Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula

A Wellness Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Gyula Gyula - 2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás
99.416 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Wellness Hotel Gyula Gyula - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
72.250 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2013. október 25.gyerekekkel járt itt
A nyáron a családommal töltöttünk itt el 4 napot. Igazi gyerekparadicsom. Már az is nagyszerű ötlet hogy a játszóház bent van a hotelben, és időnként külön foglalkozások vannak a gyerekeknek. Időnként megjelenik Momo a mókus a gyerekek nagy örömére. Lufit is kaptunk tőle.
Wellness Hotel Gyula Gyula - Szórakozás/SportWellness Hotel Gyula Gyula - Szórakozás/SportWellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - Külső képWellness Hotel Gyula Gyula - Szórakozás/Sport
Kiváló 2013. október 20.a párjával járt itt
Kedvesemmel kettesben mentünk el 3 napra. Nagyon szuperül éreztük magunkat! Meg voltunk elégedve mindennel! A szoba nagyon kényelmes, és nagyon jól felszerelt! A reggeli és vacsora fantasztikusan szuper: rengeteg féle kínálat, nagyon-nagyon finom ízek! ! A személyzet nagyon kedves, a welness rész is nagyon szuper, mindent ingyenesen lehet használni!
Kiváló 2013. október 10.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt mindenhol. A masször fiatalember csodát tett a fájó tagjaimmal. Az ételek minden étkezéskor bőségesek és ízletesek voltak. Sajnos híztunk! Az uszoda és a gyógyvízes fűrdő közelsége ideális, bár (ez a fűrdőnek szól) kb.
2013. október 5.a párjával járt itt
Az éttermi személyzet 90%-ban tanulókból áll ami kissé zavaró. A wellnes részleg olyan mint bárhol máshol, de tiszta, kultúrált.
Összességében jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom a helyet!
Egy apróság még. . . A parkolás. A hotel által biztosított kártyával csak a hotel utcájában lehet várakozni, míg a 60 forinttal drágább automatás napijegyet elfogadják az egész városban. :)
Kiváló 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Ahogy a város is, annyira hangulatos, barátságos a hotel is! Kellemes sétát lehet tenni a várban, ami csoda szép, a városnézés pont elég kikapcsolódás, a hotelben található wellness után! A szakácsnak külön dícséret a fantasztikus ételekért, és ízekért! A személyzet rendkívül mosolygós segítőkész!
Wellness Hotel Gyula Gyula - Külső képWellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - VendéglátásWellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - Vendéglátás
Kiváló 2013. szeptember 16.a párjával járt itt
Tiszta környezet, mind a szobák, mind pedig az egész szálló területén ! Rendkívül udvarias, segítőkész személyzet ! Az étkezés pazar kínálatból állt! Bár mi az idősebb korosztályhoz tartozunk, s talán ezért volt szembetűnő, hogy mennyire figyelnek a kisgyerekes családokra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Negyedjére voltunk itt, de már tervezzük a következő látogatást, akkor szeretnénk az unokákat is vinni! A megszokott magas színvonalú kiszolgálást kaptuk, a körülmények ugyanolyan jók mint már többször tapasztaltuk, szóval mindenkinek ajánljuk! Nem véletlen, hogy közel teltház volt!
Kiváló 2013. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Ebben a Hotelben igazán kellemesen éreztük magunkat iker lányaimmal. A személyzet mindenben előzékeny volt,kedvesen fogadtak és bármilyen kérdésünkre választ adtak. Kéréseinket próbálták megoldani pl. gomb leszakadt:tűt és cérnát kaptunk azonnal. A konyha igen izletes ételeket tálalt ami bőséges is volt.
2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Sajnos elég hűvös volt amikor mi ott voltunk ezért a wellnes részlegben a medencékben a víz nekünk kicsit hidegnek érződött. A szaunák és a sókamra viszont nagyon tetszett! Az ebédnél és a vacsoránál a vegetáriánusoknak nem nagyon volt választék. (Inkább csak húsos ételek a főfogásnál) Viszont az ételek ízletesek!
2013. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Wellness részleg nagyon jó volt: sok napozó ágy, gyerekeim élvezték a nagy medencét. A játszóházban a programokat inkább délelőttre tettem volna, több kézműveskedéssel. Az ételek nagyon finomak voltak, lisztérzékeny kislányomnak is mindig volt mit ennie pl: reggelire gluténmentes kenyér. A felszolgálók és szakácsok nagyon készségesek voltak. Jól éreztük magunkat!
Wellness Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 5.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2050 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2050 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád