Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő

Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő vélemények

Kiváló 2018. június 5.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak,izlésesen vannak tálalva és megfelelő mennyiségűek. A kiszolgálás fantasztikus és udvarias, kedves. A kiszolgálás gyorsasága tanítani való, bár ebben nagy szerepe van a fantasztikus szakácsnak is. Már többször jártunk az étteremben de még soha nem okozott csalódást, hiába teltek el az évek, ez a kiszolgáláson és az ételeken mit sem változtatott.
Kiváló 2017. november 13.barátokkal járt itt
Sarok telek lévén, két bejárata is van. Szemben a Gyopárosi fürdő. Zöld mindenüttt. . . és csend és nyugalom! A SZEMÉLYZET ? ? ? Káprázatos! Ha jönni akarnak Hévízre, (bocsi fönök-asszony), csak szóljanak! Csillagos 5555555-ös! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Biztosan visszatérünk ide. . . A testvérem és a sógorom 60.
Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő - Egyéb
Kiváló 2017. június 26.családjával járt itt
Egy szülinapot tértünk be megünnepelni. A személyzet nagyon kedvesen fogadott annak ellenére, hogy egy nagyobb ebédet bonyolítottak le éppen akkor.
Nagyon sokszínű a választék. A választott ételünket nagyon gyorsan kihozták ami bőséges és finom volt.
Jó emlékkel távoztunk a helyről, ha erre járunk szívesen visszanézünk.
Mindenkinek ajánlani tudom.
2017. június 11.a párjával járt itt
Nagyon udvarias a pincér, és hihetetlen gyors a kiszolgálás. A választék kielégítő, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak is átlagosak, elfogadhatóak. Megérkezésünkkor a pincér udvariasan, baráti hangon fogadott és azonnal a rendelkezésünkre állt. Jó helyen van, a fürdő közelében, a kerthelyiség hangulatos. Mindenkinek ajánlani tudom.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Egy igazán kellemetlen élmény után mentünk el egy igazán késői ebédre a Fehér Hattyú Étterembe. Megérkezésünkkor a pincér udvariasan, baráti hangon fogadott és azonnal a rendelkezésünkre állt. A megrendelt étel , "Frissen sült 2 személyes tál " , a pincér ajánlására vegyes savanyúság, nagyon rövid idő elteltével kiszolgálásra kerültek, pedig az étterembe többen is voltunk, akik ebédeltek.
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Mivel orosházi vagyok ezért ismerem a helyi éttermeket, ki kell emeljem a Hattyú éttermét és a kiszolgálás minőségét, mivel mindig csak a legjobbat kaptam/kaptuk. . .
Az ételek frissek, finomak és bőségesek. . . a hely nívós, igényes. . .
itt volt a lakodalmunk is megtartva, amire életem legjobb "bulis" emlékeként emlékszem.
Kell ennél több pozitívum? :-)
Kiváló 2015. június 14.családjával járt itt
2015. májusában jártunk Gyopárosfürdőn testvéremmel. Az étterembe ismerős ajánlására tértünk be. Jó helyen van, a fürdő közelében, a kerthelyiség hangulatos. A választék kielégítő, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az árak is átlagosak, elfogadhatóak. Szívesen visszatérnénk máskor is.
2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Hangulatos étterem hatalmas ételválasztékkal. Nyáron nagyon kellemes a kerthelyiség (leszámítva a szúnyogokat). Főképpen magyaros ételek vannak az étlapon s imádni való halételek. Nagyon jó a borkínálat. Kedvesek a pincérek. Mivel a fürdővel szemben van, így akár egy ebédre is ki lehet ugrani, s utána folytatni a fürdőzést. Nagyobb rendezvényekre is tudom ajánlani.
Kiváló 2014. július 12.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet finom étel korrekt árak,az Orosházi borjú paprikás juhtúrós galuskával felejthetetlen pedig több mint egy éve fogyasztottam az ételt. Személyzet közvetlen ,családi rendezvények alkalmával korrekt ételválaszték vagy akár (kisebb létszám esetén 10-14 fő )alá carte rendelést is lehetővé tesz. Mindenkinek csak ajánlani tudom .
Kiváló 2013. augusztus 13.családjával járt itt
A Gyopárosi élményfürdő szomszédságában helyezkedik el,ez a hangulatos mindent kielégítő étterem. Nagyon szép árnyékos kerthelyiséggel ellátott. A kiszolgálás gyors és udvarias. A készpénz mellett szép kártya,Erzsébet utalvány stb. is elfogadnak. Na és a fő attrakció a kaja. Bő választék, hatalmas adag nem beszélve a finomságáról.