Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Gyenge 2019. július 26.gyerekekkel járt itt
2019. július 23-25-e között 2 éjszakát töltöttünk a fenti helyen a párommal és a felnőtt gyermekemmel. A gyenge értékelés okai az alábbiak:
- A megérkezéskor kb 15 óra körül a recepción várakoztunk fél órát, mert senki nem volt sehol. Jött arra egy pincér aki megkérdezte, hogy mit akarunk, mondtam, hogy szeretnénk becsekkolni.
2019. július 8.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttem ott párommal együtt. A hotel ugyan retró, de tiszta volt. Az étel is ízletes volt nagyon reggel is és este is. A hotel elhelyezkedése szuper, a bejárat épp a fürdővel szemben helyezkedik el. Összességében minden rendben volt. Az ár-érték arány kiváló.
Átlagos 2019. július 3.a párjával járt itt
Amit eddig még nem tapasztaltunk semelyik szállodánál, hogy megérkezéskor, még teljesen látatlanban, előre mindent ki kellett fizetni, a szálloda szabályzatára hivatkoztak.
Étkezésekkor az italokat is azonnal ki kell fizetni, nem lehet pl. a szobaszámhoz íratni.
Talán a bizalmatlanságuk ami kissé zavaró, de ha ez az alapszabályuk, nem a személyzet tehet róla első sorban.
Kiváló 2019. július 2.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk a szállodában. Kedves, segítőkész személyzet fogadott bennünket.A wellnes szolgáltatás színvonalán lehetne javítani a működtetés átgondolásával. Az ételek finomak voltak,de a tisztaságra nagyobb gondot kellene fordítani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2019. július 1.barátokkal járt itt
Két hete Harkányban nyaraltunk a barátnőmmel, a Baranya Hotel Orchidea szárnyában. Nagyon jó volt. A kánikula nagy volt, de mi kellemesen feltaláltuk magunkat. A szálloda a nagy gyógyfürdővel szemben volt, mindenki tódult a nagy fürdőre a nagy forróságban. Mi nem mentünk sehova, a mi épületünkben volt a wellness.
Park Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - KörnyékPark Hotel Harkany Harkány - KörnyékPark Hotel Harkany Harkány - Külső kép
Gyenge 2019. június 30.a párjával járt itt
Megérkezés: parkoló nincs jelölve az utca felől, sorompó nem működik, recepción negyedórás várakozás, 1 recepciós. Nagyon nehezen lehetett parkolót találni, a rendezetlen és gondozatlan udvarban. Szoba: De-Lux906. Kérdés mitől De-Lux? Mérete megfelelő, bútorzata egyszerű, igénytelen szín, több helyen foltos padlószőnyeg, takarítatlan erkély.
2019. június 22.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a férjemmel a Baranya Hotelben. Ár érték arányban megfelelő. A hotelszoba, wellness részleg és az étterem tiszta, de ráférne egy felújítás. Ettől eltekintve elégedettek voltunk. A reggeli és a vacsora bőséges, ízletes. Felszolgálók kedvesek.
Gyenge 2019. június 18.a párjával járt itt
A szállásnak van még hová fejlődnie! Látszik a külsőn és a belsőn is a nemtörődés. Sokkal szebbé lehetne tenni egy festéssel (külső és belső), takarítással, kertrendezéssel, virágok ültetésével. Az étterem hátsó terasza nagyon elhanyagolt, kis időráfordítással a terasz is igazán hangulatos lenne.
Gyenge 2019. június 17.a párjával járt itt
Nem tetszett: A szoba igaz, hogy standardra volt foglalás, de nagyon lelakott, Kopott, A matrac kifeküdt és szakadt látni lehetett a belsejét.
A wellness: nem működött a kneip taposó és a gőzkabin sem.
A város költhetne többet szúnyog írtásra, esti séta = csapkodás.
Tetszett: A Harkányi strand és Gyógyfürdő közelsége.
Kiváló 2019. június 14.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedés, csendes, nyugodt szobák, rugalmas és segítőkész személyzet. A svédasztalos reggeli és vacsora nálam 5*, kellemes meglepetés volt! :) Lehetne szőrszálhasogatni, aki azt akar, úgyis fog, de úgy érzem felesleges. Ha tényleg kikapcsolódni szeretnél, akkor jó helyen jársz.