Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

A Hotel Aurum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok (min. 2 éj)
Aurum napok
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
03.28-04.01.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Aurum napok - teljes előrefizetéssel
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 3 éj)
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. június 5. járt itt
Elbűvölt a szálloda szépsége, modernsége, színvonala. Az árakkal sem szaladtak el. Szép napokat töltöttem itt el a családommal. Remélem, hogy még visszatérhetek oda. A személyzet küllemileg jó megjelenésű, ápolt, kedves, segítőkész volt. Az életek finomak és bőségesek. A pincérek mindig elérhetőek voltak és gyorsak.
Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
Központban van a hotel. Nagyon kedves a személyzet. Elég tiszta a szálloda. Nagyon finomak az ételek. Gyerekeseknek ezt nem ajánlom, a wellness nem gyerekbarát. Wellnessbe csak gyógyvizes medence van, aminek általában koszos hatása van (felületén úszkáló valamik miatt), az élményelemek akkor működnek, mikor az ott tartózkodó hölgy úgy gondolja.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenképpen vissza megyünk. Még tervezzük hogy fogunk menni a nyáron. Mi három napot töltöttünk igaz télen volt,a wellness része gyönyörű a víz csodás nagyon jó meleg volt,és a személyzet is segítő készek voltak. Tisztaság és kényelmes szép szobák. A környezet is csodás jókat sétáltunk,és szórakozási lehetőség is van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 6.a párjával járt itt
A szálloda központi helyen az esti korzózás központjában van. Kívül belül szép elegáns a wellness része nem túl nagy de rendkívül látványos a pihenéshez esetleges gyógyuláshoz kiválóan alkalmas. Figyelmes és udvarias személyzet. Tisztaság mindenütt. Kényelmes ,szép szobák jól felszerelt szobák. Finom és bőséges reggelik és vacsorák
Gyenge 2014. március 8.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk a hotelben, nagyon átlagos! Nem 4 *-os , sem a wellness részleg, sem az ellátás, sem a személyzet. Kicsi a wellness rész, a fotós volt nagyon jó, aki készitette e képeket a hotelről. A kaja átlagos, elég kicsi a választék más 4 *-os szállodához képest. ( a gyerekmedence minket sem érintett, de vicces!
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
A szálloda elegáns,konyhája kiváló. Visszatérő vendégek vagyunk, 2014 január elején 4 éjszakát töltöttünk a szállodába. Igénybe vettük a gyógykezeléseket, amivel elégedettek voltunk. A személyzet szolgálatkész,a tisztaság megfelelő. A szobakényelmes,felszereltsége megfelelő. Legközelebb ismerőseinket is elvisszük.
Kiváló 2014. január 10.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk Férjemmel a szállodába! Mind ketten nyugdijasok!Nekünk tökéletesen megfelelt minden! Gyógykezelések,személyzet kiváló,bár a sókamrát hiányoljuk! Tisztaság és éttermi választék szintén dicséretre méltó! A szállodát csak ajánlani tudjuk minden korosztálynak!
Átlagos 2014. január 3.a párjával járt itt
Sajnos nem voltunk megelégedve a fogadtatással, mégpedig azért mert hanyagságuk miatt nem is tudták hogy megyünk. A portás Úr szerint ki sem volt fizetve az előleg holott mi ezt októberben megrendeltük és az előleget is kifizettük. A számlát meg is kaptuk,és ha nem vagyunk elég alaposak hogy a számlát is visszük magunkkal, nem tudom hogyan igazoljuk hogy már befizettük több mint 2 hónapja!
Átlagos 2014. január 2.a párjával járt itt
2013. decemberében jártam itt a párommal. A személyzet készséges és segítőkész, a szoba felszereltsége számunkra kielégítő volt. A 3 pontos értékelés a wellness rész miatt adjuk, hiszen borzasztóan kicsi a medence, és nagyon meleg a víz. A gyerek medence minket nem érintett, de a méretét tekintve elég viccesen nézett ki. Időseknek ajánljuk.
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk a szállodában 2012-ben. Mindennel meg voltunk elégedve, szívesen ajánjuk másoknak is.
A szálloda technikai feltételei kiválóak. A személyzet kedves és készséges. A konyha szolgáltatásai részünkre tökéletesek voltak, jó volt a választék.
A szálloda előnyére válna, ha kevésbé meleg vizű, nagyobb medence is lenne.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 3.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü