Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia HajdúszoboszlóPark Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt apartmanokat kínál, háromcsillagos színvonalú szolgáltatásokkal, valamint saját wellness-részleggel, mindezt a városi fürdő és az Aqua Palace közvetlen szomszédságában.

A Park Hotel Ambrózia legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Ambrózia napok (min. 2 éj)
Ambrózia napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Az ambrózia hotelben nem voltunk megelégedve a szobával sem ezer éves zörgös kényelmetlen ágyak a tévé öreg és nem nézhető adások a személyzettel főleg az étteremben nem volt cukor figyelmetlen felszolgáló a székek dobálása nem megengedett egy étterembe a wellness részlegben úgy kellett szólni hogy kapcsolják be a pezsgőfürdőt ez maguktól is eszükbe juthatott volna az étkezésről ne is beszéljünk milyen hotel az ahol nincs rántotthús a felszolgáló a kész ételt el akarta vinni mint hogy az üres
tányérral foglalkozott volna nagyon gyönge kaják voltak kevés választékkal én nem ajánlanám senkinek az ambrózia hotelben
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Első közös welnesünket itt az Ambróziában töltöttük el,három éve. Azóta is szívesen emlékeztünk vissza,hiszen újra megfiatalodtunk,mert nagyszülők lévén itt eldöntöttük,hogy mi együtt maradunk. Olyan meghitt,barátságos volt a fogadtatás és ellátás az első alkalommal, hogy a sok "emlékszel? " után,az idén újra eljöttünk.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Kellemesen éreztük magunkat a szállodában,a wellness részt kisunokánkkal nagyon élveztük,a lakrész kifogástalan volt.A beigért kedvezményekért szólnom kellett.A többi ellátás árnak megfelelő volt.
2016. május 4.barátokkal járt itt
A hotel mind nyáron mind télen megfelelő pihenést biztosít az idelátogatóknak. Többszöri alkalommal megfordultunk már itt, volt hogy csak kettecskén, volt hogy szülinapot ünneplő nagyobb társasággal. Minden esetben elégedettség töltött el minket. Szobái rendezettek és tiszták, étterme és bárja hangulatos.
2016. május 4.a párjával járt itt
5 nap (4 éjszakát) töltöttünk el párommal a Hotelben. Összességében jól éreztük magunkat, a szálloda könnyen megközelíthető, központi helyen, a gyógyfürdőhöz közel található. Szobánk a 2 emeleten volt, melyet lift híján lépcsőzgetve közelíthettünk meg. Félpanziós ellátást kértünk.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2016. március 22.a párjával járt itt
Gyógyító hétköznapok csomag keretén belül pihentünk itt, így igénybe vehettük a Hotel Aurum gyógykezeléseit és ingyen fürödhettünk a Gyógyfürdőben is. A 4 napos tartózkodás alatt 2 nap csak tányérszervizes kiszolgálást kaptunk a svédasztaloshoz képest, de nyugodtan kérhettünk "repetát", ha kevésnek bizonyult az étel, ami egyébként finom volt.
Kiváló 2016. január 4.barátokkal járt itt
A hotel személyzetének udvariassága, a szálloda hangulata, kedvező elhelyezkedése, az ételek minősége, mennyisége, mind-mind kellemes benyomást keltettek.
Másoknak is szívesen ajánlom.
Egyetlen negatív megjegyzés: a fürdőszobai falon több helyen, feltűnő pókháló volt látható, ill. a konyhában a hűtőgép ajtaja kávé pecsétes volt.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
A párommal másfél hetet töltöttünk el az Ambrózia Hotelben. A Hotel nagyon jó elhelyezésű, pont a központban van. Jártunk a kedvesemmel már pár helyen, de itt éreztük magunkat a legjobban. Tudtunk parkolni a hotel udvarán, a szobánk tiszta volt nem volt semmi gond. A személyzet nagyon kedves volt, mindenre odafigyeltek, nagyon családias volt az egész.
Átlagos 2016. január 3.a párjával járt itt
Az apartmanunkban a fürdőszobában és a konyharészben a csaptelepek és a zuhanyzó kritikán aluli állapotban voltak. Az ágy rendkívüli keménysége és borzalmas recsegése miatt szinte használhatatlan volt.Sajgó, fájó háttal, derékkal, vállal tértünk haza.Hát nem ezért mentünk!
2015. december 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda azt adta amit, vártunk és amit előzőleg meghirdetett. A személyzet barátságos és segítőkész. Külön dicséret a pincéreknek, mert sürögtek-forogtak fáradhatatlanul, hogy a kínálat állandó és folyamatos legyen. Én csak ajánlani tudom másoknak is.
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 750 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem