Park Hotel Harkany Harkány

Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Átlagos 2018. március 15.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése jó, a fürdővel szembe. Megérkezésünkkor kissé meglepővolt, hogy a vissza igazolt kétágyas szoba helyett francia ágyasat akartak adni. Utánna a nehéz böröndjeinket cipelhettük fel a lépcsön ,mert lift az abba a szárnya nem volt. A szoba megfelelő volt, de a fürdőszoba szörnyű ,föleg a tusoló tálca és függöny volt botrányos.
Átlagos 2018. február 27.a párjával járt itt
Kellemetlenségek:A wc folyt,javítására 18 órát vártunk.A 2 ágyas szobában csak 1 szék volt.az erkélyről hoztunk.A meghírdetett szolgáltatáshoz képest nem működött a gőzkabin,a kneip taposó.
A személyzet udvarias,segítőkész.
2018. február 15.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, a szoba csendes, lehetőség volt a nyugodt pihenésre. A reggeli svédasztal jól elkészített, sokféle ételből állt, azonban laktózmentes tejet vagy teljes kiőrlésű, rozs stb. pékterméket nem kínáltak. A vacsorák kínálata számunkra hagyott kivetni-valót maga után, a levesek azonban mindig kitűnőek voltak.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. február 13.a párjával járt itt
Most voltunk itt 4-szer, de most UTOLJÁRA! ! ! Sajnos a tulajdonos váltás nem tett jót a hotelnek. Teljes lepusztulás felé halad. Kaptunk egy olyan szobát (111-s KERÜLJÉTEK) ami a minimális feltételeknek sem felel meg. Telefonnak csak a helye,ha vmi kell séta a recepcíóra.
Park Hotel Harkany Harkány - WellnessPark Hotel Harkany Harkány - Wellness
Átlagos 2018. január 31.barátokkal járt itt
Baráti társasággal mentünk. Azért választottuk ezt a szállodát,mert svéd asztalos vacsorát hirdettek, ennek ellenére,oda hoztak egy 2-orrával előbb kisütött krumplit,és egy szelet húst,aminek régi olaj szaga volt. Kevés vendég volt, de máshol ilyenkor 3-rom féle menüből lehet választani. Itt fel voltak háborodva Hogy szóvá mertük tenni.
2018. január 28.barátokkal járt itt
Pozitív: Kedves, mosolygós,segítőkész személyzet. Finom,elegendő ételek. Tisztaság mindenütt.

Negatív: (905-908)Hangyák a szobákban, kissé kifeküdt matracok. A padlószőnyegek megérettek a cserére. 906. -ban üzemképtelen hűtő. Kb 16-18 C fok az éteremben. A kávé melegen tartó nem működött.

Összességében a társaság jól érezte magát, ajánlom másoknak is.
Gyenge 2017. november 30.barátokkal járt itt
Egy éjszakára foglaltunk szállást. Érkezéskor szembesültünk vele,hogy csak reggeli van a szálláson tulajdonos váltás miatt. Az étterem csak december 15-én nyit,erről elfelejtettek tájékoztatni minket. Két éve már voltunk itt,akkor is volt probléma( a marokkói welnesben 22fokos volt a víz,de akkor kárpotolt minket a vacsora, a jakuzzi,az úszómdence,a remek reggeli,a kedves személyzet).
2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Egy éjszakára foglaltunk szállást a Hotelben. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, szemben a fürdő bejáratával. a recepciót már keresni kellett, a teraszon újrahajtatott, épp legrosszabb képüket mutató leanderek vártak minket. A recepción lévő hölgyek nagyon kedvesek voltak, felkísértek minket a szobába.
2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Összességében teljesen jó benyomást keltett,nagyon jó helyen van,közel a fürdő bejáratához. A bejelentkezés foglalás teljesen zökkenőmentesen zajlott,a parkolóban volt hely az autónak. A reggeli teljesen normális,svédasztalos,csak a kávét nem találtuk egyik reggel sem.
Park Hotel Harkany Harkány - SzobákPark Hotel Harkany Harkány - SzobákPark Hotel Harkany Harkány - SzobákPark Hotel Harkany Harkány - Szobák
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. A személyzet kedvessége kivételes, az ételek finomak voltak, a pincérek folyamatosan figyeltek rá, hogy a fogyóban lévő ételeket pótolják. A privát wellness lehetőség kifejezetten tetszett. A wellness részleg szép tágas, minden kifogástalanul működött.