörű helyen, csodaszép szálloda, a személyzet kedves, az ellátás a választék, és a welness részleg kitűnő kikapcsolódás volt. A szobával kapcsolatban csak annyit, hogy tetőtéri szobát kaptunk és az ablakot nem lehetett kinyitni, ami egy kicsit lehangoló volt, és csak néhány falevelet láttunk a környékből. Összességében azonban jól éreztük magunkat.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.05.24-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, húsvéti programokkal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 13.770 - 29.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX