Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Park Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. szeptember 18.családjával járt itt
Családi vacsorára tértünk be hétköznap este. Még éppen találtunk a teraszon üres asztalt, de aki fél 8 felé érkezett, bizony már nem talált magának helyet. Ezért is volt furcsa, hogy a teraszrész fele le volt zárva, oda nem lehetett ülni. A kiszolgálás nagyon nagyüzemi volt, rohangáltak a pincérek és elég türelmetlenek voltak, nem csak velünk, hanem a környező asztaloknál is ezt tapasztaltuk.
Kiváló 2019. július 17.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk.
Az étlapban bőséges választék, mindenki talált kedvére valót. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves,segítőkész volt. Az étel finom volt, laktató adagokkal. A teraszról nagyon jó a kilátás a szökőkutakra, hangulatos hely. Pár évvel ezelőtt jártunk itt egyszer, akkor menüt ettünk, így tudtuk, hogy jó választás lesz, ismét ide beülni.
Szörnyű 2019. június 17.családjával járt itt
Két ihatatlan, cukor ízű "limonádé" és egy csapolt Dreher Classic 1600 Ft. Flegma pincér. Ótvar, lehúzós hely. Gyulán ettől csak jobb van. Kerüld el, ha jót akarsz!
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
Az étterem a város központjában közvetlen a szökőkutak mellett helyezkedik el ! A kiszolgáló személyzet kedvessége és rugalmassága példa érékű lehet bárki számára ! Az ételek frissek és nagyon ízletesek , bőségesek voltak ! A sör hideg volt , ami kimondottan jól esett a forró augusztusi délután !
Kiváló 2018. október 24.barátokkal járt itt
Bőséges választék, gyors kiszolgálás jellemezte, pedig minden asztal foglalt volt a teraszon és a teremben is. Hatalmas adagok, finom ízek. Többször jártam már itt, most sem csalódtam. Gyerekek és felnőttek egyaránt megtalálják a kedvencüket. A pincérek figyelmesek voltak, és nem kellett sokat várni a frissensültre sem. Ajánlom a menüt is, hétvégén pedig az a la cartot.
Kiváló 2018. július 11.gyerekekkel járt itt
Családtagokkal ebédeltünk együtt születésnap alkalmából. Mind a felnőttek mind a gyerekek nagyon jól érezték magukat. Az elfogyasztott ebéd kivétel nélkül mindenkinek ízlett, a felszolgálók gyorsak voltak és udvariasak. A gyerekeknek a megmaradt ételeket gondosan becsomagolták, a számla is a várható tartományban maradt.
Szörnyű 2018. május 13.gyerekekkel járt itt
Pár évvel ezelőtt már jártunk itt. Azóta terveztem,hogy egyszer visszatérek ide. Most úgy alakult,hogy csak italt szerettünk volna fogyasztani a "Sör"pince vendéglőben. Ezúton tájékoztatok mindenkit,hogy azt itt NEM lehet,csak ha eszel is. Sőt még az sem mindegy,hogy hova ülsz le.
Kiváló 2018. március 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk ide járni , az ételek finomak es igazán tradicionális , és magyaros ! Bőséges adag olyan igazi magyar módra ! A személyzet gyors és kedves ! Csak ajánlani tudom *****
Kiváló 2018. február 6.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek,gyors kiszolgálás.Az ételek mennyisége arányos az árakkal.Udvarias kiszolgálás.Nagyon kellemes hely.Mindenkinek ajánlom aki szereti a finomságokat.Baráti társasággal és gyerekekkel voltunk vacsorázni mindenki megtalálta a megfelelő ételt.Nagyon udvarias és gyors kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2017. november 20.gyerekekkel járt itt
Szuper ételek,kedves gyors kiszolgálás,bőséges adag.Figyelmes személyzet.Az étterem elhelyezkedése rendkívüli.