Kékes Étterem Gyöngyös

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kékes Étterem Gyöngyös vélemények

Kiváló 2014. november 22.gyerekekkel járt itt
Modern, jo hangulatu ettermet varazsoltak a valoszinu szocreal elod helyen. Nagyon kedves a szemelyzet, vendegnek erzed magad. Helyi szinten az ar szerintem eros, de a fovarosban ezt a szinvonalat nem kapod meg ennyiert. Remelem a gyongyosi elit meg sokaig eletben tartja a helyet.
2014. november 13.családjával járt itt
Gyöngyösön akkor szoktunk átutazni, amikor Gyöngyöstarjánba megyünk borász barátainkhoz, nem egyszer úgy adódott, hogy beültünk a város központjába valamelyik rokonszenves étterembe. A Kékesben két ízben is voltunk. Először a kétezres évek második felében, majd tavaly. A szintemelkedés látványos.
Kékes Étterem Gyöngyös - Étel/italKékes Étterem Gyöngyös - Étel/italKékes Étterem Gyöngyös - BelsőKékes Étterem Gyöngyös - BelsőKékes Étterem Gyöngyös - Étel/italKékes Étterem Gyöngyös - Étel/italKékes Étterem Gyöngyös - Étel/italKékes Étterem Gyöngyös - Étel/ital
Kiváló 2014. július 4.a párjával járt itt
Nagyon régen, vagy húsz éve jártam itt. Már nem emlékszem milyen élményekkel távoztam annak idején. Azonban amit most tapasztaltunk lenyűgüzött bennünket. Már a fogadtatás, leültetés (mert asztalig kisérnek) meglepetés volt számunkra. Aztán következett az étlap.
Kiváló 2014. január 20.gyerekekkel járt itt
Már jó évtizede,hogy felfedeztük a Kékes kiváló konyháját. Akár családi rendezvény, akár céges buli, a Kékes remek választás. Folyamatosan megújuló, évszakokhoz illeszkedő étlap, udvarias kiszolgálás, nagyon finom, házias ízek, bőséges adagok és még sorolhatnám. Nyáron az árnyas terasz,egyébként a hangulatos, gusztusosan terített éttermi asztalok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Ha családi rendezvényről van szó, mindig a Kékes az első számú jelölt. Remek ételek, széles választék, igényes környezet, udvarias személyzet. Az egyébként elegáns környezetben rohangáló óvodáskorúinkat is jól kezelték, de az ünnepi torta is mindig jókor érkezik. A torkos hétvégenkénti 50% pedig az árakat is barátságossá teszi.
Kiváló 2013. december 20., üzleti partnerrel járt itt
Többször vettem már részt vacsorán céges esemény kapcsán. Változatos étlappal várnak a nagyon udvarias pincérek. Különleges és hagyományos ételek közül lehet válogatni. Nagyon ízletesen főznek, minőségi alapanyagokkal. Az étterem nagyon dekoratív, exclusivan berendezett. Ajánlom mindenkinek, aki igényes helyen, gasztronómia élményre vágyik!
Kiváló 2013. október 8.gyerekekkel járt itt
A Kékes étterem Gyöngyös főterén található. Még diák koromban jártam ott a szüleimmel először. Igazi pincér hozta ki az ebédet! Nagyon tetszett akkor, újdonság volt. Idén már a gyerekeimmel mentünk el oda. A hely külleme nagyon megváltozott. Közben gyönyörűen felújították kívül-belül.
2013. június 29.gyerekekkel járt itt
Családi rendezvényeknek tökéletes helyszín, remek konyhával. A húsleves világhírű:)Az étterem a város Fő terén található, vendégtér modern, ízlésesen díszített, nyáron külső pavilonnal. Az étterem vezető közvetlen, egyéni kéréseket is rugalmasan kezeli, a személyzet kedves, diszkrét.Csak ajánlani tudom!
Kékes Étterem Gyöngyös a térképen
3200 GyöngyösFő tér 7.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar