9022 Győr, Apáca utca 4.

17. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

H-Szo 08:00-24:00
V 08:00-22:00
magyar, mediterrán
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német, szlovák, spanyol
légkondícionált helyiség, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad, étel elvitelre ...
Különtermek:
Kis terem - max. 20 fő
Télikert - max. 30 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Bitburger

La Maréda Étterem & Bisztró Győr bemutatkozása

Magyar-mediterrán konyha Győr történelmi belvárosában.
Gault Millau Magyarország 2012: Ajánlott étterem.

La Maréda Étterem & Bisztró Győr képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 31.
A La Mareda Győr leghíresebb étterme, egyben a legszínvonalasabb is. Jártunk itt családilag tíz éve, nem volt rossz, de annak fényében, hogy a séf megnyerte a „Hagyomány és evolúció” szakácsversenyt, többre vártunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30.
A La Maréda Étterem az a hely, ahol már elsőre észrevehetjük, hogy nagyon fontosnak tartják, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A pincérektől teljes mértékű figyelmet kaptunk, a kiszolgálás korrekt és nagyon gyors volt, extra kéréseket is gond nélkül teljesítenek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Őszintén bevallom, általában úgy ülök be idegen helyre enni, hogy előtte a neten utána nézek, hogy milyen az adott hely. Nos ide teljesen véletlenül ültünk be egy vasárnap kora délután. A felszolgáló elég hamar jött hozzánk, és végig nagyon kedves volt, ahogy egy ilyen helyen elvárható. Az ital is pillanatok alatt az asztalunkon volt, majd rendeltünk is gyorsan (rövid, de kellemesen exclusive étlap).

2017. februárban járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem tudtam, hogy ilyen helye ülök be, amikor a keresztlányommal betértünk ebédelni a La Marénaba. Voltak előjelek:
Óvatossá tehetett volna az tény, hogy miután három étteremben is teltházat találtunk, itt volt szabad hely. Hallgathattam volna keresztlányom csodás női megérzésére, aki miután leültünk és kihozták az étlapokat, azokat meg sem nézve kijelentette, hogy ez a hely nem jó, menjünk el innen.

Beer TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
Győri időzésünk alatt kerestük fel barátok és az internet ajánlására az éttermet. Kellemes nem túl hivalkodó berendezés, kicsit ugyan kilóg a minimáldizájnos enteriörből a csillár. Egy komoly helyen nagyon fontos, hogy az evőeszközök és tányérok-poharak is minőségi darabok, a La Mareda ezt maradéktalanul nyújtja.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 21.
Családi ebédre tértünk be az étterembe, vasárnap ebédidőben. Szerencse, hogy foglaltunk előre asztalt, mert a terasz kivételével telt ház volt. A kiszolgálás és az ételek nagyon finomak voltak. A kacsasült tökéletesen készült és a mellé tálalt kukorica variációk nagyon ötletesek és látványosak voltak. A többi étel is finom volt, de a várakozás kicsit hosszúra nyúlt.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
Családommal jártam az étteremben, ahol szerencsére foglaltunk asztalt. Hétköznap volt, mégis telt házra érkeztünk. A pincér végtelenül udvariasan és nagyon találékonyan szolgált fel. Rögtön meggyőzte a társaságot az aperitif fontosságáról, majd finoman irányította a rendelést is. Mind az előétel, mind a főétel csodálatos ízeket adott, bár az adagok nem voltak túlságosan laktatóak.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. április 13.
A kiszolgalas csillagos otos nagyon kedvesek segitokeszek gyorsak.Az ételek finomak voltak.Az étlapon nem talaltam a dietamnak megfelelot igy csinaltak nekem kulon olyat ami mar viszont igen!Kutya barat hely !

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Üzleti úton voltam Győrben. Vacsorázni tértünk be a La Maréda-ba. Egy udvarias kedves pincér hölgy fogadott bennünket, és készségesen talált nekünk helyet. Csalódás lett volna, ha nem tudtunk volna ott enni, mert vártam azt a gasztronómiai csodát amit az interneten olvastam étterem keresés közben. Hát igazi csoda volt, amit ettünk. Mennyei ízek, fenséges ételek.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 10.
Egyáltalán nem pénztárca kímélő, de itt nem az ételt fizeti meg az ember, hanem a csilivili, előkelő helyszínt, ahova farmerben és polóban az ember kicsit feszengve érzi magát. Nagyon különleges ételek vannak - aminek mi nem is voltunk ellenére, de itt igaz az, hogy minden jobban néz ki és jobban hangzik, mint amilyen. Mi halat ettünk, de egyáltalán nem volt ízletes.

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
2 nap/1 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.532 - 37.957,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.12.21.
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.01.25. - 2021.12.23.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
3 nap/2 éjszaka 6.550 - 7.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.19.
Hotel Isabell
2 nap/1 éjszaka 12.303 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.22.
Hotel Capitulum
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.12.20.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Suri Bau Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Barokk Hotel Promenád
2 nap/1 éjszaka 14.974,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2021.05.13.

Szállodák Győr környékén
Hotel Bakony Győr
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Nem csak a húszéveseké a világ (min. 3 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)