Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Kiváló 2021. április 30.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, kedves és gyors a kiszolgálás! Hűvös volt kint, ezért puha plédeket kaptunk. Az ételek kiválóak, szívesen visszatérünk még!
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Külső kép
Kiváló 2019. július 17.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk.
Az étlapban bőséges választék, mindenki talált kedvére valót. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves,segítőkész volt. Az étel finom volt, laktató adagokkal. A teraszról nagyon jó a kilátás a szökőkutakra, hangulatos hely. Pár évvel ezelőtt jártunk itt egyszer, akkor menüt ettünk, így tudtuk, hogy jó választás lesz, ismét ide beülni.
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
Az étterem a város központjában közvetlen a szökőkutak mellett helyezkedik el ! A kiszolgáló személyzet kedvessége és rugalmassága példa érékű lehet bárki számára ! Az ételek frissek és nagyon ízletesek , bőségesek voltak ! A sör hideg volt , ami kimondottan jól esett a forró augusztusi délután !
Kiváló 2018. október 24.barátokkal járt itt
Bőséges választék, gyors kiszolgálás jellemezte, pedig minden asztal foglalt volt a teraszon és a teremben is. Hatalmas adagok, finom ízek. Többször jártam már itt, most sem csalódtam. Gyerekek és felnőttek egyaránt megtalálják a kedvencüket. A pincérek figyelmesek voltak, és nem kellett sokat várni a frissensültre sem. Ajánlom a menüt is, hétvégén pedig az a la cartot.
Kiváló 2018. július 11.gyerekekkel járt itt
Családtagokkal ebédeltünk együtt születésnap alkalmából. Mind a felnőttek mind a gyerekek nagyon jól érezték magukat. Az elfogyasztott ebéd kivétel nélkül mindenkinek ízlett, a felszolgálók gyorsak voltak és udvariasak. A gyerekeknek a megmaradt ételeket gondosan becsomagolták, a számla is a várható tartományban maradt.
Kiváló 2018. március 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk ide járni , az ételek finomak es igazán tradicionális , és magyaros ! Bőséges adag olyan igazi magyar módra ! A személyzet gyors és kedves ! Csak ajánlani tudom *****
Kiváló 2018. február 6.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek,gyors kiszolgálás.Az ételek mennyisége arányos az árakkal.Udvarias kiszolgálás.Nagyon kellemes hely.Mindenkinek ajánlom aki szereti a finomságokat.Baráti társasággal és gyerekekkel voltunk vacsorázni mindenki megtalálta a megfelelő ételt.Nagyon udvarias és gyors kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2017. november 20.gyerekekkel járt itt
Szuper ételek,kedves gyors kiszolgálás,bőséges adag.Figyelmes személyzet.Az étterem elhelyezkedése rendkívüli.
Kiváló 2017. augusztus 27.családjával járt itt
Kellemes környezetben, jó hangulatban költöttük el vacsoráinkat. Az adagok bőségesek és ízletesek voltak. A személyzet előzékeny és udvarias magatartást tanúsított. A mennyiség és minőség arányában az árakkal is minden rendben volt. Ott tartózkodásunk alatt szinte mindig telt házat tapasztaltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Magyaros ételeket rendeltünk, nagyon finomak voltak, rendkívül gyors és kedves a kiszolgálás. Egy hétig voltunk Gyulán, minden nap ott ebedeltunk.