Ráspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos

2,6
a 12 fertőrákosi étterem közül
borház, étterem, borpince
Ráspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos
Ráspi Étterem - Vinárium és Borászat FertőrákosRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos

Palatinus Hotel Sopron - Karácsony
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Ráspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Amióta csak Fertőrákoson jártunk, minden alkalommal tervben volt a Ráspi Étterem felkeresése, amely a falu minden bizonnyal leghíresebb vendéglátó helye. Borászat, vinárium, pince, panzió, étterem, mindez egy helyen a Fő úton egy szépen felújított régi parasztházban, kerthelyiséggel.
Ráspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - Külső képRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - EgyébRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - BelsőRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - Külső képRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - Külső képRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - Külső képRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - Egyéb
Szörnyű 2017. július 2.a párjával járt itt
Színház látogatás céllal érkeztünk, gondoltuk egy jó vacsorával megkoronázzuk az estét. Házi szörppel indítottam citromos - mentás . . . . amit kaptam cukros víz se citrom se menta. /800ft/. . már ekkor fel kellett volna állnunk. . Főétel: kecskesajt friss salátaágyon. . . . amit kaptam diónyi-de tényleg! !
2015. november 25.gyerekekkel járt itt
Összességében egy hangulatos,régi idők hangulatát idéző étterem. Régi bútorok,faliképek,szobrok,akár csak egy régiség boltban. Az ételek is finomak,csak a mennyiség és az ár tekintetében nincsenek arányban. Egy alkalmat azonban megér a hely a hangulat szempontjából.
2013. szeptember 25.családjával járt itt
Horváth Ráspi József neve fogalom a szakmában. Először 2001-ben jártam nála kifejezetten azért utaztunk egy jóbarátommal Fertőrákosra, hogy megnézzük azt a csodát, amiről a Borbarátban olvastunk Alkonyi László tollából. Jót beszélgettünk, ámultunk a remek ízeken, csodáltuk a borválasztékot, akkor még nem jellemezték a borász-vendéglőst a sztárallűrök.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. június 11.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk a férjemmel különleges ételeket kóstolni, egy-egy különleges éttermet "egyszer egy évben" meglátogatni. Jó lett volna most a híres Ráspiban "megvendégelni magunkat". Belépéskor olyan jó érzés fogja el az embert, mintha a tulajdonos a saját otthonában akarna vendégül látni.
Ráspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - BelsőRáspi Étterem - Vinárium és Borászat Fertőrákos - Belső