Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

A Park Hotel Ambrózia legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok (min. 2 éj)
Ambrózia napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

2014. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen elhelyezkedő szálloda, szinte mindenhez nagyon közel: Thermalfürdő, volánbusz pályaudvar, sétálóutca, üzletek, parkok. Aki keveset tud csak gyalogolni, annak kíváló választás! A hotelnek saját étterme van, a svédasztalos reggeli és vacsora kínálata megfelelő, nem túl nagy választékkal, de finoman elkészítve.
Szörnyű 2014. január 26.a párjával járt itt
Nyáron voltunk. A szobában két lehetőség van: vagy fuldoklasz a melegtől, vagy fölfázol az agresszív légkonditól. Az ágy kényelmetlen. A televízió húsz éve még megfelelt volna, ma már ciki. Az étterem minősége kritikán aluli, az a pincér, aki "kiszolgált" minket, egyszerűen alulmúlhatatlan: pofákat vágott, nem hozott ki egy salátát, amit kértem, a számlán azonban szerepelt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 20.a párjával járt itt
Pontosan azt kaptuk, amit a szálloda a csomagban kínált. A programok jók voltak, mindenki tudott kedvére valót választani. Az apartman felszereltsége, tisztasága megfelelő. A televízión lehetne több csatornát beállítani. A személyzet kedves, udvarias, készséges. Az ételek mennyisége bőséges, azok minősége, íze kiváló.
2013. december 28.a párjával járt itt
A welness felszereltsége lehetne nagyobb, az elemek működése nem biztosított teljes mértékben (valószínűleg dugulás miatt). A személyzet udvarias, segítőkész. Az étteremben a választék bőséges, minősége megfelelő, finom. A szobában a tv beállítása lehetne jobb.
A tisztaság megfelelő az apartmanban és a közös helyiségekben is.
Mi jól éreztük magunkat. Köszönjük.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Az apartman kifogástalan volt,a svédasztalos reggeli és vacsora kitűnő. A személyzet udvarias,türelmes,és szolgálatkész volt. Különösen jó benyomást keltett a wellness személyzete. Mindezt a kiváló szolgáltatást kedvező áron kaptuk. Kiemelem,hogy a szálloda a programcsomagban leírtakat maradéktalanúl teljesitette. Egyszóval nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.
2013. december 27.a párjával járt itt
Jártunk itt!Nagyon jól éreztük magunkat! Egyszerű,de tiszta hely!Az ellátás is tökéletes volt!A wellness részleg is tökéletes! Parkolással nincs semmi gond. A személyzet kedves!A masszás nagyon jó volt,nagyon ügyes volt a hölgy! Mindenki jól fogja érezni magát! Jó lenne megint párnapot eltölteni náluk!
2013. november 29.a párjával járt itt
A hotelben már 3-alkalommal voltunk mint 1-hetes turnussal rendelkező tulajdonos. A személyzettel,tisztasággal gond nincs. Egyedül a medencében lévő víz magas klór tartalmával van gondunk.Meg érkezéskor mint "tulajdon joggal rendelkezőknek" sem egy vacsora esetleg egy fogadó ital nem jár?
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - BelsőPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
Október végén voltunk welnes hétvégén a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, a recepción nagyon segítőkészek voltak, a kiszolgálás szintén nagyon gyors és udvarias volt. A reggelik és vacsorák nagyon bőségesek és választékosak voltak és nem utolsósorban nagyon finomak. A szobánk egyszerű, de nagyon tiszta volt.
Átlagos 2013. október 31.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a két férfi recepciós udvariassága, gyors ügyintézése. Az érkezésünkkor unott arccal bennünket fogadó recepciós hölgy már annyira nem. Mi elsősorban jót pihenni, szaunázni szerettünk volna, de ez a hotelben lehetetlen volt. Hangoskodó rohangáló, csapkodó gyereksereg, és közönyös szüleik szállták meg a welness-t.
Kiváló 2013. október 26.gyerekekkel járt itt
Október végén három felejthetetlen napot töltöttünk el a Hotel Ambróziában. Aki nyugodt, családias környezetre vágyik, annak tökéletes választás ez a szálloda. Pici gyerekkel utaztunk, ezért nagyon fontos volt számunkra a tisztaság és az színvonalas ellátás. Bátran mondhatom, hogy mindennel maximálisan elégedettek voltunk.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 750 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem