Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2016. május 3.a párjával járt itt
Kuponos oldalról vásárolt kuponnal szálltunk meg a hotelban. Az interneten megnéztük vásárlás előtt a hotel honlapját, képeket, és nagyon nagyot csalódtunk, mikor megérkeztünk. A hotelt keresve még meg is jegyeztem a férjemnek, hogy ez biztosan nem az a hotel,ahova foglalásunk van,de sajnos tévedtem.
2016. április 4.gyerekekkel járt itt
Az apósomék hívtak meg minket (feleségem és 20 hónapos fiunk) egy 2 éjszakás pihenésre. A szálloda jó fekvésű, pozitívum volt, hogy belső parkolóval rendelkezik. Maga a hotel egy alapos felújításra szorulna. Mindenütt lepergett vakolat, kiálló kapcsolók és konnektorok. Wifi használhatatlan, a tv-n volt 1-2 nézhető csatorna, de a távirányító nem működött.
2016. március 29.a párjával járt itt
Nagypenteken erkeztunk, a recepcion szivelyes fogadtatasban volt reszunk. Mivel eloszor jartunk a Hoforras szallodaban reszletes leirast kaptunk a hazirendet illetoen. Vasarnap meglepetesben volt reszunk, csokikut es gyumolcs korlatlan fogyasztasa. Mindent egybevetve csak pozitiv jelzokkel tudom illetni a szallashelyet, barmikor szivesen visszaterek!
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
kiváló pihenésbe volt részünk és minden nagyon jó volt: az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet nagyon kedvesek.Ha tudunk még szeretnénk vissza menni köszönünk mindent.
Átlagos 2016. március 16.a párjával járt itt
A Hotel Hőforrás Gyógyfürdő része, ami a medencéket illeti rendben voltak. A víz hőmérséklete, állaga megfelelő volt. A Hotel tisztasága értékelhetetlen. Szörnyű állapot a medencéhez tartozó női mosdóban. A szobában kiállnak a falból a konektorok. A szauna nagyon jó volt! A reggeli minősége kritikus.
Gyenge 2016. március 1.barátokkal járt itt
Az ágy annyira recsegett, hogy ha éjszaka megfordultunk, a másik felébredt. A párnák csomósak, nehezek. A tisztaság nem a legnagyobb. A szobában nem volt fűtés. Az étkezés megfelelő, aránylag finom is volt. A fürdőmedencére és a helyiségre nagyon ráférne egy alapos felújítás, a medencék tiszta vizkövesek, gusztustalanok.
Szörnyű 2016. február 24.a párjával járt itt
A Bálint napi hétvégén jártunk itt 3 nap két éjszaka, de az első éjszaka után hazamentünk. Az ágy maga a borzalom volt reggel úgy keltünk fel mint akit összevertek, a 8. emeleten voltunk valami folyamatosan zúgott a fejünk felett. A fürdőben pisiszag terjengett, a festés a szobában olyannak tűnt mintha 20 évvel ezelőtt festettek volna ki.
Szörnyű 2016. február 17.a párjával járt itt
1 biztos! Soha többé nem megyünk a Hungest Hotel Hőforrásba, és nem is ajánljuk az ismerőseimnek! Lepusztult belsővel rendelkezik a hotel. PVC padló mindenhol, szakadt szőnyegek. A kényelmetlen, kifeküdt nyikorgó ágytól, matractól becsipődödött derékkal jöttem haza. Félelmetes a fürdőszobája, ahol csatornaszag volt.
Átlagos 2016. február 7.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk a szálloda vendégei, tudatosan térünk vissza. Legutóbb a karácsony előtti hétvégét választottuk egy kis hétvégi pihenésre. Számunkra ebben a ebben a szállodában az ár-érték arány a legvonzóbb. Az ételek finomak, változatosak, a mindenki megtalálja a kedvére valót. A wellnes-részleg mellékhelységere ráférne egy kis felújítás.
Átlagos 2016. január 26.egyedül járt itt
Sokadszor jártam itt, nagyjából azt kaptam, amit vártam. Az épületre nagyon ráférne egy szigetelés, nyílászáró cserékkel és fűtéskorszerüsítéssel, de erről a tulajdonos tud dönteni, megéri-e? Azonban a feltehetően még az építéskor letett folyosói szőnyegeket, amik helyenként inkább szunyoghálók, talán ki lehetne cserélni.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád