Hamburger Bár Gyula

Hamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Hamburger Bár Gyula vélemények

Kiváló 2014. október 14.gyerekekkel járt itt
Kedves,szolgálatkész,gyors kiszolgálás! Az ételek kifogástalanok,megfelelő mennyiségűek,ízűek! Köszönjük az élményt!
Kiváló 2014. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Más gyorsétteremhez hasonlítva messze magasan az első helyen ha az ételeket és az árakat nézzük. A hely kényelmessége és a mellékhelyiségek tisztasága, felszereltsége szintén messze magasan az első. A kiszolgálás gyorsasága időnként hagy kívánni valót a nagy forgalom miatt, javukra írandó, hogy a minőség akkor is változatlanul jó.
Átlagos 2014. augusztus 6. járt itt
Nem akkora szám, mint ahogy nekünk beharangozták... Semmi különös, egy átlagos gyorsétterem. A sajtburger olyan volt, mintha a McDonald's-ét másolták volna, csak kicsit jobbak az alapanyagok. A limonádéjuk viszont finom. Összeségében nem okozott csalódást, de kimagaslóan jó sem volt, ezért az értékelés ennyi.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Magyarország legjobb hamburgerét itt lehet kapni. Döner ,pizza rétes dönertál minden nagyon finom. A fagyi kehely nagyon finom. Minden Gyulai lakosnak és turistáknak csak ajánlani tudom ,nagy a választék ,olcsó árak . . a fiatalok is megengedhetik maguknak ! Érdemes kipróbálni ha vendégek jönnek váratlanul! Aki egyszer megkóstolja , ujra a hamburgerbárt fogja választani !
Átlagos 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Nem sorolnám étterem kategóriába, önkiszolgáló, inkább büfé, abból viszont a legjobb. A kezdetekkor elkészített hamburgerhez a mainak már semmi köze. Nem a megszokott ízvilággal elkészített hamburger, ezért egyedi. A többi ételre is a jellemző . Sok fiatal szereti, bár aki ismerte a korábbi ízeket , minőséget, már nem jár ide.
Átlagos 2014. június 5. járt itt
Az ételek nagyon finomak! A tisztaság átlagos, a hely design-ja nagyon érdekes és tetszetős - szép, modern berendezésű, kellemes színvilággal. A kiszolgálással vannak a legnagyobb problémák, az eladókon sokszor látszott, hogy fáradtak, épp ezért ingerülten, és kedvtelenül dolgoztak.
Kiváló 2014. május 15.családjával járt itt
Egy három napos fürdőzésre érkeztem, és itt ebédeltem a családommal. Az ételek nagyon-nagyon finomak, össze se lehet hasonlítani a legismertebb hamburger-márkával! Hatalmas adagokat kaptunk, alig bírtunk utána megmozdulni! Gyors a kiszolgálás, ott szinte mindig pörög a pálya! Tiszta, és jó hangulatú a hely!
Kiváló 2014. május 5., kollégákkal járt itt
Amikor megkérdeztem gyulai ismerőseinket, szerintük hová menjünk enni, egyöntetűen a Hamburger Bárt javasolták. A korábban Gyulán járó barátom pedig egyenesen úgy fogalmazott - ami természetesen kissé túlzás -, hogy a hamburgeres a város büszkesége. A város központjában, a szökőkúttal szemben található az étkezde, amely valójában 2 kiszolgáló hellyel rendelkezik.
Hamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - Étlap/itallapHamburger Bár Gyula - Étel/ital
Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
Először jártunk Gyulán és itt parkoltunk le. Véletlenül ültünk ide be, nem azért , mert hallottunk róla. Bőséges adagot kaptunk , óriási a választék, van teljeskiörlésű zsemléből készült hambi is és rengetegféle saláta.
Az egész hely korrekt, csillogó tiszta mellékhelyiségek, a személyzet gyors, udvarias és nagyon kedves, mind mindenütt Gyulán. Maximálisan ajánlom mindenkinek, aki Gyulára látogat.
Kiváló 2014. január 4. járt itt
Havonta megfordulok Gyulán. Már szinte hagyománnyá vált, hogy minden gyulai látogatásom során betérek a Hamburger Bárba. A héten is voltam, a mostani nagy kedvencem a Retro Burger lett, mely igazi hagyományos ízekkel gazdagított, ínycsiklandozó újdonság. A hely maga tiszta, modern és hangulatos. A kiszolgáló személyzet kedves, segítőkész és megértő.