Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Kiváló 2018. december 31.a párjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok a férjemmel és mi nagyon megvagyunk mindennel elégedve. A személyzet nagyon kedves,az étkezés kiváló,az elhelyezkedés is nagyon jó, külön nagy öröm hogy a hotel a gyógyfürdővel szemben van.
Kiváló 2018. december 30.gyerekekkel járt itt
Pozitívumok:Fantasztikusan friss harapnivaló levegő,nagy séták a fenyvesben. Wellness részleg sokszínű,a madárcsicsergéses élmény hang-és fényfürdő külön érdekesség volt. A félpanziós ételek Kanári-szigeteki minőségűek,sőt,ott tenger gyümölcsei nem is volt. Negatívumok:Kemény matracok,adtak szivacsot,megoldódott.
Átlagos 2018. december 26.a párjával járt itt
A svédasztalos reggeli és a vacsora kiváló volt. A wellnes rész nagyon szép , viszont az első nap csak részlegesen működött. ( Gondolom takarékossági okok miatt ) A meleg víz ellátással problémák vannak. Kb. 15-20 percet kell folyatni a vizet , mire felér a szobákba. ( Hol van itt a takarékos üzemmód ? )
2018. november 10.a párjával járt itt
Kisebb karbantartási hiányosságok feltüntek: pl. balkon ajtaja (903. szoba ) nehezen nyítható, a wc kilincs lejár, a wellness részen a férfi wc ajtaja a padozatra szorul . Mi nem dohányzunk. ezért örültünk . hogy felhívják a figyelmet a dohányzás tilalmára. Nagyon zavaró volt .
2018. november 2.gyerekekkel járt itt
Fura, hogy mindent azonnal kell fizetni, nem lehet a szobához íratni a fogyasztást. A szállás árának rendezését pedig előre várják.

A szobában egész éjjel csobogott a radiátor.

A személyzet szuper kedves és készséges, jól éreztük magunkat.
Gyenge 2018. október 31.a párjával járt itt
Bechekkolás után 20 perccel kaptunk egy Mikuláscsomagot, mert a hotel előtti parkoló nem a hotelhez tartozik, erre a hotelben nem hívták fel a figyelmet, ill. van egy nyomtatott papír, de adatkitöltésnél nem észleltük, többen jártak így. Egy mondattal el lehetett volna intézni,és nem egy kellemetlenséggel kezdődött volna a pihenés.
Gyenge 2018. október 25.a párjával járt itt
Október 20-24 között jártunk a hotelben. Foglalás előtt átolvastam a véleményeket, így tehát meg sem lepődtünk azon, hogy a szoba szőnyege egy helyszínelés utáni állapotot tükrözött, a csapok vízkövesek, fogantyúk hiányoztak stb.
2018. október 23.családjával járt itt
Szeptember végén keltünk útra a férjemmel, a húgommal és párjával, hogy pár napra élvezzük a Harkányi szálloda kényeztetéseit. A D épületbe foglaltunk, igy az modern felszerelésű volt. Sajnos nem erkélyes szobát kaptunk, de hatalmas francia erkélyünk volt, ami enyhitette a szeptember végi melegben a hőérzetünket.
Park Hotel Harkany Harkány - WellnessPark Hotel Harkany Harkány - KörnyékPark Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - Külső kép
2018. október 1.a párjával járt itt
A welnes részleg és a szauna jó volt kivéve az élmény zuhanyt mely szagatottan üzemelt. Már megérkezésünkkor kellemetlen élményben volt részünk vagy 20 percbe is beletelt mire bejelentkeztünk és a recepciós fiú nem tudott számolni sem! S eközben a szálloda előtti parkolóban egy kis piros csomag várt a kocsi szélvédőjén,amiről később kiderült hogy fizetős övezet.
Kiváló 2018. szeptember 3.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt, maximális kényelemben és változatos ellátásban volt részünk. Fergeteges programok részesei lehettünk a szüreti fesztivál keretein belül. Még visszajövünk!