Hamburger Bár Gyula

Hamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Hamburger Bár Gyula vélemények

Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Én is jártam csak jót tudok mondani a helyről. Nagyon finom hamburgert készítenek az igaz. Különösen figyelnek hogy minden friss legyen. Gyors a kiszolgálás is, és rendezett tiszta a hely. Nekem nagyon tetszik hogy az emeletre is fel ülhetünk enni ez is szépen ki van alakítva sokféle hamburger van a listán is.
2013. november 3.családjával járt itt
Talán nem veszik sértésnek a Hamburger bár tulajdonosai, ha azt mondom, hogy sajtburgerük olyan volt, mint a McDonald’sban kapható tökéletesített változata. Az ízharmónia minden esetre ugyanarra az elképzelésre épül, az arányok, a buci levegőssége, a savanyú uborkaszeletek, s a kézműves hamburgerek körében vékonynak számító húspogácsa.
Hamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Étel/italHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Belső
Kiváló 2013. május 25.gyerekekkel járt itt
Ilyen isteni finom ,hamburgert és a többi finomságot még nem ettünk. Kedvesek a kiszolgálók,és gyorsak. Itt van ám élet. Teli volt fiatalokkal,és minden korosztállyal. Mindenki elégedetten tért haza,az arcukra volt írva! Az árak elfogadhatóak,és a minőség tökéletes! Ha egyszer még eljutunk,biztos felkeressük ezt a helyet. Házhozszállítást is vállalnak! !
2013. április 27.barátokkal járt itt
Szeretem a hamburger bárt, mert jó hangulatú és modern. Az ételek közül akad kedvenc, például a csibemájas hambi. Átlagban finomak az ételek, viszont magas az áruk egy kicsit a méretükhöz képest. A shakek nagyon finomak! ! A limonádé sem másképp. A gofriról meg nem is beszélve. Finom viszont ez is drága.
Kiváló 2013. április 27.gyerekekkel járt itt
Bármikor jártam Gyulán, soha nem hagytam ki a Hamburger Bárt. Mindig gyorsan, kedvesen szolgálnak ki. Van egy mosolyuk a számodra. Segítőkészek. Az ételek finomak, bőséges a kínálat. Nagy a választék. Egyedi a városban a Limonádéjuk. Az étterem mindig tiszta, folyamatosan törlik az asztalokat.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 19.barátokkal járt itt
Wellness hétvégén jártunk Gyulán, s a helyiek ajánlották a hamburgerezőt, mely országszerte híres. Gyorsétterem, hangulatában, stílusában félig a mcDonald's-ot idézi, felül a leülős résznél viszont modern, színes falak. Ilyen jó hamburgert még sehol sem ettem. A választék is sokrétű, fel sem lehet sorolni, mennyi módon készítik el, s töltik meg a hamburgereket. Aki Gyulán jár, érdemes kipróbálni.
Kiváló 2013. április 17.barátokkal járt itt
Aki Gyulán jár NE HAGYJA KI a Hamburgerbárt ! :) kivéve aki fogyókúrázik :P ezen belül is próbálja ki a csibemájas hambit, iszonyú finom, óriási nagy, nem lehet megunni :) és egy darabtól jól lehet lakni. Ha valahol máshol az országban hamburgert veszek , eszembe szokott jutni ez a gyulai remekmű :P :D
De mindenféle ételt bátran merek ajánlani az ide betérőknek :)
Én imádom még a vanília és epershakejüket is, de a fagyijuk is jó ! Szóval irány Gyulára ! : )
Kiváló 2013. március 25.barátokkal járt itt
Párszor volt már szerencsém Gyulára látogatni és a Hamburger Bár sosem maradhat ki ilyenkor. Az étterem bútorzata igényes, fiatalos, gyorséttermi stílusú. Az ételek közt a fő szám a hamburger, amihez mindent helyben készítenek. A méretek igazán kiválóak. Egy csibemájjal megpakolt burgertől majdnem jól is lakom!