Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló
Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló
Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Al-hamra Étterem a gyógyfürdő bejáratól 50 méterre, a Mátyás király sétány elején található. Magyaros, házias jellegű ételeit, gyrosát, 3 fajta napi menüválasztékát, finom italait a visszatérő vendégek dicsérik.
Fedett teraszán szép környezetben, hangulatos zene mellett fogyaszthatják el ételeiket, kóstolhatják meg az étterem frissítő italait.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2016. február 6. járt itt
Mai nap során tettünk látogatást az étteremben. Az üzlet előtt hatalmas betűkkel, táblán van feltüntetve, hogy pizzát is készítenek,illetve egyéb, kifejezetten street food jellegű ételek listája van kiírva (hamburger, gyros). Amikor étlapot kértünk, automatikusan a normál étlapot hozták, mely sem a pizza, sem a kint feltüntetett ételeket nem tartalmazták.
Gyenge 2014. július 15.gyerekekkel járt itt
Szomszédos apartman foglalásában részesültünk félpanzióban az étteremben immár az elmúlt években másodjára. Sajnos a félpanziós vendég nem vendég ebben az étteremben. Reggeli minősége talán változatosabb volt mint 3 éve, de minősíthetetlen, hogy pl. a tojásrántotta tele van tojáshéjjal (ehetetlen! ).
Gyenge 2017. december 11.a párjával járt itt
Sokat hezitáltam, hogy leírjam-e a véleményünket, de elvégre mi vagyunk a "vesztesek" Az AL-HAMRA Hajdúszoboszlói étteremben 2017. 11. 26-án mentünk vacsorázni. Pékné csülöktál 2 személyre rendeltünk. Ismerem ezt az ételt, mert már nagyon sokszor elkészítettem. Sajnos itt nem volt jó. A csülök az íze alapján több napos lehetett, meredt és hideg volt.
Szörnyű 2016. augusztus 28.családjával járt itt
A Hotel Járja vendégei voltunk, a hotel alatt található az étterem, de a kettő nem egy "cég". A félpanziós ellátás viszont gondolom praktikus okok miatt közösen van megoldva. Itt kezdődnek a bajok, mert főleg a reggeli kritikán aluli. 7 éjszakát töltöttünk a hotelben, ami 7 reggelit jelent és szó szerint mindennap ugyanazt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 16.családjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával felfedeztük a fürdő közvetlen közelében ezt a jó kis éttermet. Naponta háromféle menüből lehetett választani, nagyon jó áron. OTP szép kártyát elfogadnak. A pincér két nap múlva már ismerősként üdvözölt minket, ami nagyon jól esett. Kedves, gyors volt a kiszolgálás, a menü változatos és finom.
Kiváló 2016. november 23.a párjával járt itt
Egy nagyon tiszta étterembe léptünk be ahol nagyon kedves udvarias személyzet fogadott bennünket. Gyors kiszolgálás után ízletes ebédet tálaltak fel. Leves elfogyasztása után nem sokkal már meg is jelent a pincér a második fogással,tehát azt lehet mondani jóformán semmit nem kellett várnunk.
Szörnyű 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Bíztam benne hogy klassz lesz ám hiába voltak a kedves pincérek a harcsa halászlé majd nem kivégzett! Ha most nem egy turista lettem volna hanem pl egy orvosi konferencia szószólója egészen biztos,hogy nem csak ennyi lenne az értékelésem hanem kiküldenék egy ellenőrt! ! ! Akit csak lehet lebeszélek a helyről ahol a felposhadt romlott ételt minden zokszó nélkül kiteszik az ember elé!
2015. április 5.a párjával járt itt
Áprilisi üdülésünket itt fejeztük be egy könnyű ebéddel, a bőséges reggeli után nagy evésre nem vágytunk. Délidőben az előszezonra tekintettel alig voltak az étteremben, ami szép helyen fekszik, a kerthelyiség hangulatos. Az általunk választott ételek minősége megfelelő volt, az ára is elfogadható.
Kiváló 2019. október 23.családjával járt itt
A közelmúlt legjobb választása. Sorozatos csalódás után (hajdúszoboszlói és a környékbeli vendéglátó helyek egyaránt), kellemes környezetben, ízletes ebédet fogyasztottunk el az étterem teraszán. Elégedettek voltunk a kiszolgálással, a kiválasztott ételek minőségével és mennyiségével is. Visszatérünk és ajánljuk az ismerőseinknek is.
2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Zárás előtt tértünk be ebbe a nagyon hangulatos, "zöld-szigetre", mivel vacsora időben teljes telt ház volt, így nem jutott itt hely, máshol vacsoráztunk. Az étterem igazi hangulatát a vendéglő teraszán, az asztalok között lévő rengeteg zöld növény adja. Fél óra sem volt már a zárásig, a teraszon még javában szólt az élő zene, a 70-80-as évek slágereivel.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Külső kép
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely
H
K
Sze
CS-V
arab, magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, dance, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Dreher, Cseh sörök