Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2017. február 11.a párjával járt itt
Több ismerösöm megfordult már Gyulán, mindeki egybehangzo véleménye, hogy : "Jovolt" erröl feleségemmel én is meggyözödtem, hogy ismeröseim a valo igazat mondták. hatorai utazásunk ugyan fáaszto volt, de megérte! Érkezésünkkor már a taxisöfför tette meg a kellemes benyomást udvarias beszédjével és ez a barátságos kontaktus tartott ottartozkodásom alatt, Hotelba,- Cukrászdába,- Halászcsárdába és különbözö üzletekbe.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2017. február 16., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. február 7.a párjával járt itt
Már visszajáró vendégként mondhatjuk, hogy a kényelem, a tisztaság, a kedves személyzet,a finom és bőséges ételek, a Várfürdőbe történő közvetlen átjárás miatt nagyon szeretjük a Hotelt. Minden alkalommal a Dürer szárnyban szálltunk meg, maximális elégedettséggel.
2017. február 13., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. január 30.a párjával járt itt
Gyula élhető és szerethető város, az Erkel Hotel és a fürdő együtt emeli a rangját. Maga a szálloda tágasságával. konyhájával, a személyzet elhívatottságával és egyéb kényelmi szolgáltatásával "függőségi" kockázatot jelent. Vonzó a város adta kulturális programlehetőség, amely komplex kikapcsolódást nyújt.
2017. február 2., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda. Igaz januárban voltunk , és még nem láttam mindent. Az, hogy az ár a várfürdőbelépőt is tartalmazza külön díjazom. A reggeli nagyon választékos minden igényt kielégít, A vacsora is meleg és hideg egyaránt lehetséges. Desszert is van. nagyon meg vagyok elégedve. az étterem mellékhelyiségét az otthonomba is elvinném.
2017. január 25., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.

Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.
2017. január 17., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. január 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb. Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs. tágas szoba, tökéletes elhelyezkedés.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. január 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet fantasztikusan kedves és oda figyelő a dürer szárnyban voltunk a tisztásag tökéletes ár érték arányban kicsit többet vártunk ami az étkezést illeti nem igazán volt választékos mondhatni elég sablonos a reggeli minden nap ugyanaz . Elhelyezkedésileg teljesen rendben van . Összeségében jól éreztük magunkat.
2017. január 17., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. január 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el,egy pár apróságot leszámítva. A személyzet kedves,a szálloda tiszta volt. Ami kellemetlen volt,hogy a pincérek az étteremben nem toltak nekünk össze asztalt,mert 7-en voltunk és igy két asztalnál kellett vacsiznunk. A tojás rántottában benne volt a tojáshéj,de lehet csak a kálcium beviteléről gondoskodtak. Más problémánk nem volt,minden más jó volt.
Kiváló 2017. január 7.gyerekekkel járt itt
Remek hétköznapokat töltöttünk a Hunguest Hotel Erkel Dürer szárnyában! A szobák nagyon rendben voltak, a szolgáltatásokkal teljesen meg voltunk elégedve, az ételek is fantasztikusak voltak, a személyzet nagyon kedves volt! A gyerekek is nagyon jól érezték magukat!
2017. január 6.barátokkal járt itt
Régóta ismerjük Gyulát,szinte gyermekeinkkel kiskoruk óta látogatjuk a fürdővárost.Szállodájukat most volt alkalmunk megismerni.Csak annyit fűznék hozzá,hogy a fenti értrékelés megtekintve,mindennel meg voltunk elégedve,biztos,hogy többször vissza fogunk térni,és ismerőseinknek is bátran fogjuk ajánlani.
Üdvözlettel:Hné
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár