Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula - Pünkösd
Corso Boutique Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Átlagos 2014. október 15.családjával járt itt
A Sörpince a tipikus átlagos magyar vendéglő. Kulináris fantáziától meg nem fertőzött fogások az elmúlt 50 év szellemében, komoly adagok, barátinak mondható árak. Egy étkezésen belül találkozunk korrekt, középvonalas fogással, de belefuthatunk állott, hűtőízűbe is, mint ahogy mi az egyik hallal jártunk.
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/italSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Külső képSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Belső
Szörnyű 2014. október 10.a párjával járt itt
Idén szeptember végén töltöttünk 4 napot Gyulán, már korábban interneten keresgéltünk, milyen éttermet ajánlanak a városban leginkább a már korábban itt járt vendégek. Az egyik legjobbnak a vélemények alapján a Sörpince tűnt, ezért ide mentünk el ebédelni nyaralásunk utolsó napján. Rossz döntés volt. . .
Kiváló 2014. augusztus 6. járt itt
Nagyon szép helyen van, a belváros szökőkútakkal szegélyezett részén. Nyáron a teraszról jó a kilátás, de bent is igényes a kialakítás. Az ételek finomak voltak, nagy adagokat szolgáltak fel jó áron. Többször ettünk itt a nyaralás alkalmával, mindig nagyon udvarias, precíz volt a kiszolgálás, látszik, hogy a pincérek nem ma kezdték. . .
Gyenge 2014. június 5.családjával járt itt
Ha továbbra is égett olajban sült krumplit, rántott szeletet , vagy töltött húst szeretnél enni , olyan tányéron, amin a nagy mennyiségű körítéstől nem tudsz vágni,ott a helyed. Évről évre mindig ugyanaz. A gasztronómiában bekövetkezett változás szele sem érintette.
Kiváló 2014. május 31.gyerekekkel járt itt
Nagy adagok, finom ízek, szép környezet. Májusi kirándulásunk alkalmával itt fogyasztottuk el a szombati ebédünket. A kiszolgálás gyors volt és kedves, az étel friss és ízletes. Örülök,hogy betértünk ide. Mindenkinek ajánlom aki Gyulán jár, hogy látogassa meg, a szökőkút szomszédságában van. Ár érték arányban nagyon jó. Remélem még egyszer kóstolhatom.
Kiváló 2014. május 25.barátokkal járt itt
Dunántúli vendégeimmel ebédeltem a Sörpincében. Nagyon szép és izléses A TERASZ-RÉSZ.
Kérem elismerésemet átadni B o k a úrnak és különösen V. Ferenc úrnak, aki a legkultúráltabb éttermi dolgozó, akivel csak valaha is volt alkalmam találkozni!
Fogadják a magam és társaim messzemenő dicséretét!
Csákabonyi György
ny. főtanácsos
Kiváló 2014. március 28.barátokkal járt itt
Mi februárban voltunk itt,barátokkal. Nem ez volt az első alkalom,hogy itt jártunk. Nagyon finoman ízletesen főznek és a mennyiség is bőséges. Mi nem tudtuk megenni az adagot. A kiszolgálás is tökéletes. A mi pincérünk vicces udvarias volt jól szórakoztunk míg vártuk az ételt. Nagyon sokan voltak,de nem kellet sokat várni.
Kiváló 2014. február 18.gyerekekkel járt itt
Egyik hétvégén volt szerencsém eljutni az Étterembe, ahol zseniális kiszolgálásban volt részem :)
Az egyik felszolgáló Úr kellőképp odafigyelt ránk, ami külön növelte az élményt! Az adag tényleg hatalmas és ízletes, ami feladta a leckét. De legalább volt valami finomság, amit elhozhattam Gyuláról :)
Köszönöm az élményt Sörpince Vendéglő! :)
Kiváló 2013. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Csak jókat tudok írni erről a helyről. Gyula belvárosában található, pont a szökőkút mellett. A hangulat nagyon jó, nyáron meg főleg amikor kint, a teraszon lehet vacsorázni. Isteni finoman főznek és nagyon kedves a kiszolgálás is. Az ételek egyáltalán nem zsírosak, nagyon finomak és ízléses a tálalás is.
Kiváló 2013. június 27.családjával járt itt
Hosszú évtizedek óta Gyula város egyik büszkesége, a színvonalat hozzák és tartják azon a szinten amit a visszajáró vendégek megszoktak és szeretnek. Az ételek mennyisége és minősége kiváló, a pincében és a teraszon is csodás élmény és élvezet fogadja a vendégeket. A kiszolgálás gyors és precíz, semmi kivetni valót nem talál az a vendég aki itt étkezik. Az árak megfelelőek és arányosak a tálalt ételek mennyiségével.