Bonita Bisztró Debrecen

Hotel Atlantis Hajdúszoboszló
82.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Bonita Bisztró Debrecen vélemények

2020. július 3.barátokkal járt itt
Barátom beharangozta a helyet, hogy igazi fatüzelésű eredeti olasz recept alapján készített pizzákat kóstolhatunk. 18:00 óra után érkeztünk, tele volt a hely. Mutatva, hogy mennyire sokan szeretik Debrecenben a Bonitát. Furcsa volt számomra, hogy nincs az asztalnál rendelés felvétel.
1Kiszolgálás
2019. július 28.a párjával járt itt
Este 7 körül éhes gyomorral a belvárosban sétálva találtuk meg a bisztrót. . Nem hagyományos pincér- fizetés rendszer van. . Erre figyelmeztetnek, mivel csak vártuk a pincért. . A pultnál kell rendelni,majd kockát adnak számmal és a végén - felszolgálási dij nélkül a pultnál fizetni. . . Nagyon sok félé igazi olasz ételekből tudunk válogatni.
5Hangulat
5Tisztaság
2019. június 28.családjával járt itt
Aki az olasz ételekért van oda, valószínűleg elégedett lehet, mert jól vannak elkészítve. Kisebb hibák voltak ugyan már más területeken, de azért ajánlom ezt a jó helyen fekvő éttermet mindenkinek. Korrekt árak mellett viszonylag gyorsan lehet elfogyasztani egy kitünő olasz ételt.
3Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. november 5.családjával járt itt
Turistaként sétáltunk Debrecenben, este lett, 0 fok volt, vágytunk egy meleg, kellemes helyre, így véletlenül bukkantunk rá a Bonitára. Barátságos fogadtatás után egy isteni, meleg kemence oldalán melengettem összefagyott kezeimet. Furcsa, hogy a pultnál kellett rendelni, de legalább egyúttal elintéztem a fizetést is.
5Ételek / Italok
4Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt márFelfedező - 85 helyen első értékelőNépszerű író - 371 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 4433 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 22.családjával járt itt
Ebédidőben vagyunk - még - ezúttal tudatosan készülünk a Bonita bisztróba, mert az étlap alapján grill csirkét terveztem ebédre. Jobb helyen nem is lehetne, a Nagytemplomot fotózó turisták szinte belebotlanak, a helyiek is csak átsétálnak a Rózsa utcáról ahol kényelmesen lehet parkolni. Legalábbis szombaton.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Bonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - Étlap/itallapBonita Bisztró Debrecen - Étlap/itallapBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - BelsőBonita Bisztró Debrecen - Külső képBonita Bisztró Debrecen - Külső kép
Még több kép (8 db) >>
2016. szeptember 5.barátokkal járt itt
Többször választottuk ezt az éttermet, nagyon finom olasz és hal ételeket lehet itt fogyasztani.
Aki egy kis Itáliai hangulatot akar és finom ételeket akar kóstolni, válassza a BONITÁT.
Valami nagyon zavar minket, a pultnál kell rendelni és fizetni.
Ha ilyen finomságok vannak akkor a kiszolgálás is lehetne rugalmasabb,
igényesebb. Szeretnénk ha ezt átgondolná az étterem-tulajdonos.
2Kiszolgálás
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Őszintén szólva az Ikon étterembe szerettünk volna menni, ez az egyik ritka hely, ahová visszajárunk (pár példa még: Hargita kisvendéglő - Békéscsaba, Patrióta - Gyula, Green sheep söröző, Wunder Sörművek- Bp), de be volt zárva. Némi tanakodás és az étlap tüzetes átnézése után úgy döntöttünk, hogy a mellette levő Bonitába ülünk be.
Itt fényképeztem:
Bonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt márFelfedező - 59 helyen első értékelőNépszerű író - 121 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 165 feltöltött kép
Kiváló 2015. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
A családdal jártunk Debrecenben, és egy könnyű gyors ebédre vágytunk, így találtuk meg a Piac utcán (200 m-re a Nagytemplomtól) a Bonita bisztrot. Kellemes terasza van, (benn egy kicsit szűkös már) és az sem zavart, hogy a rendelést a pultnál kell leadni, és ott is kell a végén fizetni.
5Ételek / Italok
Bonita Bisztró Debrecen - Étel/italBonita Bisztró Debrecen - Étel/ital