Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2015. július 23.a párjával járt itt
Július folyamán foglaltunk 3+3 éjszakát akciós áron. Ez az akciós ár pontosan megfelelt a körülményeknek. Viszont a Hotel árlistájában szereplő árakat irreálisan magasnak tartjuk a minőséghez képest. Ezen az áron biztosan nem venném igénybe a szállodát. Hiányoltuk az erkélyt, s furcsa volt, hogy a "nem kérünk takarítást", "ne zavarjanak" táblát nem vették soha figyelembe.
2015. június 26.a párjával járt itt
Kedvesek voltak a recepciósok, szobát könnyen tudtunk változtatni, probléma esetén azonnal intézkedtek. Nagyon tetszett az étkezés, bő volt a választék, és az ételek finomak voltak. A medencék vize kellemes, hétköznap lévén nem voltak zsúfoltak sem.
2015. május 9.barátokkal járt itt
Már többször voltunk a barátnömmel ebben a szállodában valóban nem 4 csillagos, de nekünk nagyon is megfelelt. Csendes barátságos a koszt nagyon jó. Nekem a fekhellyel nem volt semmi bajom. Nem takaritottak amig ott voltunk, de a szemetet minden nap kivitték. Valószinű megyünk máskor is.
Akinek nem tetszik annak van lehetősége máshová menni.
Nem mindig a 4 csillagos szálloda a jó ezt nem mindenki tudja megfizetni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. február 12.a párjával járt itt
Csalódás: nagyon távol áll a 3 csillagos nívótól. A legfontosabb kívánalom, a kényelmes fekhely. Na, itt aztán a matrac rugóit a bordáimon éreztem, szúrt, nyomott. A férjemnek 4 réteg pléddel sikerült kényelmessé tenni. A székek a lehető legkényelmetlenebbek, amivel valaha találkoztam. Általános lepusztultság, elhanyagoltság, helyenként kosz.
Szörnyű 2014. november 15.a párjával járt itt
2014 októberében töltöttünk el 6 éjszakát a szállodában. Elképesztő mértékű a lepusztultság! Kosz mindenütt. A szoba kicsi az ágy kényelmetlen. ott tartózkodásunk alatt egyszer sem takarítottak. Első nap kipróbáltuk a fürdőt ahonnét pánik szerűen menekültünk nehogy valami fertőzést összeszedjünk. A női vécében bűz és mocsok.
2014. november 4.a párjával járt itt
Nagyon kellemes üdülési lehetőség,azok számára akik nem engedhetik meg maguknak a **** szállodákat! Udvarias személyzet gondoskodik ,arról,hogy ottlétünkkor jól érezzük magunkat. Tisztaság ,kényelmes elhelyezés. A gyógyvíz kedvelőknek különösen ajánlott,mert nincs sok ember egyszerre a az üdülő saját gyógyvízmedencéjében.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt évekbe többször jártunk a szállodába, barátokkal, családdal. Eléggé le volt lakva, ezért pár évig nem tértünk vissza. De az idén a lányomékkal úgy döntöttünk, megnézzük mi változott. Lányomékkal, és 10 hónapos kisfiukkal 4 napot töltöttünk ott, és igazán nagyon jól éreztük magunkat.
2014. június 6.családjával járt itt
26 éves vagyok és immár 20 éve meglátogatjuk ezt a helyet minden nyáron a családommal. Ahogy felnőttem a szálloda velem együtt öregedett de minket nem zavar. Meg van a varázsa:) Imádjuk a csendet és a nyugalmat ami a medencék környezetében uralkodik. Tökéletes pihenés! Velünk eddig mindig mindenki kedves volt, szeretjük az étterem ízeit. Ezek többet érnek nekünk a külsőségektől:)
Átlagos 2014. június 5.barátokkal járt itt
Immár több éven keresztül társaságban a téli hónapokban hétfőtől szombatig vesszük igénybe a szálloda szolgáltatásait. A szálloda gyógyításra specializálódott, így általában idősebb (nyugdíjas) emberek veszik igénybe a nagyon sokrétű szolgáltatást. Ennek tudatában választottuk ezidáig ezt a szállodát.
Szörnyű 2014. február 20.egyedül járt itt
2013 nyarán voltunk először és utoljára! A szálloda lepukkant, koszos ! A vészlépcsőnél volt a szobánk ,a teraszon és a lépcsőn vastagon állt a galamb szar! Többszöri kérésre is alig akarták letakarítani,mondván hogy úgyis olyan lesz , a melegben nagyon büdös volt ! Az étkezés elfogadható , de az egész szállodára ráférne egy alapos takarítás !
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár