Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló
Hotel Aurum HajdúszoboszlóHotel Aurum Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a négycsillagos színvonalú szálloda elegáns ugyanakkor barátságos környezetet, klimatizált szobákat, étteremet, wellness részleget és újonnan nyílt termál centrumot kínál vendégeinek.

A Hotel Aurum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok (min. 2 éj)
Aurum napok
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Aurum napok - teljes előrefizetéssel
2025.02.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Aurum Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. december 30. járt itt
Második alkalommal töltöttem el 3 éjszakát a családommal es remek kikapcsolódás volt. Egy apró kifogás :a szoba nagyon meleg volt nehezen tudtam lejjebb állítani.
Kiváló 2016. december 4.barátokkal járt itt
Szeptember 16-án érkeztünk a Hotelbe, a barátnőmmel. Kellemes idő 24-25 fok. A szálloda minden igényünket kielégítette. A látvány a fények mind, mind lenyűgözőek. A fürdőrész nagyon szép és kellemes helynek bizonyult, mert a harmadik nap elromlott az idő és ki sem kellett menni az épületből mégis lubickolhattunk.
2016. október 24.a párjával járt itt
Jó napot kívánok! Utólag is szeretném megköszönni az ajándék üveg bort nagyon finom volt és a torta is teljes mértékben tetszett finom volt,friss ugyanúgy mint a reggeli meg a vacsora ezúton is köszönök minden finomságot!
Kiváló 2016. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szálloda:-)!Nagyon jól éreztük magunkat a fiammal!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Remélem,még eltudunk máskor is menni a Hotel Aurumba!
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - EgyébHotel Aurum Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Aurum Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Aurum Hajdúszoboszló - Wellness
Gyenge 2016. augusztus 11.családjával járt itt
Az egyetlen pozitívum a szálloda külseje és az elhelyezkedése, a szálloda soron található a fürdőtől 50 méterre. Vendégként már nem érdemes megnézni, mert szakadt függöny, pecsétes szőnyegpadló, koszos szobafal, penészes fürdő található benne. A fürdőköpenyek állapota kritikán aluli, méret xxxl kérdésemre hogy nincs-e kisebb a válasz az hogy ez van!
Gyenge 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Még egy 3 csillagos légkondi nélküli szállodában sem izzadtam ennyit mint ebben a 4 csillagos légkondis szállodában. Az éjszakákat takaró nélkül teljesen leizzadva éltük át. Minden étkezésnél teljesen leizzadtunk az étteremben, de még a masszáz alatt is folyt rólam a víz, kár az áramot pazarolni az üzemeltetésre.
Kiváló 2016. június 3.családjával járt itt
Patináns szálloda, hangulatos szobák kellemes wellnes lehetőséggel. Pár lépésre a strandtól. Ha nem félpanziós ellátásra fizetnek be, mindenképpen érdemes 1x ott vacsorázni. Kellemes hosszú hétvégi kikapcsolódást nyújt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 10.a párjával járt itt
Születésnapomra kaptam ide egy hétvégét. A szállodasoron ez a legszebb szálloda szerintem. Nagy várakozással indultunk útnak. Megérkezésünkkor egy unott recepciós fogadott. Mindegy, semmi nem veheti el a jókedvemet gondoltam. A szálloda berendezése nagyon az én ízlésemnek való, imádtam!
2016. május 5.a párjával járt itt
Télen voltunk a szállodában. Megfelelő a pihenésre. A személyzet kedves és figyelmes. Az ételek finomak, választékosak. Az éttermi rész nekem nagyon tetszett. Igaz le kell menni egy hosszú lépcsőn, de olyan kis barátságos és szép. A wellness részleget keveselltem, a medence bőrdarabok tömkelegével volt tele. A masszázs kínálat jó.
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Barátainkkal töltöttünk itt 3 nagyon kellemes napot.
A szálloda gyönyörű,az interneten talált képeknek megfelelően.
Az étkezések kiválóak és bőségesek voltak, a személyzet itt minden kívánságnak megfelelő volt.
A wellness részleg nem kimondottan gyermekbarát, de a szálloda felajánlotta , hogy a másik szállodájukba térítésmentesen átmehetünk, mivel a wellness részleg család barátabb. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Hotel Aurum Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 3.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü