Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

A Park Hotel Ambrózia legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok (min. 2 éj)
Ambrózia napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. október 15.gyerekekkel járt itt
Két gyermekünkkel töltöttünk 3 napot (2 éjszakát) a hotelben. A családi szoba nagyon tágas, kényelmes volt számunkra. Tetszett a szálloda családias jellege. Klassz a tetőtérben kialakított játszószoba. A hotel wellness részlege is jó volt, bár valószínűleg a túlzott fertőtlenítéstől a víz csípte a gyerekek bőrét és szemét.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes vacsorát töltöttünk el itt a Park Hotel Ambróziában! Az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak, bőséges volt! A személyzet közvetlen és segítőkész volt! A hely hangulata nagyon kellemesnek bizonyult, nagyon jól éreztük magunkat! Közel volt a szálláshelyünkhöz, könnyes meg tudtuk találni! Fogom ajánlani másoknak is!
Kiváló 2013. szeptember 13.a párjával járt itt
Összességében nagyon elégedettek voltunk. Nagyon közel volt a Fürdő és az éttermek. A szálloda konyhája egyenesen kiváló,(bőséges és választékos) javasoljuk a fizetés emelést a szakácsnak! :) A recepción is nagyon segítőkészek voltak, bármilyen kérdésünk volt is. Az egész személyzet vendég centrikus.
Előreláthatólag visszatérő vendégek leszünk! :)
Kiváló 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
El kell jönni és személyesen megtapasztalni,hogy milyen.Kellemes környezet,jó konyha. Mindent kielégithető kikapcsolódás.A gyogykezelési lehetőség választása minden követelményt kielégit. Kellemes környezetbe töltheted a napjaidat nem kell a nagyfürdőben a kezelésekre várnod. Egyszóval szuper hely.
2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló frekventált utcájában helyezkedik el a hotel. Nem mai az épület, de megfelelően tisztán van tartva minden. Wellnes megfelelő, ha hűsítő csobbanásra vágyunk. Külön napozó terasz, és külső jacuzzi teszi különlegessé a helyet. Az egyik helyi szórakozóhely is ebben az épületben üzemel, de egyáltalán nem volt zavaró a pihenésben. A hotel konyhája remek, változatos, ízletes ennivalókat szolgáltak fel.
Kiváló 2013. július 31.a párjával járt itt
Remek helyen található! Kiválóan éreztük magunkat és nagyon jót pihentünk ebben a nyugodt szállodában. Élveztük a napozóterasz nyújtotta lehetőségeket. (napozóágy és főleg a jacuzzi)Nagyon finom és bőséges volt a félpanziós ellátás,kényelmes volt a szoba is. Amit hiányosságként említenék,az pedig a lift hiánya,vagy segítő személyzet,akik segítenek felcipelni a 2.
Kiváló 2013. június 7.a párjával járt itt
Mi tavaly jártunk a párommal ebben a hotelben,és nekünk nagyon szuper volt. Kedvesek voltak a recepción,a wellnes részlegen. Nagyon meghitt családbarát. Fantasztikus hétvégét töltöttünk ott:-)Nekem külön tetszett a fenti teraszon lévő medence és hogy a gyerekek számára mennyi mindent biztosítanak.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - WellnessPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2013 januárjában voltunk a szállodában a családommal, egyszóval összegezve minden kitűnő volt. A személyzet udvarias, a szálloda tiszta, a fürdőrészleg igényes, a félpanziós ellátás is jó volt, annak ellenére, hogy nem sok vendég volt. A szálloda még az élményfürdőbe is adott egy családi belépőt az Aqua-Palace-ba, amit szintén csak ajánlani tudok mindenkinek. Biztos, hogy még menni fogunk, mert nagyon jó volt.
Gyenge 2013. április 16.a párjával járt itt
3 napra érkeztünk, a recepciós hölgy kissé butácska, /barátnője gyerekeivel játszadozott nem nagyon izgatta, hogy valaki ott áll a recepciós pult előtt kb 5 percig. . . figyelmetlen. Édesanyám épp kórházban volt szivbetegként- este kaptam az értesítést meghalt. Reggel leadtam a kulcsot és eljöttünk, de a recepción annyit sem mondtak - sajnáljuk, részvétem.
Kiváló 2013. április 14.gyerekekkel járt itt
A wellness és a gyermeksarok nagyon tetszett,jó helyen is van a szálloda.A reggeli és vacsora mennyisége és minősége is jónak mondható.A szoba felszereltségében a nem teljesen csukható ablak zavart egy kicsit,szerencsére jó idő volt kint,télen ciki lett volna.Aki kicsi,csendes szállodát keres,annak ajánlanám.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 750 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem