Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Átlagos 2015. augusztus 22.a párjával járt itt
A vacsorázni voltunk!Leves és főétel!Az adaggal nem volt gond!Apró hiba a pincértől elfeljette kihozni a levest számomra,mire a párom megette a levest és hozta neki a főételt akkor jutattam eszébe a levesem!A csirke hús nagyon inas volt számomra nem ehető!
Átlagos 2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Délután mentünk barátnőmmel, és az ételek és az árak is normálisak, nem kiemelkedők. Viszont a pincérek annyira lekezelőek. Sajnos nagyon nem értettük a viselkedésüket. Mi éreztük magunkat rosszul,mert neki(k)nem volt kedvük felszolgálni normálisan és legalább a végén annyit vissza szólni ,hogy 'Viszlát! '.
Kiváló 2015. július 21.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon profi volt, és jó helyen is van az étterem. Mi menüt ettünk, ízlett minden és így az ára sem volt húzós. Mindenhol tisztaság volt.
Szörnyű 2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és fiammal ültünk be ide ebédelni a nyaralásunk második napján. Az egész úgy kezdődött, hogy a pincér kedvetlenül és faarccal odajött hozzánk (előtte ismerősökkel jól elvolt, látszott, hogy megzavartuk) kezünkbe nyomta az étlapot, és rezignáltan válaszolt arra a roppant bonyolult kérdésre, hogy van-e menü.
Kiváló 2015. április 10. járt itt
Interneten találtam erre a helyre, mely egynapos gyulai utunk során a nap végét jelentette. A fotókat már a neten láttam, így nem okozott csalódást a kicsit menza hangulatú pince helyiség. Az étteremben kb. 30 vendég volt megérkezésünkkor, ennek ellenére a személyzet azonnal fogadott minket úgy ahogy kell.
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/italSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/ital
Szörnyű 2015. február 2.a párjával járt itt
Tiszta Szocreál! Az étterem hangulatos lenne, bár ráférne egy tisztasági felújítás. 2 személyes tálat rendeltünk és nem azt kaptuk ami az étlapon fel volt tüntetve (párizsi pulyka szelet helyett rántott karaj) , amikor szóvá tettük a válasz a következő volt: igen elismerjük ,de változott az étlap és még nem volt idő átírni.
Átlagos 2015. január 6., csoporttal járt itt
Párommal és testvéremékkel tértünk be 2015 januárjában. Szép hely, hangulatos az adagok is nagyok viszont el kell találni hogy mit rendelünk ugyan is nem minden frissen készül és beleszaladhatunk iztelen, sőt kifejezetten ehetetlen ételekbe is, mondjuk ez betudható annak is hogy az étlapon mint egy 140 étel szerepel.
Kiváló 2014. december 13.a párjával járt itt
Már többször jártunk Gyulán és minden alkalommal fel keressük a kedvenc éttermünket, a Sörpince éttermet. Az ételek bőségesek és finomak a kiszolgálás is kifogástalan, az árak megfelelőek. Én is vendéglátós vagyok egy kicsit szakmai szemmel nézve is szeretem ezt a helyet. Mindenkinek tudom ajánlani aki egy hangulatos helyen egy jót akar enni!
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/ital
2014. november 11.a párjával járt itt
Kora őszi kirándulásunkon tértünk be ebbe az étterembe. Kávézni, majd másnap ebédelni is ide mentünk. Nagyon jó helyen van, a teraszról örömmel nézelődik az ember.
Az ételek finomak, és bőségesek voltak. A személyzet udvarias, türelmesen válaszolt minden kérdésünkre, megfelelő tájékozottsága volt az ételeket illetően. A személyzet profin kezelte a hirtelen beáramló nagyobb csapat igényeit is.
Átlagos 2014. október 15.családjával járt itt
A Sörpince a tipikus átlagos magyar vendéglő. Kulináris fantáziától meg nem fertőzött fogások az elmúlt 50 év szellemében, komoly adagok, barátinak mondható árak. Egy étkezésen belül találkozunk korrekt, középvonalas fogással, de belefuthatunk állott, hűtőízűbe is, mint ahogy mi az egyik hallal jártunk.
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/italSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Külső képSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Belső