Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula

A Komló Hotel legnépszerűbb csomagjai

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula - Szállás félpanzióval (1 éjtől)
Szállás félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Komló Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2018. január 25.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk három éjszakát a Komló Hotelben, mely egy jó elhelyezkedésű, remek ízléssel, egymással harmonizáló bútorokkal és kiegészítőkkel berendezett szálloda. A szoba kicsit szűkösnek bizonyult, azonban a célnak éppen megfelelt, kényelmes ágyak biztosították a jó alvást.
Kiváló 2017. október 21.a párjával járt itt
Három csodás napot töltöttünk férjemmel Gyulán a Komló Hotelben.Nagyon elégedettek voltunk az ellátással,személyzettel,a szobával. Teltház volt így a wellnessbe nem tudtunk bejutni, legközelebb szemfülesebbek leszünk. Ha még egyszer Gyulán járunk, akkor is a Komló Hotelt fogjuk választani!
Komló Hotel válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését.
Örömmel tölt el bennünket, hogy vendégink között köszönthettük Önöket és meg voltak elégedve szállodánk szolgáltatásaival.
Bízva a mihamarabbi találkozásban,
Üdvözletét küldi a
Komló Hotel****
2017. október 22., Zsadányi Gabriella, Komló Hotel
Gyenge 2017. október 10.családjával járt itt
Minden nagyon szép és jó lehetett volna, ha érkezésünk előtt egy nappal a lefoglalt szobánkat nem adják oda másnak! Miután két órás autóút után megérkeztünk tudtuk csak meg, hogy a másfél hónappal korábban lefoglalt, szobaszám szerint leegyeztette (tavaly is itt voltunk) és írásban visszaigazolt szobánkat már előző nap kiadták másnak.
Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
2 Felejthetetlen napot toltottunk a szallodaban a parommal. Ahol a mult es a jelen csodalatos otvozete fogadott. Gyonyoru kornyezetbe erkeztunk,es a szobank nagyon kenyelmes , kellemes volt. A szemelyzet minden tagja nagyon baratsagos, segitokesz udvarias es nem utolso sorban mosolygos. . A negycsillagos minosites mindenszempontbol megallja a helyet.
Komló Hotel Gyula - Külső képKomló Hotel Gyula - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
A 2016 nyarán itt töltött öt nap után biztosak voltunk abban, hogy visszatérünk a Komló Hotel vendégeiként Gyulára. Rendkívüli színvonal, hozzáértés, vendégszeretet, mindemellett a 20. század eleji hangulat a csodálatosan felújított és folyamatosan megújuló szálloda belső építészeti megoldásaiban. Nagyon hangulatos, remek hely a tökéletes kikapcsolódásra, feltöltődésre!
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Nagyon köszönjük Önöknek ezt a remek és csodálatosan szép 3 napot! Nagyon kedves volt a személyzet, mindenben segítségünkre voltak. A svédasztalos reggeli és vacsora is kiváló volt. Rengeteg étel és ital választékkal, mind reggelinél mind pedig vacsoránál.
Kiváló 2017. április 4.kollégákkal járt itt
Gyula szívében található ez a gyönyörűen felújított, modern, kényelmes, szálloda. Mindenkinek ajánlom aki szereti a jól felszerelt szobákat. Kiváló magyaros ételkínálat mellet, a személyzet kedvessége, figyelmessége is emeli a konfortérzetet.
Komló Hotel Gyula - Külső kép
2017. február 9.a párjával járt itt
Szép, modernül felújított közepes méretű szálloda Gyula belvárosában. Kiemelném a nagyon kulturált és ingyenes parkolót. (Tábla hiányában kicsit nehéz volt megtalálni. ) A Várfürdő a hoteltől kb. 15 perc kellemes séta a sétáló utcán keresztül.
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
A hotel szépen felújított, ízlésesen berendezett, mutatós. Kiépített, rendezett, tágas parkolója van a hátsó bejáratnál / + ingyenes ! /, amit sokat használtunk. . . pár méter után közvetlenül a belváros sétáló utcájába jutottunk. A fürdő negyed órás kellemes sétával elérhető. . . mindenkinek ajánlom gyalogosan.
Kiváló 2016. november 17.a párjával járt itt
A pihentető hétvégére való készülődés egy a hotel által a helyszínen kapott korrekt ajánlat alapján, vidám,laza, szórakoztató hétvégére változott. Központi hely,kedves, vidám kiszolgálás, figyelmesség,elfogadható ár. A szüleimet is elfogom küldeni !
Komló Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaBéke sgt. 8.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • borozó • kávézó • bár