Bonita Bisztró Debrecen

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Bonita Bisztró Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2020. július 3.barátokkal járt itt
Barátom beharangozta a helyet, hogy igazi fatüzelésű eredeti olasz recept alapján készített pizzákat kóstolhatunk. 18:00 óra után érkeztünk, tele volt a hely. Mutatva, hogy mennyire sokan szeretik Debrecenben a Bonitát. Furcsa volt számomra, hogy nincs az asztalnál rendelés felvétel.
2019. július 28.a párjával járt itt
Este 7 körül éhes gyomorral a belvárosban sétálva találtuk meg a bisztrót. . Nem hagyományos pincér- fizetés rendszer van. . Erre figyelmeztetnek, mivel csak vártuk a pincért. . A pultnál kell rendelni,majd kockát adnak számmal és a végén - felszolgálási dij nélkül a pultnál fizetni. . . Nagyon sok félé igazi olasz ételekből tudunk válogatni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. június 28.családjával járt itt
Aki az olasz ételekért van oda, valószínűleg elégedett lehet, mert jól vannak elkészítve. Kisebb hibák voltak ugyan már más területeken, de azért ajánlom ezt a jó helyen fekvő éttermet mindenkinek. Korrekt árak mellett viszonylag gyorsan lehet elfogyasztani egy kitünő olasz ételt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2017. november 5.családjával járt itt
Turistaként sétáltunk Debrecenben, este lett, 0 fok volt, vágytunk egy meleg, kellemes helyre, így véletlenül bukkantunk rá a Bonitára. Barátságos fogadtatás után egy isteni, meleg kemence oldalán melengettem összefagyott kezeimet. Furcsa, hogy a pultnál kellett rendelni, de legalább egyúttal elintéztem a fizetést is.
Átlagos 2016. október 22.családjával járt itt
Ebédidőben vagyunk - még - ezúttal tudatosan készülünk a Bonita bisztróba, mert az étlap alapján grill csirkét terveztem ebédre. Jobb helyen nem is lehetne, a Nagytemplomot fotózó turisták szinte belebotlanak, a helyiek is csak átsétálnak a Rózsa utcáról ahol kényelmesen lehet parkolni. Legalábbis szombaton.
Bonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - Étlap/itallapBonita Bisztró Debrecen - Étlap/itallapBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - Külső képBonita Bisztró Debrecen - Külső kép
2016. szeptember 5.barátokkal járt itt
Többször választottuk ezt az éttermet, nagyon finom olasz és hal ételeket lehet itt fogyasztani.
Aki egy kis Itáliai hangulatot akar és finom ételeket akar kóstolni, válassza a BONITÁT.
Valami nagyon zavar minket, a pultnál kell rendelni és fizetni.
Ha ilyen finomságok vannak akkor a kiszolgálás is lehetne rugalmasabb,
igényesebb. Szeretnénk ha ezt átgondolná az étterem-tulajdonos.
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Őszintén szólva az Ikon étterembe szerettünk volna menni, ez az egyik ritka hely, ahová visszajárunk (pár példa még: Hargita kisvendéglő - Békéscsaba, Patrióta - Gyula, Green sheep söröző, Wunder Sörművek- Bp), de be volt zárva. Némi tanakodás és az étlap tüzetes átnézése után úgy döntöttünk, hogy a mellette levő Bonitába ülünk be.
Bonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
A családdal jártunk Debrecenben, és egy könnyű gyors ebédre vágytunk, így találtuk meg a Piac utcán (200 m-re a Nagytemplomtól) a Bonita bisztrot. Kellemes terasza van, (benn egy kicsit szűkös már) és az sem zavart, hogy a rendelést a pultnál kell leadni, és ott is kell a végén fizetni.
Bonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/ital