Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2016. június 21.a párjával járt itt
A Hunguest Hotel név önmagában garanciát jelentett számomra ezidáig az elvárható színvonal tekintetében. Most sajnos csalódnom kellett. A szálloda elhelyezkedése kiváló, minden jól megközelíthető, de kizárólag a "retro" szerelmeseinek ajánlom. Kádár idejéből való bútorzat, gyenge felszereltség jellemzi.
Szörnyű 2016. június 11.a párjával járt itt
Kedves látogató! A napokban hagytam el párommal a szállodát, és nagyon szomorúan távoztam. . . ( Sírva jöttem el! ! ) A személyzet mélységesen megsértett! ! ( megjegyzést tettek)! Úgy viselkedtek velem, mintha nem láttak volna mozgássérült embert! ! Az látszik hogy a nyugdíjasokra vannak " felkészülve, " berendezkedve!
Gyenge 2016. május 30.barátokkal járt itt
A száloda elég lepukkant nagy csalodás volt.Senkinek nem ajánlom!Koszos lábnyomos fal a tv a hűtő tetején.A porta szolgálat sincs a helyzet magaslatán.Erkély tele galamb ürülékkel.A köntös ami plussz pénzbe került oldala ujja végig szakadva a varrás mentén.A wifi az is csak egy vicc:-) Soha többet !!
Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
Többször jártunk itt párommal, eddig ez a hely nyerte el legjobban tetszésünket! ! Nagyon figyelmes a személyzet, tisztaság van az ellátás kiváló! nagyon sokféle étel közül lehet választani,amik nagyon finomak! Wellness részlegük nagyon szuper mind bent és kint is nagyon klasszak a medencék!
Átlagos 2016. május 18.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, csak az erkély tisztaságával volt egy kis probléma, viszont az ellátás az jó volt, máskor is szeretnénk igénybe venni a szálloda szolgáltatását.
Átlagos 2016. május 11.barátokkal járt itt
Élménybeszámoló a hajdúszoboszlói „Hotel Hőforrás” vendégeként. A hotel kiválasztása:

Több alkalommal voltam Hajdúszoboszlón és máshol különböző szállodában hosszabb-rövidebb ideig. Ebben a hotelben még nem voltam, de az egyik barátom – aki már volt ott - javasolta, hogy tegyek egyszer látogatást én is, mert „nem volt rossz”.
2016. május 10.családjával járt itt
Központban,a szállodasoron található,kicsit retros szálloda.Nagyon Jo a szauna,és a belsö medencék,ahol gyógyvizes és élménymedence is található.Kedves és figyelmes személyzet.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Megvásárolt kuponnal töltöttünk ott a családommal egy hétvégét. Hajdúszoboszlót ismerve, tudtam melyik szállodáról van szó. Nem szép, nagyon retró - itt valószínűleg megállt az idő :-) - de végülis ár-érték arányban azt gondolom jó egy hétvégére.
Gyenge 2016. május 5.a párjával járt itt
Nagyon csalódottak voltunk a 25
házasági evfordulónkat szerettük volna felejthetelenné tenni,hát sikerüt még élünk nem fogjuk tudni elfelejteni milyen rosszul éreztük magunkat. Soha senkinek nem fogjuk ajánlani. Vizelet szag fogadott a für. szobában ahol a zuhany talca sem folyt le foltos lepedő nem működő TV-tavi. kiégett izzók. És még sok más. . .
Gyenge 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Az itt töltött időről mosolyogva, néha nevetve beszélünk. Úgy adódott, hogy édesanyám kapta az utalványt, ami két éjszakára szólt félpanziós ellátással. A képek alapján felkészültünk egy kis időutazásos kiruccanásra hárman, édesanyám, a kislányom és én. Autóval érkeztünk, majd az ajtó mögötti nehéz barna függönyön áthatolva jutottunk a recepcióhoz.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád