Hamburger Bár Gyula

Hamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Hamburger Bár Gyula vélemények

Kiváló 2015. október 1.barátokkal járt itt
Nagy jó étterem!Finomak a Hamburgerek és minden!Az árak remekek! Nagyon színvonalas!Nagyon tiszta!Gyors és kedves kiszolgálás!
Gyula egyik legjobb étterme.Nagyon jó minden étkezésre főleg vacsorára a legszínvonalasabb.Vacsorára sokan szoktak lenni ,de mondom hogy nagyon gyors kiszolgálás!!
2015. július 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó burgerek vannak, én a baconost és a magyarost kóstoltam, fiaim sajtburgert ettek. Mindegyik finom, a kiszolgálás módjával viszont a saját és a vendégek életét is megkeserítik. Botrányosan lassú.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. július 22.családjával járt itt
Családdal látogattunk el egy nyaralás alkalmával a Hamburger Bárba, mert nagyon sok jót hallottunk róla. Mi ugyan csak hamburgert ettünk, így a többi ételről nem tudok nyilatkozni, de az rendben volt, ízletesnek mondható. Igaz többet vártunk a helytől, mert messze emlegetik a nevét, de összességében nem csalódtunk.
2015. július 21.a párjával járt itt
Egy vacsorát töltöttünk el itt, elég sokan voltak bent ebben az időben. A kiszolgálással nem voltunk elégedettek, mivel fizetés után nem nagyon törődtek velünk és elég sokat kellett várni az ételre. A berendezésre illetve a tisztastisztaságra nem lehet panaszunk, mert teljesen rendben volt. Az ételek is nagyon finomak voltak, viszont kicsit drágák
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük. Rendszeresen járunk ide. Nagyon kedvesek, segítőkészek. Akkor is próbálnak gyorsan kiszolgálni, amikor rengetegen vannak. A hamburgerek átlagosak, de a gyros,és a tálak átlagon felüliek. Finom a limonádéjuk és a sültkrumplijuk is. A kisfiam kedvence a pizza, amiből nagy a választék.
Szörnyű 2015. április 18.gyerekekkel járt itt
Egészen el vagyok képedve a pozitív kommenteket olvasva. Azt gondolom ezt kivétel nélkül a személyzet írja, vagy a gyulaiak, akinek nincs választási lehetősége, mert csak ez a hamburgeres van. Ez a hely elmebaj. Két kisgyerekkel mentünk be, 4 pizzaszeletet szerettünk volna. Még jó, hogy a feleségem ránézett az ár táblára, 650,- Ft egy szelet pizza!
Kiváló 2015. március 18.a párjával járt itt
A legjobb hely,a hambik finomak az árak is nagyon jók. A személyzet kedves és gyors! Mindenkinek ajánlom aki finomat és jó áron akar enni :)
Kiváló 2015. január 30.egyedül járt itt
Ajánlom mindenkinek, szép, tiszta hely. A kiszolgálás megfelelő, az eladók fejben tudják tartani a dolgokat, tudnak pörögni! :)Az ételek frissek, ahogy kérem, mindenféle extra kívánsággal, mindig megkapom, sűrűn eszek ott. Az emelet is szép, a takarítónők mindig letakarítják az asztalokat, tényleg nem lehet panaszunk. A mellékhelyiség nagyon szép, tiszta.
Szörnyű 2015. január 8.a párjával járt itt
A héten voltam a bárban, és csalódtam benne. Nagyon sokat kellett várnom, mire megkaptam a rendelt ételt, volt, hogy olyan emberek kapták meg az ételt, aki bőven utánam érkezett és ez nem azért volt, mert valami különlegeset kértem volna, hanem szerintem elfeledkeztek rólunk. Mindig azt a választ kaptuk, hogy sok a dolga annak a személynek, aki csinálja.
Gyenge 2015. január 6., csoporttal járt itt
Nem voltam elájulva. Párommal és baráti körünk-el látogattunk el 2015 január. 4-én egy velness hét alkalmával. Rengetegen ajánlották a helyet, mondván ez a legjobb hamburgerező ami létezik. Sajnálattal tapasztaltuk hogy ez nem igy van.