Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

2014. május 10.kollégákkal járt itt
Szoba minden igényt kielégített, tiszta, rendezett és igényes. Berendezés modern!  Félpanziós ellátás bőséges az ételek változatosak és finomak voltak! Külön gratuláció a szakácsnak és a kiszolgáló személyzetnek! Wellness részleg is nagyon jó volt, tiszta és igényes, bár a medencék mérte lehet, hogy egy telt házas időszakban az új szobákat is hozzáadva kicsit kicsi lesz. Masszázs kitűnő volt.
2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Szépe tiszta volt a szoba, viszont a matrac nyekergős, eléggé ki volt feküdve, kényelmetlen volt. Jó fürdési lehetőség, kedves személyzet, finom ételek, szép ápolt udvar, nyuszik a kertben, egyszóval kellemes napokat töltöttünk itt, ár erték arányban jó volt, ajánlanám.
2013. július 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda és a kertje nagyon szép. Viszont a játszószoba tele van törött és hiányos játékokkal, erre teljes mértékben ráférne egy felújítás. Inkább kerülje el az ember, ha ott van, és keressen más elfoglaltságot a gyermekekkel. A benti és kinti medencék szépek, a személyzet barátságos, kedves.
2013. július 11.gyerekekkel járt itt
Alapjában nagyon elégedett voltam,pár dolgot kivéve! Játszószoba nem a legjobb,a veszélyes,lestrapált trambulinnal. Reggelinél az előző esti,vacsorai ételmaradékok az etetőszékek,asztalok alatt. A személyzet kedvessége jó. . . persze ez a munkahelyük. Viszont a főnökség és családja rideg,barátságtalan volt. . . ez zavart a leginkább.
2013. április 29.a párjával járt itt
Szép hétvége volt, bár a személyzet kicsit furcsa. . . ( Van, aki merev, más meg mintha bevett volna valamit ) Nem tetszett, hogy nincs arányban az ár/ érték arány. Én drágálltam a helyet, de az ételek kiválóak voltak. Családbarát, mert sok gyerek volt mikor voltunk. A szoba szép volt és nagyon tiszta! A fürdő igényes! A Balaton közel van! A környezet nagyon szép.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső képWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kert
2013. február 25.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége, köszönet érte. Szimpatikus volt környezet igényessége, a szoba harmóniája.
Javaslom a hideg vizes merülő medence mellé kiírni, hogy használat előtt szíveskedjen zuhanyozni - tapasztalatom szerint többen szauna után izzadt testtel használták.
Kiváló 2023. május 12.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 7 évben már nem nyaraltunk a hotelban. Nagy változások lettek mindenki számára jó irányban Májusban újra szeretünk volna foglalni itt , a ár érték arányban jó is lett volna csak lett egy kis bibi a történetben szerettünk volna érvényesiteni a kedvezményünket amit 5-6 alkalomal itt töltöttünk évekkel ezelőtt Sajnos nem lehetet.
Kiváló 2022. december 29.barátokkal járt itt
A szálloda külső, belső környezete egyaránt praktikus, elegáns, és modern. Szépen karbantartott kert, este diszkivilágitásban, impozáns belső tér üveglifttel, és egy majd 7 méteres feldiszitett karácsonyfával kápráztatott el minket. A kiszolgáló személyzetről (takarítók, recepciósok) csakis a lehető legjobb véleménnyel voltunk.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - EgyébWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - BelsőWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Vendéglátás
Kiváló 2021. október 21.gyerekekkel járt itt
Minden igényt kielégítő wellnes hotel.
Család barát, kedves személyzettel, tiszta szobákkal és rendkívül finom ételekkel.
Tökéletes választás egy családi kikapcsolódáshoz.
Wellness Hotel Katalin válasza
Köszönjük szépen pozitív visszajelzését!
2022. szeptember 18., Wellness Hotel Katalin, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2020. október 18.a párjával járt itt
Most értünk haza, de mennénk vissza! A személyzet kedve, mosolygós. A szoba kényelmes, az ételek finomak és elég jó adagok A wellness részleg kulturált, főleg, hogy van felnőtt részlege.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - VendéglátásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Vendéglátás
Wellness Hotel Katalin válasza
Nagyon örülünk, hogy kiválónak találta szállodánkat! Köszönjük!
2022. szeptember 18., Wellness Hotel Katalin, vendégkapcsolati manager