Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A szálloda gyönyörű kørnyezetben helyezkedik el. A kinti medencéből, a teraszokról a hegyekre és a Dunára láthatunk. A wellness részleg jó, a medencék sokféle igényt kielégítenek. A szoba felújításra szorul. A kiszolgáló személyzet igyekszik mindent megtenni, de kevesen vannak. A kert sír, kár érte. Egy gyöngyszem lehetne ez a hely.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Párommal már 6-dik alkalommal voltunk a szállodában,családdal és barátokkal is !!! Nekünk nagyon tetszik ,mind a Welnes a kiszolgálás ,ételek a környezet csodálatos !!!
A kinti medence az nagyon jó ötlet volt ,nagyon élveztük ! Mindenkinek tudom ajánlani aki igazi kikapcsolódásra vágyik ! Mi biztos ,hogy megyünk még !

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Egy hetet töltöttem a szállodában barátaimmal. A hét elején egész tűrhető volt a négy csillaghoz képest elég kevés volt a választék az étteremben csütörtökön éhen távoztunk a vacsoráról 19 órakkor mert a hús nyers volt jeges nem volt más se és a szakács csak annyit mondott szori így mindenki csak mérgelödött.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Nagyon remek napokat töltöttünk,augusztusban a barátiházaspárral!Igazán jól éreztük magunkat, ezen a mesés erdi csöndes környezetben.Nagyon finomak,voltak az ételek és kedves volt a kiszolgálás!Bőséges volt a választék!Nagyon jó szívvel tudom bárkinek ajánlani,szerintem máskor is fogunk menni,Nagyon köszönjük az élményt.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
2018 júliusában voltunk lányommal a Bellevue szállodában. Szlovákiábol jottunk, de a szálloda konnyen megkozelítheto autoval és autobusszal is. Ugyesen megtaláltuk. Parkolási lehetoség van . Mi a búbánat volgyébe felejteni és feltoltodni jottunk . Féltunk tole, hogy teltház lesz és tele lesz " nyuzsgo" emberekkel és nem tudunk majd pihenni, de pozitívan csalódtunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Visszatérő vendégek vagyunk , nagyon jól érezzük magunkat az étteremben az ételek nagyon finomak és az ízek nagyon jók lettek!Semmi gond nincs, a pincérek meg vannak dicsérve!A szobákkal sincs gond!Máskor is visszatérünk!!!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Hét napot voltunk a szállodába. A fogadtatás recepciós életunt arca fogadott bennünket villám gyorsan eldarálta melyik a mi szobánk. Elvileg a csomag tartalmazott egy üdvözlő italt egy kedvezményes ebédet egy múzeumi belépőt amit nem kaptunk meg. Nagy nehezen két lift igénybe vételével megtaláltuk a szobánkat,a tisztaság elfogadható volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
A napozóteraszra nyíló szobánk volt, nagyon kényelmes. Sajnos mellettünk volt valami szervíz gép, (talán a wellneshez kapcsolódott) elég hangos volt éjszaka, de azért lehett aludni tőle.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A szálloda, nagyon szép és nyugodt környezetben fekszik. A szobák szépek és tágasak. Az alkalmazottak segítőkészek.
Amivel kevésbé voltunk elégedettek, az az étkezéseknél a kínálat, viszonylag kevés volt, de finomak az ételek.
Minden mással tökéletesen elégedettek voltunk.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
A szálloda festői környezetben helyezkedik el, távol a város zajától. A szoba tágas, szép, a személyzet kedves. A vacsoránál lehetne kicsit bővebb a választék, viszont az ételek finomak voltak, külön tetszett, hogy volt fagyi is.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 26.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX