Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Szörnyű 2019. március 13.a párjával járt itt
A wellness részlegen sok minden nem működik. A jakuzzit csak akkor kapcsolják be ha szólva van. Az ételek ízetlenek és kevés, pedig rajtunk kívűl csak max 6 pár volt de az egyik húsból épp h szedni tudtunk. Amiért pedig legfőképp írok, hogy a zuhanyzóban délutántól nincs melegvíz és a radiátor sem működik.
2019. február 20.a párjával járt itt
A három csillagnak megfelelő a szállás. A személyzet létszámát kevésnek tartottam, de aranyosak, kedvesek és készségesek voltak. Ár érték arányban jónak tartom.
Gyenge 2019. február 18.a párjával járt itt
Sajnálattal vettem tudomásul,hogy a panaszainkra még válaszra se méltattak. Ezért egy pár mondatban leírnám a történteket,ugyanis azt a szolgáltatást amit én megérkezésünkkor kifizettem nem kaptuk meg. Tehát 02. 04-én érkeztünk. Az ígért szívmelengető üdvözlő ital elmaradt, ami azért sem lett volna rossz mivel a kapott szobában hideg volt.
2019. február 18.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló, pontosan a Gyógyfürdő bejáratával szemben található, 5 percre a buszállomástól, illetve egy Spartól, így minden kényelmesen elérhető. Sajnos a szobában nem volt sem légkondi sem pedig hűtő, így nyáron nem hiszem, hogy megfelelő választás lenne, szerencsére mi februárban voltunk, a fűtés megfelelően működött.
Gyenge 2019. január 26.gyerekekkel járt itt
Harkány legjobb elhelyezkedésű szállodájában a legalapvetőbb vendéglátói "fogások" hiányoznak. A személyzet kritikán aluli viselkedése, az ételek rossz minősége, a tisztaság hiánya nagyon kellemetlen "élményt" jelentettek. A szoba hiányosságait érkezéskor jeleztük a recepción(világítás elégtelen, hűtő nem működött, televízión 5 csatorna)az ígéreteken kívül más nem történt.
Kiváló 2019. január 22.a párjával járt itt
Sok negatív tapasztalat ellenére foglaltam itt egy komfort szobát ,igaz csak 1 éjszakát. Nekünk a Hotel nagyon tetszett, az ételek finomak voltal, személyzet is kedves volt, a Wellness is tökéletes volt.
Mi nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2019. január 14.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szuper volt, kifejezetten a wellness, az ételek kiválóak, az élőzenés szilveszter mindent visz,szemben a gyógyfürdő is szuper, és ne hagyjuk ki az óriási piacot Harkányban, . Mindenkinek ajánljuk.
2019. január 13.a párjával járt itt
A Hotel megközelítése könnyű a központban van. A fogadtatás gördülékeny volt hasznos információkkal ellátva. A Wellnes elhelyezése kitűnő volt a szobáktól könnyen megközelíthető. Befogadóképessége elégséges volt nem volt tömeg szaunákat várakozás nélkül is igénybe lehetett venni.
2019. január 3.a párjával járt itt
Szoba kényelmes és tiszta volt. A szépen díszített étteremben kitűnő ételeket lehetett enni. Sajnos a csomagban leírtak nem teljesen feletek meg a valóságnak: meglepetés bekészítés elmaradt/kérni kellett, a karácsonyi grillsarok és gesztenye sütés elmaradt, amire csak kérdés esetén jeleztek.
Gyenge 2019. január 2.családjával járt itt
Megteheti az ember (jó esetben), hogy évente egyeszer (! ) elmegy pihenni, kikapcsolódni. Kifizet x összeget. Szerencsétlen azt sem tudja, hogy mi hol van, hogyan működnek a dolgok a hotelben. Szerencsétlen csak megmeri kérdezni, hogy hánytól van vacsora, majd a recepción a képébe röhögnek (? ? ? ).