Tető Étterem Gyöngyös

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tető Étterem Gyöngyös vélemények

2023. június 11.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tévedtünk be ide a fiammal. Nem túráztunk, csak sétáltunk a környéken egy kicsit a következő buszig. Nagyon éhesek voltunk, kedves kiszolgálás, önkiszolgáló feeling fogadott. Menüből lehet választani, az ételek italok átlagosak, átlagos ár-érték aránnyal. A a Jókai bableves jó, a rizs menzás, a sült csirkecomb viszont zseniális volt.
2019. április 12.a párjával járt itt
Mátrában töltöttünk öt napot a párommal, erdőt járva, túrázgatva a tavaszi napsütésben. Egyszer a mátraházi parkolóban lángost, kétszer a Tető Étteremben Kékestetőn ettünk meleg ételt. A Tető önkiszolgáló étterem kellemes meglepetés volt számomra, mert vasárnap széles választékból lehetett választani, tiszta mosdó és tágas-világos ebédlő várt itt.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 13.barátokkal járt itt
Idén nyáron a Kékestető volt az egyik úti célunk. Pár órát eltöltöttünk ott, csodás látvány tárul fent elénk! ! Ebédkor betértünk a Tető Étterembe, kellemes hely, először olyan érzésem volt, mintha menzán lennénk. De a választék elég szimpatikus volt, végül gyümölcs levest kértem, majd fasírtot krumplival.
Tető Étterem Gyöngyös - Külső képTető Étterem Gyöngyös - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Egyszerű étterem a Kékestetőn, ahol többféle meleg étellel lehet csillapítani az éhséget. Az árak elfogadhatóak,finomak az ételek, önkiszolgáló rendszerben válogathatunk az ételek között. Gyönyörű környezetben a Mátrában a jó levegőn jólesik a pihenés, étkezés, érdemes kipróbálni.
Kiváló 2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Jó kis túra után érkeztünk Kékestetőre. Éhesek voltunk, de kevés pénzt akartunk étkezésre fordítani. Erre tökéletesen megfelelt a Tető étterem. Viszonylag széles választékból, nagyon kedvező áron vásárolhattunk. És kis adagot is lehetett kérni. Önkiszolgáló jellegű az étterem. A minőségre semmi panaszunk nem lehetett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 6.a párjával járt itt
A barátnőmmel a mátrai hosszú hétvégénken az ebédünket a Tető Étteremben fogyasztottuk el. A rántott hús hatalmas volt (1190Ft), a sült krumpli is korrekt mennyiségre sikerült. Annak ellenére nem volt olyan drága, hogy hol is van az étterem. A kávé finom, a forró csokit viszont meleg vízből és instant kakaóból készítik, így ezt kivételesen nem tudom ajánlani.
Tető Étterem Gyöngyös - Külső képTető Étterem Gyöngyös - EgyébTető Étterem Gyöngyös - Belső