Gusto Restaurant Gyula

Gusto Restaurant Gyula
Gusto Restaurant GyulaGusto Restaurant Gyula
Gusto Restaurant GyulaGusto Restaurant Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.11.29-ig
Hotel Hőforrás Gyula

Gusto Restaurant Gyula vélemények

Kiváló 2019. május 11.a párjával járt itt
A Felszolgálás udvarias, az ételek jó ízűek és frissek. Az ételek mennyiségével is elégedettek voltunk. A felszolgálás gyors volt. A terasz részen foglaltunk helyet és nagyon kis kellemes és hangulatos volt a hely.
Érdemes ide beülni és elfogyasztani egy kellemes ebédet vagy vacsorát :)
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 78 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1122 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Meglepő kicsit a hely, mert az utcáról nézve azt lehet hinni, hogy egy nagy étteremről van szó, de nem. Kifejezetten barátságos, egy nagyobb szobánál alig terjedelmesebb helyiség fogadja a vendéget, de így sem tűnik zsúfoltnak. A berendezés hasonlít a Várkonyi Bisztró letisztult designjához, visszafogottan elegáns.
Kiváló 2018. október 14.családjával járt itt
Ma elmegyünk Gyuláról,s midőn a hotelből 10 órakor kidobnak,a Várat viszont meg kell néznünk a harmadik családtaggal is,célszerű itt ebédelni a 2 órás út előtt. A Hotel ,,menza,, után semmit nem bízok a véletlenre,végigolvasom az étlapokat,az ittjartam. hu olvasóinak értékeléseit,s végül a Gusto mellett döntök. Jól tettem.
Gusto Restaurant Gyula - Külső képGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - Külső képGusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
A Pincérnő nagyon kedves és segítőkész volt az italokat és ételeket nagyon gyorsan felszolgálták.
Heten négy féle ételt ettünk és mind a négy nagyon finom és bőséges volt. A hagymás rostélyost nagyon jól volt megsütve! ! ! Az árak is elfogadhatók voltak ,mert üdítőt,sört és rövid italt is fogyasztottunk. A várfürdőhöz és a központhoz is nagyon közel van.
Kiváló 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Most először nyaralni voltunk a párommal, és kerestünk egy éttermet az interneten keresztül. Sok pozitív vélemények alapján rátaláltunk a Gusto nevű étteremre. Gondoltuk csak jó lehet,így bementünk. Egy kedves hölgy szolgált ki minket,még a kis kutyusunkat is megengedték, hogy bevihessük, igaz csak az udvaron, de örültünk annak is, hogy bevihettük.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étlap/itallap
Kiváló 2017. szeptember 1.családjával járt itt
Gyulán töltöttünk néhány napot, már a harmadik nyáron, egy olyan szállodában, ahol csak reggelit kaptunk. Ezért minden dél körül olyan helyet kerestünk, -azon a környéken,ahol éppen sétálgattunk, - ahol megebédelhetünk. Így több éttermet megismertünk. Mindenhol a menüt próbáltuk ki, és fejenként egy-egy pohár italt rendeltünk.
Kiváló 2017. június 15.a párjával járt itt
Kintről az utcáról nem mutat sokat a benti (kert)helyiség, így kellemes meglepetés ért: hangulatos kis oázis; serény, kedves és udvarias személyzet, egyből "otthon vagyunk" (jó értelemben véve:). A rendelést azonnal felveszik, az italokat szintén pillanat alatt felszolgálják - de az ételekre sem kellett sokat várni, pedig több mindig több asztalnál is voltak (az 1 hét alatt a 3.
Kiváló 2017. március 14.barátokkal járt itt
Egy szép napos hétköznap tértünk be barátainkkal ebédelni. Már a helyiség hangulata is kellemes volt. Tisztaság, otthonosság, kedves fogadtatás. Az étlapon a választék bőséges, az árak elfogadhatók, a felszolgáló kedves, figyelmes és gyors volt. A választott ételeket gyorsan megkaptuk, azok tálalása, mennyisége, minősége kifogástalan volt.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2017. március 6.a párjával járt itt
Kifogástalan felszolgálás egy tiszta és hangulatos környezetben. A konyha fantasztikus. Finom, ízes ételek nagyon jó adagok! Ár érték arányban is megfelelő.
Csak ajánlani tudom!
Ha pedig legközelebb Gyulán járunk biztosan betérünk.
Köszönjük szépen.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
Igazság szerint egy másik étterembe mentünk volna, de nem volt hely. Utóbb ezt nem is bántuk meg. :)
Véletlen akadtunk erre a kicsi, 40 fős, családias, de igényes étteremre. Pont volt egy asztal, így hát beültünk a gyerekekkel. Meglepő az étlap, ahol a keleti ízek keverednek a hagyományos ételekkel. Volt kis ellenérzésem, de gondoltam egyszer élünk.