Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Gyönyörű, tiszta szálloda. Modern és klasszikus is egyben. Személyzet figyelmes, segítőkész. Családbarát szálloda. Medencék minden igényt ki tudnak elégíteni, idősebbeket és fiatalokat, gyerekeket is. Az ételek bőségesek, és finomak. A reggelinél és vacsoránál bőven van választék. A szállodában található ajándékbolt üzemeltetője nagyon kedves volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk a hotelban. A szoba, a kilátás a felszereltség teljesen rendben volt. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. A szobába bekészítve kopottabb kis méretű fürdőköntöst találtunk, de kérésre azonnal kicserélték.
Az étkezésnél is mindenki talált kedvére valót. Bármikor visszamennénk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
6 hónapos babával töltöttünk el 3 éjszakát. Szuperül éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves mosolygós. Ételek nagyon finomak és bőséges választék van. A szálloda nagyon szép igényes gyönyörű helyen van. Wellnesben is pont elég medence van. A tisztaság hagy némi kivetni valót de ezt leszámitva mindennel elégedettek voltunk. Biztos visszatérünk még

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el. Az étterem szolgáltatásai jók voltak az ételek ízletesek voltak. A wellnes rész is elég jó volt azonban azt a szálloda részéről senki nem felügyelte ezért fordulhatott elő hogy felnőttek áztatták magukat a gyerekmendencében illetve a felnőtt medencébe áztatták a pelenkás kisbabát annak ellenére hogy ki volt írva hogy tilos.

Értékelt: 2018. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és nyugodt 2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. A szobák tiszták, nagyon kényelmes matracokkal vannak felszerelve (nincs kifeküdve). A személyzet figyelmes és udvarias, a wellness kiváló. A konyha sokoldalú, minden étrend számára kielégítő. Csak ajánlani tudom!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A szálloda gyönyörű helyen van. A szobák tisztaság, főleg a fürdőszoba hagy némi kivetnivalót maga után. A wellness részleg változatos, de itt is van mit javítani(szauna törölköző nem mindig volt).

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A hotel wellness rèszlege jò volt.Ami igazi csalòdàst okozott,az a konyha.4csillagos helyhez kèpest inkàbb menza.az ètlap szegènyes,viszont dràga,ès mèg nem is azt adjàk amit kèr a vendèg(pl kuszkusz helyett rizst,minden magyaràzat nèlkül).

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Kevés volt a reklámanyag (kirándulási lehetőségek a környéken, menetrendek, látnivalók).
Napfény terasz kihasználatlan (nem üzemelt), pedig kiváló adottságokkal rendelkezik, remek panoráma, jó levegő, hangulatos lenne, főleg az esti órákban.
Összességében remek hely, szép környezetben, nagyszerű wellness szolgáltatásokkal és étteremmel.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Július első hétvégéjét töltöttük itt férjemmel. A szobánk tiszta volt,a személyzet kedves. Az étterem hangulatos. Az ételek kifogástalanok,a választék bőséges. A wellness szép,minden igényt kielégít,a víz hőfoka kellemes,nem hideg. Sajnos az időjárás miatt a kinti medencét és a hatalmas napozóteraszt nem tudtuk kihasználni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételválaszték bőséges, az ételek nagyon finomak. Ami negatív: a törölközők, fürdőköpenyek állapota. Cserére szorulnak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.960 - 13.336,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
Érvényes: 2020.09.20-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX