Böngéssz a legfrissebb szegedi értékelések között!

Szörnyű 2024. április 13. 19:42barátokkal járt itt
2024. 04. 13. ,Pestről leautóztam hogy megkóstoljam a híres neves halászlét. egy vicc;a belsőség csak ikra kőkeményre főzve,30 dkg-os csirkecomb is vicc. . jó ha csonttal együtt volt 25 dkg! habos krumpli püré a legnagyobb vicc! darabos jellegtelen ízű! uborka saláta:mondom ez nem egyforma. mire pincér: igen ez a tegnapi. mi van!
Kiváló 2024. április 8. 8:42a párjával járt itt
Már harmadszor választjuk ezt a hotelt, ha Szegeden szállunk meg. Belvárosi, elegáns szálloda. A város minden pontja könnyen megközelíthető helyi tömegközlekedéssel. A reggelivel is elégedettek voltunk.
Egy pici figyelmességgel ünnepibb ( húsvéti ) hangulatot lehetett volna teremteni. Pl. dekoráció az étterem ajtaján, az asztalokon, a porta pultján. Ennek ellenére jól éreztük magunkat.
Kiváló 2024. április 3. 14:22a párjával járt itt
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk, azonban a H.H.Törzskártyámat nem tudtam használni, így fizetéskor sem használhattam a kártyámon lévő pontokat. Kérdezem én akkor minek a pontgyűjtés. 50 % az oldalnak és a másik 50 %-ra ami a szálloda része nem kaptam pontot, és nem tudtam érvényesíteni a pontjaimat sem.
2024. április 3. 6:39gyerekekkel járt itt
A személyzet figyelmessége, munkavegzése kiválló, látszott rajtuk hogy a vendégekkel szeretnék és karnak foglalkozni. A szállodában tisztaság és rend volt. Csak az miatt nem 5* mert a szoba nagyon kicsi volt, a 4 személy helyett inkább csak 3nak elegendő. Az ágyak minősége rossz, a pihenés nem nagyon valósult meg.
Szörnyű 2024. április 2. 7:56gyerekekkel járt itt
Csalàddal utaztunk Húsvéti ünnepekre Szegedre a Hunguest szállodába. Évente 2-3-szor szoktunk utazni, eddig ez volt az egyik legdrágább szállás és mint kiderült, a szolgáltatás pedig az egyik legrosszabb. Ennek több oka volt: 1) a szobai minibárból fogyasztottunk 2 sört, mindkettőnek lejárt a szavatossága (ezt később vettük észre, lefotóztuk).
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. március 21. 18:53barátokkal járt itt
Kellemes szálláshely. Kedves személyzet. A reggeli pont elég. A szobák árnak megfelelőek. Az ára pedig teljesen kifizethető. Elhelyezkedése szerintem jó.
2024. március 18. 7:17gyerekekkel járt itt
A szálloda fekvése kiváló, bár
vékonyak a falak és nem működött minden lámpa. Közel minden: mozi, színház, múzeum, dóm, Széchenyi tér, Bem tér, cukrászdák, Tisza …. Parkolás a szálloda udvarán fedett helyen. Étkezés: jó gyümölcslé, jó vaj nincs. Nincs lehetőség jó presszókávé fogyasztására a szálloda területén, csak kávégép van!
Kiváló 2024. március 17. 12:53családjával járt itt
Esküvői helyszínt keresve tértünk be a Szálka halászcsárdába. Egy titikos próbaevésre. A hely hangulata jó. A környék nem annyira. A személyzet kedves. gyorsan kaptunk étlapot, Az ételek jó ízűek, megfelelő adag. Árfekvés nem annyira jó. Kicsit magas. De bírható. Összeségében nem lesz a mindennapos étkezési helyünk.
Szálka Halászcsárda, SzegedSzálka Halászcsárda, SzegedSzálka Halászcsárda, SzegedSzálka Halászcsárda, SzegedSzálka Halászcsárda, Szeged
Kiváló 2024. március 4. 8:04a párjával járt itt
Külön kéréseink voltak, amiket a személyzet rögtön és szívesen teljesített. A wellness kifejezés kicsit becsapós volt, leírás alapján kicsit bővebb szolgáltatásra számítottam. Szerintem ezt érdemes lenne konkrétabban kifejteni a honlapon, csak azért, hogy az ember tudja, mire számíthat.