Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

A Hotel Aurum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Aurum napok - teljes előrefizetéssel
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.02.01-ig
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. szeptember 18.barátokkal járt itt
Nagyon tetszik a szálloda, pont olyan mint amilyennek el képzeltem kívülről, mivel már sokszor néztük. Elegáns, kényelmes és praktikus a kis konyhával. A személyzet nagyon kedves és segítőkész figyelmesebbek mint más általam látogatott szállodákban. Nekünk félpanziós ellátás volt, de az olyan bőséges és finom, nagy választékkal, hogy ebéd már nem kellett.
Kiváló 2018. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép hotel, jó elhelyezkedéssel. A szobák tágasak, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak és változatosak. Ide biztos visszatérünk!
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretjük a Hotel Aurum szállodát Hajdúszoboszlón. 5 éve vissza járunk ebbe a szállodába és jövőre is oda fogunk menni. Szép, tiszta a szálloda,a konyhája isteni, a gyerekek is nagyon szeretik. Gyerekbarát szálloda, kültéri és beltéri játszórész van nekik kialakítva. Van egy kis gyerekpancsolója de közel van a strand is.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk pár csodás napot az Aurumban. Nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek isteni finomak voltak, még ebédet is kaptunk! A szálloda elhelyezkedése tökéletes. A wellness nagyon jó,de hiányoltam még egy medencét! A masszázst ajánlom mindenkinek,a hölgy profi! A szoba nagyon kényelmes,tiszta.
Kiváló 2018. július 20.a párjával járt itt
Nagyon szép volt a szálloda,jó elhelyezkedés,kiszolgálás,személyzet kiválló.Finom ételek,koktélok,az élő zene még jobb hangulatot teremtett,talán még egy kinti medencével bővülhetne!
Kiváló 2018. július 2.gyerekekkel járt itt
Csütörtöktől vasárnapig töltöttünk el egy csodás hétvégét a Hotel Aurumban, 2 felnőtt és 2 gyermek (7, 11 évesek). A hotel kivülről-belülről csodálatosan szép, a személyzet kedves és segítőkész volt. Mi egy delux lakosztályban laktunk amely, 2 szobából és egy picinyke konyhából állt, erkély nélkül ami nagyon hiányzott.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2018. január 13.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda, elegáns, funkcionálisan is jól átgondolt, egyedi belsőépítészeti megoldásokkal. Szerettük. A szállodaipar megkerülhetetlen, előbb-utóbb mindenkit utolérő átka az elhasználódás. Sajnos a szobánkban már a könnyedén feledhetőnél több ilyen jelet találtunk, biztosan a szállodavezetés is pontosan tisztában van ezzel és javít a helyzeten.
2018. január 5.a párjával járt itt
nagyon jól éreztük magunkat,mindennel meg voltunk elégedve.ami gondot jelentett az nem a szálloda hibája. A vellnessben egy folyamatosan kiabáló és csapkodó gyerek volt zavaró, de ott a szülőknek kellett volna közbe lépni. Egyébként másoknak is fogjuk ajánlani a szállodát mert nagyon kellemes volt az itt tartózkodás.
Kiváló 2017. október 31.a párjával járt itt
A szálloda szépsége lenyűgöző! Minden részletre pontosan és körültekintően odafigyeltek. Belső elrendezése egyéni stílust jelenít meg. Legjobban a medencétől voltam lenyűgözve, ahol olyan sok időt töltöttem el, mint még soha. A kaja választékos és nagyon finom!
Máskor is a vendégük leszek!
2017. október 29.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk el itt. Impozáns épület fogadott minket, pazar esti fényekkel. A belsőépítészek, lakberendezők próbálták a névhez illően mindenben az arny díszítést használni, ami itt-ott kissé színvonaltalanra sikeredett. A szobák tágasak, kellően berendezettek.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 3.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü