Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő

5904 Gyopárosfürdő, Fasor u. 13.

Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő a térképen

Szállások Gyopárosfürdô városában
Wellness csomagok Gyopárosfürdô városában

Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Nagyon udvarias a pincér, és hihetetlen gyors a kiszolgálás. A választék kielégítő, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak is átlagosak, elfogadhatóak. Megérkezésünkkor a pincér udvariasan, baráti hangon fogadott és azonnal a rendelkezésünkre állt. Jó helyen van, a fürdő közelében, a kerthelyiség hangulatos. Mindenkinek ajánlani tudom.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 8.
Hangulatos étterem hatalmas ételválasztékkal. Nyáron nagyon kellemes a kerthelyiség (leszámítva a szúnyogokat). Főképpen magyaros ételek vannak az étlapon s imádni való halételek. Nagyon jó a borkínálat. Kedvesek a pincérek. Mivel a fürdővel szemben van, így akár egy ebédre is ki lehet ugrani, s utána folytatni a fürdőzést. Nagyobb rendezvényekre is tudom ajánlani.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek nagyon finomak,izlésesen vannak tálalva és megfelelő mennyiségűek. A kiszolgálás fantasztikus és udvarias, kedves. A kiszolgálás gyorsasága tanítani való, bár ebben nagy szerepe van a fantasztikus szakácsnak is. Már többször jártunk az étteremben de még soha nem okozott csalódást, hiába teltek el az évek, ez a kiszolgáláson és az ételeken mit sem változtatott.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Sarok telek lévén, két bejárata is van. Szemben a Gyopárosi fürdő. Zöld mindenüttt. . . és csend és nyugalom! A SZEMÉLYZET ? ? ? Káprázatos! Ha jönni akarnak Hévízre, (bocsi fönök-asszony), csak szóljanak! Csillagos 5555555-ös! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Biztosan visszatérünk ide. . . A testvérem és a sógorom 60. szülinapját ünnepeltük itt, vagy 50-en.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szülinapot tértünk be megünnepelni. A személyzet nagyon kedvesen fogadott annak ellenére, hogy egy nagyobb ebédet bonyolítottak le éppen akkor. Nagyon sokszínű a választék. A választott ételünket nagyon gyorsan kihozták ami bőséges és finom volt. Jó emlékkel távoztunk a helyről, ha erre járunk szívesen visszanézünk. Mindenkinek ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy igazán kellemetlen élmény után mentünk el egy igazán késői ebédre a Fehér Hattyú Étterembe. Megérkezésünkkor a pincér udvariasan, baráti hangon fogadott és azonnal a rendelkezésünkre állt. A megrendelt étel , "Frissen sült 2 személyes tál " , a pincér ajánlására vegyes savanyúság, nagyon rövid idő elteltével kiszolgálásra kerültek, pedig az étterembe többen is voltunk, akik ebédeltek.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Mivel orosházi vagyok ezért ismerem a helyi éttermeket, ki kell emeljem a Hattyú éttermét és a kiszolgálás minőségét, mivel mindig csak a legjobbat kaptam/kaptuk. . . Az ételek frissek, finomak és bőségesek. . . a hely nívós, igényes. . . itt volt a lakodalmunk is megtartva, amire életem legjobb "bulis" emlékeként emlékszem. Kell ennél több pozitívum?

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. májusában jártunk Gyopárosfürdőn testvéremmel. Az étterembe ismerős ajánlására tértünk be. Jó helyen van, a fürdő közelében, a kerthelyiség hangulatos. A választék kielégítő, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak is átlagosak, elfogadhatóak. Szívesen visszatérnénk máskor is.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 12.
Kellemes környezet finom étel korrekt árak,az Orosházi borjú paprikás juhtúrós galuskával felejthetetlen pedig több mint egy éve fogyasztottam az ételt. Személyzet közvetlen ,családi rendezvények alkalmával korrekt ételválaszték vagy akár (kisebb létszám esetén 10-14 fő )alá carte rendelést is lehetővé tesz. Mindenkinek csak ajánlani tudom .

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A Gyopárosi élményfürdő szomszédságában helyezkedik el,ez a hangulatos mindent kielégítő étterem. Nagyon szép árnyékos kerthelyiséggel ellátott. A kiszolgálás gyors és udvarias. A készpénz mellett szép kártya,Erzsébet utalvány stb. is elfogadnak. Na és a fő attrakció a kaja. Bő választék, hatalmas adag nem beszélve a finomságáról.

Legnépszerűbb csomagok Gyopárosfürdőn és környékén
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 22.361,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.01.01.
Nyugi Tanya
Magyartés
2-4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés napján gulyással vagy ragulevelessel, stég és csónak használattal, parkolással
2021.02.09. - 2021.12.31.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2021.12.30.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.06.15.
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2021.04.21. - 2022.04.19.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 17.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2021.01.04. - 2023.01.01.
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 34.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2022.01.31.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, szobai bekészítéssel
2021.05.01. - 2021.06.30.
Auris Hotel Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és kültéri medence használattal, fürdőszobai bekészítéssel, kedvezményekkel
2021.04.06. - 2021.12.30.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.12.29.

Szállodák Gyopárosfürdő környékén
Grand Hotel Glorius Gyopárosfürdő
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Arcanum Hotel Gyopárosfürdő
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kettőnk titka romantikus csomag (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

Fehér Hattyú Étterem GyopárosfürdőX