Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

A Park Hotel Ambrózia legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok (min. 2 éj)
Ambrózia napok
2024.09.02-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2015. december 26. járt itt
2015 december 18-20. Már 31 éve járok Szoboszlóra pihenni ,de ilyen lepukkant körülmények közt még nem voltam ebben a városban. A szállodában 2 szobát kaptuk ami teljes mértékben lesújtó . Teljesen lelakott,a fürdőszoba gusztustalan. Este pihenésre alkalmatlan, az étteremből és a diszkóból felhallatszó zenétől ill.
2015. november 23.a párjával járt itt
Nem először jártunk az Ambrózia Hotelben! Utóbbi ottlétünk óta
kivül-belül megújult a szálloda! Ami nagyon ráfért. . . Félpanziós ellátást vettünk igénybe,ez bőséges de kicsit egyhangú volt! Kihasználva a lehetőséget gyógykezeléseket kértünk , amit a szomszédos szállodában végeztek!
2015. október 4.a párjával járt itt
A szállás nagyon szép környezetben van elégedettek voltunk vele, a környezet kívül, rendezett, de belül némi felújításra szorul. A személyzet kedves, volt, mindenre odafigyeltek,elégedettek voltunk vele. Az ételek amiket elfogyasztottunk ízletesek, frissek, finomak voltak,elégedettek voltunk vele.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - SzobákPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - KörnyékPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - VendéglátásPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2015. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és két gyerekkel (7 és 11 évesek) töltöttünk 6 nap/ 5 éjszakát az Ambróziában. A fogadtatás és a személyzet is udvarias és kedves volt. Családi szobát kaptunk,amivel maximálisan meg voltunk elégedve. Mivel a legnagyobb kánikulát fogtuk ki,a klímának nagy hasznát vettük.
Kiváló 2015. június 26.gyerekekkel járt itt
Unokámmal töltöttünk 4 napot a hotel Ambroziában. A személyzet kedves volt,a szoba tisztasága kiváló. Az ételek finomak voltak és változatosak. A wellnes részleg nagyon jó volt. A kényelemről csak annyit hogy nagyon recsegnek az ágyak,a sötétítő függöny lehetne sötétebb túl világos volt a szobában így elég korán felkeltünk.
2015. április 13.családjával járt itt
Tavaly nyáron töltöttünk el itt 3 éjszakát férjemmel,és a gyerekekkel,családi szobában lettünk volna elhelyezve,de állítólag csőtörés volt,így két egymás melletti szobát kaptunk,végülis már nem olyan kicsik a gyerekek,akkor 13,és 9 évesek voltak,így ez nem volt gond. Hát a wellness rész elég semmi,a víz hideg volt nagyon.
Gyenge 2015. február 7.családjával járt itt
A szálloda nagyon rászolgált már a korszerűsítésre ,mint berendezés mint külső szempontjából. Már 10 évvel ezelőtt is így nézett ki ,vagyis jobban mert már nagyon elhasználódott ,lelakott a medencék vize szörnyű klóros . Az eltöltött üdülés bosszúságot és anyagi kárral végződött,a fürdőruhát tönkre tette a medence vize. csalódás volt! ! !
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
2012 karácsonyát-beleértve a szentestét is- töltöttük itt (4 nap 3 éjszaka) a teljes családdal. 4 felnőtt 2 gyerek. Az első szálloda aki foglaláskor nem tiltakozott a velünk utazó kisállat miatt (tengeri malacunk van)és még a takarító személyzet is lelkesen fogadta családunk 4 lábú tagját.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. június 7.gyerekekkel járt itt
Párommal és kisfiammal jártunk a szállodában. A szálloda könnyen megközelíthető. A személyzet kedves volt. A kapott szoba elég zajos volt, mert a szemközti szálloda esti programjait teljes hangerőn hallgathattuk. . . Szerencsére volt üres szoba, így amint jeleztük a problémát, kaptunk egy másikat, ami már csendes volt.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Őszintén szeretném ezt a kis Hotelt ajánlani mindenkinek garantáltan nagyon kellemesen fog benne csalódni sokkal jobb élőben mint képen . Nagyon jó helyen van és tökéletesen megteszi a legkellemesebb kikapcsolódásnak azt mondanám hogy aki miattam dönt ennél a szálódánál nálam reklamálhat ha nem lenne teljes mértékben elégedett egy kicsi paradicsom szigetnek nevezném Ambrozia I
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 750 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem