Hamburger Bár Gyula

Hamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Hamburger Bár Gyula vélemények

Kiváló 2014. május 5., kollégákkal járt itt
Amikor megkérdeztem gyulai ismerőseinket, szerintük hová menjünk enni, egyöntetűen a Hamburger Bárt javasolták. A korábban Gyulán járó barátom pedig egyenesen úgy fogalmazott - ami természetesen kissé túlzás -, hogy a hamburgeres a város büszkesége. A város központjában, a szökőkúttal szemben található az étkezde, amely valójában 2 kiszolgáló hellyel rendelkezik.
Hamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - Külső képHamburger Bár Gyula - EgyébHamburger Bár Gyula - Étlap/itallapHamburger Bár Gyula - Étel/ital
Szörnyű 2017. június 16.egyedül járt itt
Kb. fél óra várakozás után sem kaptam meg az hamburgert, nemár egy hamburgerre órákat kell várni??? SOHA TÖBBET NEM FOGOK ERRE A HELYRE MENNI! Ott hagytam nekik, hogy egyék meg vagy csináljanak vele amit akarnak, tegyék arra a helyre!
Átlagos 2016. április 17.a párjával járt itt
Sokszor jártam már itt, évekkel ezelőtt is, nemcsak az említett időpontban. Sajnos a negatív kritikákban sok igazság van, kicsit el vannak szállva az árak, lassú a kiszolgálás és az adagok is mintha kisebbek lennének, mint régebben.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. július 22.családjával járt itt
Családdal látogattunk el egy nyaralás alkalmával a Hamburger Bárba, mert nagyon sok jót hallottunk róla. Mi ugyan csak hamburgert ettünk, így a többi ételről nem tudok nyilatkozni, de az rendben volt, ízletesnek mondható. Igaz többet vártunk a helytől, mert messze emlegetik a nevét, de összességében nem csalódtunk.
2015. július 21.a párjával járt itt
Egy vacsorát töltöttünk el itt, elég sokan voltak bent ebben az időben. A kiszolgálással nem voltunk elégedettek, mivel fizetés után nem nagyon törődtek velünk és elég sokat kellett várni az ételre. A berendezésre illetve a tisztastisztaságra nem lehet panaszunk, mert teljesen rendben volt. Az ételek is nagyon finomak voltak, viszont kicsit drágák
Kiváló 2014. január 4. járt itt
Havonta megfordulok Gyulán. Már szinte hagyománnyá vált, hogy minden gyulai látogatásom során betérek a Hamburger Bárba. A héten is voltam, a mostani nagy kedvencem a Retro Burger lett, mely igazi hagyományos ízekkel gazdagított, ínycsiklandozó újdonság. A hely maga tiszta, modern és hangulatos. A kiszolgáló személyzet kedves, segítőkész és megértő.
2013. november 3.családjával járt itt
Talán nem veszik sértésnek a Hamburger bár tulajdonosai, ha azt mondom, hogy sajtburgerük olyan volt, mint a McDonald’sban kapható tökéletesített változata. Az ízharmónia minden esetre ugyanarra az elképzelésre épül, az arányok, a buci levegőssége, a savanyú uborkaszeletek, s a kézműves hamburgerek körében vékonynak számító húspogácsa.
Hamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Étel/italHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Belső
Kiváló 2013. május 25.gyerekekkel járt itt
Ilyen isteni finom ,hamburgert és a többi finomságot még nem ettünk. Kedvesek a kiszolgálók,és gyorsak. Itt van ám élet. Teli volt fiatalokkal,és minden korosztállyal. Mindenki elégedetten tért haza,az arcukra volt írva! Az árak elfogadhatóak,és a minőség tökéletes! Ha egyszer még eljutunk,biztos felkeressük ezt a helyet. Házhozszállítást is vállalnak! !
2013. április 27.barátokkal járt itt
Szeretem a hamburger bárt, mert jó hangulatú és modern. Az ételek közül akad kedvenc, például a csibemájas hambi. Átlagban finomak az ételek, viszont magas az áruk egy kicsit a méretükhöz képest. A shakek nagyon finomak! ! A limonádé sem másképp. A gofriról meg nem is beszélve. Finom viszont ez is drága.
Kiváló 2013. április 27.gyerekekkel járt itt
Bármikor jártam Gyulán, soha nem hagytam ki a Hamburger Bárt. Mindig gyorsan, kedvesen szolgálnak ki. Van egy mosolyuk a számodra. Segítőkészek. Az ételek finomak, bőséges a kínálat. Nagy a választék. Egyedi a városban a Limonádéjuk. Az étterem mindig tiszta, folyamatosan törlik az asztalokat.